برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشکل در رندر افتر افکت با استفاده از هسته های کودا؟

با سلام
    من یه کارت گرافیک RTX 2070 MSI دارم که در افتر افکت ورژن 2020 کاملا شناسایی شده ولی چه در خود افتر افکت و چه در مدیا اینکودر در هنگام رندر نهایی فقط از پردازنده استفاده میکنه.
    و تحت هیچ شرایطی از کارت گرافیک برای رندر استفاده نمیکنه در صورتی که نوع رندر رو از software only به GPU تغییر دادم
    آخرین ورژن کارت گرافیک رو نصب کردم
    آخرین ورژن Coda Toolkit رو نصب کردم
    در فایل raytracer_supported_cards به همون روشی که باید اسم کارت گرافیک رو وارد کنیم وارد کردم
    سیستم عامل هم ویندوز 10 و آخرین Build و ورژن هست
    توی تنظیمات کارت گرافیک هم رفتم و هر جا که میشد RTX 2070 رو انتخاب کنم انجام دادم و تنظیمات دیگه که باعث میشه در هنگام رندر از هسته کودا استفاده بشه رو انجام دادم.از افتر افکت و مدیا اینکودر 2017 تا 2020 امتحان کردم ولی همه همینجوری هستند.
    ولی همچنان فقط از پردازنده استفاده میکنه و هسته های کودا بکار گرفته نمیشوند.
    البته در ادوب پریمیر روی بعضی از پسوندها مثل Pal DV از حدود 50 درصد هسته های کودا استفاده میکنه ولی باز در پسوندهای دیگه یا درصد استفادش از کودا کمه یا صفر میشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
    با تشکر از شما و سایت بسیار خوب و عالیتون

من همین مشکل رو داشتم داریور ورژن 442.19 رو نصب کردم حل شد (ورژن های قبلی رو حذف کنید) من باب تجربی عرض کردم اگر دوستان نظر تخصصی تری نسبت به این مشکتون دارن .......

کلمات کلیدی این موضوع