برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 3438 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل در پلی کردن فیلمها در پریمیر

مشکل در پلی کردن فیلمها در پریمیر

سلام دوستان
    دو روزه نرم افزار پریمیر Cs6 که نصب دارم فیلمها رو در خودش پلی نمیکنه ، همه چی درست کار میکنه فقط وقتی میخوام پریویو ببینم پلی رو میزنم و پریمیر هیچ کاری نمیکنه ، ورژن cc رو هم نصب کردم دقیقا همین مشکل رو داره ، به شدت دچار مشکل شدم ، اگه کسی بتونه راهنمائیم کنه خیلی ممنون میشم

سلام دوست عزيز ....
    شما ويدئو رو در تايم لاين مياري ؟و يا در قسمت پروژه دو بار كليك مي كني روش و Play مي كني دوست عزيز ...
    اگر بتوني با عكس مشكلت رو در ميان بذاري بهتر مي تونيم كمك كنيم دوست عزيز ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نام: 1.jpg نمایش: 119 اندازه: 234.8 کیلو بایت

در هر دو قسمت همینطوریه ، پلی رو میزنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته ، تا چند روز پیش درست کار میکرد نمیدونم چرا یهو اینجوری شده ، اگه تو تایم لاین فقط صدا باشه پلی میکنه ولی تصویر رو نه

دوست عزيز شما با space پلي مي كني يا روي گزينه Play كليك مي كني ؟
    اگر با Space كليك مي كني و پلي نميشه شايد در قسمت شورتكات كليد ميانبر رو عوض كردي ...

نه اونجا رو چک کردم درست بود ، هم با اسپیس و هم با کلیک کردن در هر دو حالت عملی اتفاق نمیفته ،

نقل قول نوشته اصلی توسط motarez نمایش پست ها
    نه اونجا رو چک کردم درست بود ، هم با اسپیس و هم با کلیک کردن در هر دو حالت عملی اتفاق نمیفته ،
    ويدئوي ديگري رو هم امتحان كرديد ؟
    مشخصات سيستمتون چيه ؟
    نرم افزار رو به درستي كرك كرديد ؟
    من تا به حال با اين مشكل برخورد نكردم !!!!! دليلي براي پلي كردن نبايد باشه ، البته اون خط قرمز بالاي تايم لاين هست نشون ميده براي پریویو گرفتم ويدئوي شما سنگينه و به راحتي نمي تونه به صورت روان پریویو بگيريد ....
    البته بازم بايد پلي بشه ...

سیستمم cori7 هست با 6g رم ، مدتهاست باهاش کار میکنم ، چند تا پروژه با همین نرم افزار انجام دادم قبلا ، مشکل کرک نداره ، پریویو هم گرفتم که اون خط سبز بشه بازم پلی نشده ، الان که تو پروژه های قدیمیم میگشتم دیدم بعضی جاها بعضی فایلها رو پلی میکنه ولی تو پروژه های جدیدی که میسازم بازم این مشکل هست ، حتی تو همون پروژه ها هم فایل جدید وارد میکنم مشکل داره

نقل قول نوشته اصلی توسط motarez نمایش پست ها
    سیستمم cori7 هست با 6g رم ، مدتهاست باهاش کار میکنم ، چند تا پروژه با همین نرم افزار انجام دادم قبلا ، مشکل کرک نداره ، پریویو هم گرفتم که اون خط سبز بشه بازم پلی نشده ، الان که تو پروژه های قدیمیم میگشتم دیدم بعضی جاها بعضی فایلها رو پلی میکنه ولی تو پروژه های جدیدی که میسازم بازم این مشکل هست ، حتی تو همون پروژه ها هم فایل جدید وارد میکنم مشکل داره
    عجيبه !!!!!
    تنها چيزي كه به ذهنم ميرسه اينه كه فرمت ويدئوها شايد مشكل ساز باشه ، شما در اين عكسي كه گذاشتي از فرمت Mov استفاده كردي حالا شما از يك فرمت ديگه تست كن ببين باز هم همين مشكل رو داري يا نه ...
    بعضي اوقات بايد نرم افزار QuickTime رو آپديت كني من يه بار تقريبا همين مشكل رو داشتم كه با آپديت پليرهاي موجود در سيستمم مشكلم رفع شد...
    البته همين كه ويدئو رو اجازه داده وارد كنيد يعني مشكلي با Codec ها نداشتيد ....

سلام
    آقا من دقیقا به همین مشکل در پریمیر 2018 cc برخوردم. پلی نمیشه. وقتی دسته تاتصویر تغییر میکنه ولی پلی رو میزنم هیچجوره پلی نمیشه!!!
    یه اکانت دیگه واسه ویندوز درست کردم ، با اون اکانت برنامه رو باز کردم ، یه مدت درست کار میکرد ولی باز همونطوری شد.
    نسخه 2014 الان برام درست کار میکنه ولی نمیتونم پروژه های ورژن های بالاتر و بعضی افکت ها و پلاگین ها رو توش باز کنم.
    واقعا به مشکل خوردم. کسی نمیدونه باید چکار کرد؟!

کلمات کلیدی این موضوع