برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2720 , پاسخ ها : 11
موضوع: ارتقا سیستم

ارتقا سیستم

سلام یکی از دوستان می خواد سبستمش رو ارتقا بده واز من خواسته راهنماییش کنم! ولی من درک خوبی از سخت افزار ندارم یه سیستم از دیجی کالا انتخاب کرده برای ارتقا pc با توجه بودجش می خواستم نظر شمارو بدونم کارش مثل خودم هم بیشتر سه بعدی هستش و c4d و اکتان و ae کار می کنه

https://www.digikala.com/product/dkp...ti-gaming-x-4g

https://www.digikala.com/product/dkp...A7%DB%8C%D8%AA

https://www.digikala.com/product/dkp...A7%DB%8C%D8%AA

https://www.digikala.com/product/dkp...4-core-i5-4570

https://www.digikala.com/product/dkp...%D9%84-h110m-k

سلام
    برای ارتقاء ، مشخصات کامل سیستم فعلی شون (مدل دقیق همه ی قطعات از جمله پاور) را بگید .
    بودجه برای این کار چقدره؟
    توی این نرم افزارها ، کدوم نرم افزار را بیشتر اهمیت میدن و استفاده میکنن؟
    همچنین سطح کاربری در هر یک از این نرم افزارهایی که استفاده میکنن ، در چه حد هست را هم بگید ، بهتر هه؟

سیستمش مال ۱۰ سال پیش رم ۲ _گرافیک ۹۴۰۰gt _ سی پی یو e5200 pentium مدل مادربرد و پاور رو نمی دونم البته پاور رو چند سال پیش عوض کرده

و بیشتر دوس داره سه بعدی کار کنه و موتور رندر اکتان البته اول کارشه کامپوزیت هم در افتر افکتس بودجه هم کمتر از ۸ تومان باشه

سیستمش مال ۱۰ سال پیش رم ۲ _گرافیک ۹۴۰۰gt _ سی پی یو e5200 pentium مدل مادربرد و پاور رو نمی دونم البته پاور رو چند سال پیش عوض کرده

و بیشتر دوس داره سه بعدی کار کنه و موتور رندر اکتان البته اول کارشه کامپوزیت هم در افتر افکتس بودجه هم کمتر از ۸ تومان باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    برای ارتقاء ، مشخصات کامل سیستم فعلی شون (مدل دقیق همه ی قطعات از جمله پاور) را بگید .
    بودجه برای این کار چقدره؟
    توی این نرم افزارها ، کدوم نرم افزار را بیشتر اهمیت میدن و استفاده میکنن؟

همچنین سطح کاربری در هر یک از این نرم افزارهایی که استفاده میکنن ، در چه حد هست را هم بگید ، بهتر هه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cbcn2013 نمایش پست ها

سیستمش که بسیار قدیمی هه .
    برای کار با این نرم افزارها ، اصلا روی این سیستم نمیتونین حساب باز کنین . کِششِ ارتقاء را هم نداره .

کلا باید سیستم نو بخره .
    8 تومن هم حتی سیستمِ عادیِ بدون گرافیک و بدون ssd را هم نمیشه گفت . چه برسه به سیستمی که بشه باهاش افتر و سینما و اکتان را کار کرد . اگه در جریان قیمت ها نیستید ، قیمت ها را نگاه کنید (در سایت لیون کامپیوتر و هر سایت دیگه) .
    با این حال ، اگه میخواین بگین سیستم را معرفی کنم؟ (باز هم میگم که با این سیستم در حد این قیمت ، بسیار سخت میشه با این نرم افزارها کار کرد . برای کار با این نرم افزارها حداقل نیاز به هزینه ی 15 تومن هست . هزینه ی 25 تومن یا بالاتر پیشنهاد میشه) .

اینا را که گفتید .
    ربطی به توضیح من نداشت .
    میگم با 8 تومن ، بسیار بسیار سخت میشه با اون نرم افزارها کار کرد . اکتان رندر رو هم یا نمیشه کار کرد یا بسیار سرعت رندرش پایین میاد .
    با این شرایط ، سیستم معرفی کنم؟

به خاطر قدیمی بودن هم از مادر برد وگرافیک و... داره عوض می کنه فقط بدنه کیس باقی می مونه
    این تقریبا برابر با لپ تاپی که چند ماه پیش بهم معرفی کردین فقط گرافیک اون بالاتره
    با این گرافیکم فکر کنم راحت میشه از اکتان خروجی گرفت؟!

هسته های کودا

به خاطر قدیمی بودن هم از مادر برد وگرافیک و... داره عوض می کنه فقط بدنه کیس باقی می مونه
    این تقریبا برابر با لپ تاپی که چند ماه پیش بهم معرفی کردین فقط گرافیک اون بالاتره
    با این گرافیکم فکر کنم راحت میشه از اکتان خروجی گرفت؟!

هسته های کودا
    بدنه ی کیس اش هم اگه قدیمی هه ، توصیه میکنم تعویض کنه . روی کارکرد مادربرد تاثیر میذاره.

چند ماه پیش ، با الان حداقل ۱.۵ برابر قیمت ها فرق کرد.
    با این حال ، اگه معرفی کنم ، بگید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع