برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1315 , پاسخ ها : 5
موضوع: بیشتر کردن زمان پروژه آماده

Red face بیشتر کردن زمان پروژه آماده

سلام من یه پروژه دانلود کردم ولی وقتی می خوام طولانی تر شه زمانش رو بیشتر میکنم ولی سر وقت خودش که هشت ثانیه هست باز تموم میشه.چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.نام: Screenshot (97).png نمایش: 70 اندازه: 325.8 کیلو بایتنام: Screenshot (98).png نمایش: 68 اندازه: 238.9 کیلو بایتنام: Screenshot (99).png نمایش: 68 اندازه: 316.6 کیلو بایتنام: Screenshot (100).png نمایش: 67 اندازه: 369.5 کیلو بایتنام: Screenshot (101).png نمایش: 69 اندازه: 94.1 کیلو بایتنام: Screenshot (102).png نمایش: 51 اندازه: 103.7 کیلو بایتنام: Screenshot (103).png نمایش: 51 اندازه: 105.8 کیلو بایت
    هر کاری بلد بودم انجام دادم ولی نمیشه

برادر شما بسته اموزش تهیه کن داخل سایت بسته های مختلف هستش

سلام . می تونید بعد از رندر کردن اونو ببرید داخل نرم افزار ویرایش فیلم و زمان فیلو بیشتر کنید . یعنی باید سرعت نمایش فیلمو پایین بیارید

نقل قول نوشته اصلی توسط cbcn2013 نمایش پست ها
    برادر شما بسته اموزش تهیه کن داخل سایت بسته های مختلف هستش
    خوب حالا شما که بلدی جواب بده در ضمن من کلاس رفتم و این مورد رو اگر یادم هم داده باشن الان فراموش کردم

اول اینکه شما کل کامپوزیشن ها رو که در پروژه دخیل هستش رو به یه زمان مشخص افزایش بدی مثلا همه رو ۱۰ ثانیه بزار بعد لایه ها رو هم تا اخر کامپوزیشن ها افزایش بده بعدش اصلا اینکه کی فریم های لایه ها رو تغییر بدی که این دیگه بستگی به پروژه و تغییراتی که می خوای بدی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط cbcn2013 نمایش پست ها
    اول اینکه شما کل کامپوزیشن ها رو که در پروژه دخیل هستش رو به یه زمان مشخص افزایش بدی مثلا همه رو ۱۰ ثانیه بزار بعد لایه ها رو هم تا اخر کامپوزیشن ها افزایش بده بعدش اصلا اینکه کی فریم های لایه ها رو تغییر بدی که این دیگه بستگی به پروژه و تغییراتی که می خوای بدی داره
    تغییر کی فریم ها به دلیل زیاد بودن و تو در تو بودن پروژه سخت بود به همین خواطر از time strech استفاده کردم و مشکلم حل شد

کلمات کلیدی این موضوع