برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 72

مشاهده : 89443 , پاسخ ها : 71
موضوع: قوانین و روش ارسال موضوع جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط نعیم نمایش پست ها
    سلام دوستان . اقای هادی پور گفت شما عزیزان میتونید به چند سوال من در رابطه با vfx جواب بدید . کدوم یک از شما عزیزان میتونه کمکم کنه چند تا تکنیک نو افترافکت هستش که میخوام یاد بگیرم
    سلام عزیز
    روال اینجوریه شما یه پست میزنید و سوالاتتون رو میپرسید نه اینکه یکی بیاد اعلام آمادگی کنه
    به لینک زیر برید و سوالاتتون رو مطرح کنید تا همه دوستان بتونن ببینن
    + ارسال موضوع جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط roohallaharab نمایش پست ها
    با سلام ،با توجه به آموزش این اسکریپ در افترافکت به هیچ وجه کنترل هایی افتر من با توجه به اینکه آموزش شما را موبه مو انجام می دهم، کنترل ها برای حرکت در باب اسفنجی اجرا نمی شود مثل شکل ،زیر مربع خط چین شده ،یا مثلث که برای حرکت چشم هاست لطفا راهنمایی فرمایید.
    با سلام، نرم افزار های من در کامپیوتر2017 ولی نمی تواند در زمانی که پریمیر باز است به افترافکت بسته را باز کند لطفا تنظیمات آن را بگویید. عکسش را برایتان گرفتم.باتشکر فراوان
    باسلام،در فتوشاپ عکس سیاه سفید را که می خواهم رنگی کنم ،منوهای مربوطه غیر فعال است. عکسش را در زیر برایتان می گذارم باتشکر.
    عزیز برای سوالاتتون باید موضوع جدیدی رو شروع کنید اینجا مربوط به قوانین انجمن هست!

برای افتر افتر افکت - After Effects

برای پریمیر
    نرم افزار های میکس و مونتاژ

و فتوشاپ
    فتوشاپ - Adobe Photoshop

به این آدرس ها برید و روی موضوع جدید کلیک کنید و سوالتون رو توی مسیر خودش بپرسید تا بهش پاسخ داده بشه

باسلام وخسته نباشید .میخواستم بدونم در نرم افزار بیرمیرcs6 میشه وقتی برژه هارو تمام کرد با خود بیرمیر به dvdرایت کرد وتبدیل کرد. ایا نرم افزار خواسی وجود دارد که بتوان این کارهارو انجام داد

نام: Erorr.jpg نمایش: 43 اندازه: 18.6 کیلو بایت

سلام بر دوستان انجمن
    من هنگام نصب پلاگین stardust با این مشکل روبرو میشم لطفا راهنمایی فرمایید

سلام وخسته نباشید ایا در نرم افزار بیرمیر وافتر افکت بعد اتمام برژه نرم افزاری هست که بتوان فیلم رو به dvdتبدیل کرد اکسرخروجی های این نرم افزار با حجم بالا تبدیل میکنند روش یا نرم افزاری هست که بتوانبرژه های مسلا 15 گیگ را به sd 4گیگ تبدیل کرد با تشکر

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad ahmadi نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید ایا در نرم افزار بیرمیر وافتر افکت بعد اتمام برژه نرم افزاری هست که بتوان فیلم رو به dvdتبدیل کرد اکسرخروجی های این نرم افزار با حجم بالا تبدیل میکنند روش یا نرم افزاری هست که بتوانبرژه های مسلا 15 گیگ را به sd 4گیگ تبدیل کرد با تشکر
    در مجموعه برنامه های ادوبی، نرم افزار Media Encoder را پیدا کنید و نصب کنید (هم سری/هم نسخه برنامه های افترافکت و پریمیر باشد).
    بعد میتوانید رندر را به جای اینکه از خود پریمیر و افترافکت بگیرید، به Media Encoder منتقل کنید.
    داخل Media Encoder فرمت ها و فشردگی های بسیار زیادی رو دارید، یکی از اونها Mpeg2 DVD هست که دقیقاً همان فرمت استاندارد فایل های DVD هست، با این فرمت بین 2 تا 8 ساعت ویدیو رو میتونید توی 4 گیگ SD بگنجانید، البته کیفیتش هم در حد DVD خواهد بود و پایین تر از کیفیت ویدیوی 14 گیگی.

سلام
    خیلی این انجمن گیج کننده است
    البته من قبلا عضو هیچ انجمنی نبودم
    بحرحال تونستم اینجا پیام بگذارم امید وارم انلاین باشید یک سوال مهم برام پیش اومده من یک فایل در فتوشاپ ساختم و میخام بصورت لایه باز بیارم تو افتر قبلا با همون سایز یک طرح آورده بودم ایمپورت کرده بودم الان دوباره یک تغیراتی دادم و همون فایل رو سیئو جدید گرفتم و میخوام توی پروژه جدید ایمپورت کنم این ارور رو میده افتر افک
    :
    Crash in progress.Last logged message was :<3156><dynamiclink><5> C:\program file\ adobe premier pro CS6
    البته افتر افکت من ورژن Cs6 هست
    و تا حالا هم مشکلی نداشتم توش نمیدونم چرا موقع ایمپورت ایتن فایل هم فقط ارور میده و فایل های دیگه مشکلی ندارعه
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر فراووووووان

