برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1926 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل هنگ موس

مشکل هنگ موس

با عرض سلام وقت بخیر من پس از ساعت ها کار با کامپیوتر موسم غیرفعال میشه به طوری که با پنجره کیبرد هم نمی توانم تکس منجر را فعال وبرنامه راببنده ام .حتما حتما من رامجبور می کند که ریستارت کنم درصورتی که فراموش کرده ام سیو کنم واین کار را دوست ندارم انجام دهم وسیستم برای کار های گرافیکی خیلی از هر لحاظ بالا است ولی نمی دانم این هنگی چی درضمن موسم وایفایی است وکامپیوترم هم دکمه وکلید ریستارت ندارد وباید با سرخودکار ریستارت کنم لطفا راهنمایی کنید چون این تکرار ریستارت درطول روز خیلی اذیت کننده است با تشکراحتمال دارد از ویروس باشد چون آنتی ویروسم فعال بخاطر نرم افزارهای نصب شده باشد که با خود ویروس همراه دارد درضمن با پنجره روی کیبرد همه غیرفعال می شوند.ونمی توانم برنامه ی را باز ناگزیر باید خاموش کنم سیستم را

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سلام و خسته نباشید
    الان فقط موقع کار موس کار نمیکنه ؟؟ یعنی کیبورد کار میکنه؟؟
    بعد چه موقع هایی موس غیر فعال میشه یعنی وقتی مثلا با نرم افزار های گرافیکی کار میکنین اینجوری میشه یا مثلا تو سایت میچرخین اینجوری میشه؟؟
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

سلام زمانش مشخص نیست وکیبرد غیر فعال است.حتما حتما نجات ازاین راه ریستارت است.

سلام
    هنگی ، میتونه دلایل نرم افزاری یا سخت افزاری داشته باشه .
    عمده ترین دلیل نرم افزاری ، هماهنگ و مچ نبودنِ درایورها با سیستم عامل هست که اگه چنین مشکلی هم باشه ، با به روزرسانیِ اون درایورها و همچنین سیستم عامل ، معمولا خوب میشه (دقت کنید منظورم از درایور ، صرفا درایورهایی که بعد از نصب ویندوز نصب میکنین ، نیست . بلکه خیلی از نرم افزارهای مهم مثل آنتی ویروس ها و ... هم درایور دارند که باید به آخرین نسخه به روزرسانی بشن) .

همچنین اگه از این مورد مطمئنین و فقط در یک نرم افزار خاص این اتفاق میافته ، اون نرم افزار را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید .

همچنین ممکنه مشکلات سخت افزاری که شایع ترین شون بد سکتور داشتنِ هارد هست (و یا خرابی کابل ساتای هارد) ، باعث همچین مشکلی بشه که باید هاردتون را چک کنید . همچنین دمای قطعات مخصوصا پردازنده و گرافیک و هارد را هم چک کنید .

اگه موستون هنگ میکنه ممکن ایراد از قطعات کامپیوترتون هم باشه. برای جلوگیری از خراب شده دیگر قطعاتتون بهتره سریعتر برای تعمیر لپ تاپ یا کامپیوتر خودتون اقدام کنید.

دقیقا منم نظر این که اگر موس هنگ می که می تونه از قطعات لپتاپ و یا کامپیوتر باشد، ولی می تونید با تعمیرات لپ تاپ می تونید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

کلمات کلیدی این موضوع