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2016 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی این انجمن گیج کننده است
    البته من قبلا عضو هیچ انجمنی نبودم
    بحرحال تونستم اینجا پیام بگذارم امید وارم انلاین باشید یک سوال مهم برام پیش اومده من یک فایل در فتوشاپ ساختم و میخام بصورت لایه باز بیارم تو افتر قبلا با همون سایز یک طرح آورده بودم ایمپورت کرده بودم الان دوباره یک تغیراتی دادم و همون فایل رو سیئو جدید گرفتم و میخوام توی پروژه جدید ایمپورت کنم این ارور رو میده افتر افک
    :
    Crash in progress.Last logged message was :<3156><dynamiclink><5> C:\program file\ adobe premier pro CS6
    البته افتر افکت من ورژن Cs6 هست
    و تا حالا هم مشکلی نداشتم توش نمیدونم چرا موقع ایمپورت ایتن فایل هم فقط ارور میده و فایل های دیگه مشکلی ندارعه
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر فراووووووان
    دقیقاً نمیتونم بگم مشکل از کجا ممکنه باشه ولی چند تا نکته که در جست و جوی اینترنتی پیدا کردم رو لیست میکنم، ببینید مشکل شما رو حل میکنه؟

1- مشکل حافظه (پروژه رو سبک تر کنید یا چند لایه رو حذف کنید، یک save جداگانه بگیرید ببینید مشکل حل میشه؟).
    2- نام فایل و لایه ها رو به خوبی بررسی کنید (از کاراکتر های غیر انگلیسی در نامگزاری فایل، آدرس آن و یا حتی نام لایه ها استفاده نکنید).
    3- تنظیمات افتر افکت را ریست کنید (در هنگام اجرا شدن برنامه افترافکت، دکمه های ترکیبی Alt + Ctrl + Shift را فشرده نگه دارید تا برنامه با تنظیمات اولیه اجرا شود).
    4- پروژه را در محیط رنگی RGB ذخیره کنید (در فتوشاپ، از منوی Image زیرمنوی Mode گزینه RGB را انتخاب کنید).
    5- فایل رو به جای PSD در فرمت TIFF با گزینه ذخیره لایه ها روی هارد دیسک ذخیره کنید و مجدد در افترافکت تست کنید.

در انتها، بعضی از کاربران هم بودند که مشکل رو از نحوه ذخیره سازی PSD در فتوشاپ CS6 میدونستند و با نصب نسخه های قدیمیتر و یا جدیدتر مشکل رو حل کرده بودند، اگه امکان نصب نسخه جدیدتر و یا قدیمیتر از Photoshop رو ندارید، برای تست اینکه این کار مشکل شما رو حل میکنه یا نه، فایل رو آپلود کنید تا من یا دوستان دیگه در فتوشاپ جدیدتر و قدیمیتر اون رو باز کنه و باز ذخیره کنه و براتون بفرسته، تست کنید ببینید با کدام نسخه از فتوشاپ مشکل شما حل میشه تا در آینده به آن نسخه سوییچ کنید.

سلام.
    من تقریبا سعی میکنم این موارد رو رعایت کنم و عنوان سوالم رو دقیق مطرح میکنم اما متاسفانه در خیلی مواقع از انجمن جواب نمیگیرم.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    سلام.
    من تقریبا سعی میکنم این موارد رو رعایت کنم و عنوان سوالم رو دقیق مطرح میکنم اما متاسفانه در خیلی مواقع از انجمن جواب نمیگیرم.
    سلام.

موارد زیادی وجود داره که سوال های بدون پاسخ در فروم باقی مانده.
    لازمه پاسخ دادن به سوال ها دو چیزه:
    1- پاسخگو قبلاً با اون مشکل برخورد کرده باشه و راه حلش رو بدونه.
    2- پاسخگو بتونه اون مشکل رو بازسازی کنه که بتونه به چشم ببینه و براش راه حل ایجاد کنه.

البته در مواردی هم با کمی جست و جو در اینترنت و داشتن کمی دانش و تجربه، میشه پاسخ های مناسب و یا حد اقل با احتمال حل مشکل برای یک سوال پیدا کرد.

اگه به پایین تاپیک ای که ایجاد کردید دقت کنید، مشکل شما توسط تعداد کاربران زیادی دیده شده، دلیل اینکه پاسخی به آنها داده نشده اینه که بازدید کننده های آن تاپیک متاسفانه نتونستند برای مشکل مطرح شده راه حلی رو پیدا کنند.

مشکل از نحوه طرح سوال نبوده، معمولاً اگه کسری ای باشه و کسی حتی حدوداً هم چیزی در مورد مشکل بدونه در تاپیک اعلام میکنه که مثلاً پروژه رو بگزراید بررسی بشه، یک تصویر از یک بخش خاصی یا یک ویدیو از مراحل کار بگزارید.....

من یک بار دیگه کل تاپیک هایی که باز کردید رو دیدم، تنها پیشنهادی که بهتون میتونم بکنم این هست که در کنار محصولات 2018 ادوبی ای که نصب کردید، یک نسخه 2014 هم نصب کنید و پلاگین هاتون رو روی آنها هم نصب کنید و مجدداً تست کنید ببینید مشکلات ادامه داره یا خیر.
    ویرایش توسط pejii : 01-11-18 در ساعت 11:31

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع