برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

مشاهده : 5095 , پاسخ ها : 25
موضوع: مشاوره جهت خرید کیس

مشاوره جهت خرید کیس

سلام.
    قصد خرید (و یا ارتقا) کیس رو دارم.
    با میانگین بودجه ای حدود 5 تا 6 میلیون
    از نرم افزارهای افتر، پریمیر استفاده می کنم.
    افتر برای موشن گرافیک و همینطور کارهای ودینگ و تیزر (که متوجه شدم اگر بخوام چندین پروژه موشن رو وارد کنم، سیستم بکلی هنگ میشه)
    قصد یادگیری و کار با داوینچی و سینما فوردی و افتر(پیشرفته تر) رو دارم.
    اگر به نظرتون باید مبلغ بیشتری هزینه کنم که تا چندین سال نیازم رو تامین کنه، بهم بگین.

مشخصات سیستم فعلی:
    نام: Cpu.png نمایش: 103 اندازه: 67.5 کیلو بایت

نام: Memory.png نمایش: 98 اندازه: 29.7 کیلو بایت

نام: Mainboard.png نمایش: 94 اندازه: 30.2 کیلو بایت

نام: Graphic.png نمایش: 93 اندازه: 32.9 کیلو بایت

سلام
    بذارید دونه دونه پیش بریم :

1) اول بگید توی اینها ، کدوم نرم افزار را بیشتر از همه استفاده میکنید و در نظر دارید؟

2) در افترافکت ، از پلاگین element 3d یا پلاگین cinema 4d استفاده میکنید؟

3) برای نرم افزار افترافکت ، پردازنده تون ، چندان بد نیست . اما رم تون مخصوصا در کار کردن و وارد کردن چندین پروژه یا در پروژه های حرفه ای ، کمه و تا 32 گیگ (یا حتی بیشتر) بهتره ارتقاع پیدا کنه . همچنین داشتن ssd خوب و با حجم مناسب (حداقل 250 گیگ یا بیشتر) هم ضروری هه .
    اون موقعی که میگین وقتی چندین پروژه را میخواین وارد افترافکت کنین ، سیستم بکلی هنگ میکنه ، آیا فقط زمان وارد کردنِ پروژه ها ، این هنگی را دارین (و بعد از وارد کردن پروژه ، مشکل حل میشه) یا اینکه وقتی میخواین با اون پروژه ها در افترافکت هم کار کنید ، مشکل هنگی را دارین؟

اگه صرفا ، زمان وارد کردن پروژه هاست ، این طبیعی هه .
    اگه زمان کار کردن با پروژه ها در افترافکت ، مشکل هنگ کردن دارین ، زمانی که این اتفاق میافته ، از task manager (سربرگ اول و مخصوصا دومش) عکس بگیرین و اینجا بذارید . و همچنین بگید که این زمان هنگی ، چقدر طول میکشه (زمان کار با پروژه ها) ؟

4) مدل دقیق پاورتون را هم بگید .
    اگه ssd دارین ، حجم و مدلش را بگید ، بهتر میشه .

5) اینکه پای نرم افزار پریمیر و مخصوصا cinema 4d را وسط میکشید ، از لحاظ سخت افزاری ، میتونه هزینه ی بسیار مضاعف تری براتون داشته باشه . مخصوصا وقتی صحتن از رندر در این نرم افزارها بشه .
    موتور رندر cinema 4d تون چیه؟ موتور رندر پیش فرض شه؟
    رندر در این دو نرم افزار ، پردازنده ی بسیار قوی ای میطلبه . هر چه پردازنده تون ضعیف تر باشه ، سرعت رندر در این نرم افزارها پایین تر میاد . ولی موقع کار با این نرم افزارها ، مثل بقیه ی نرم افزارها ، به پردازنده به 4 تا 6 هسته احتیاج هست (البته موقع کار با پریمیر ، حتی بیش از پردازنده ی 8 هسته ای را هم میتونه مدیریت کنه) .

------------------------------------

به هر حال ، با بودجه ی 5 تا 6 تومن ، قطعا بهترین گزینه ، ارتقاء سیستم فعلی تون هست . چون اصلا نمیشه با این بودجه ، قطعات نو بست .
    شما برای خرید قطعات نو که از سیستم فعلی تون در هر 3 نرم افزار افترافکت و پریمیر و سینما 4 دی ، قویتر باشه جوری که حدودا این قوی بودن را حس کنید ، حداقل نیاز به هزینه ی بیش از 15 تومن دارید (اون هم عمده ترین تفاوت سرعت شون ، در نرم افزارهای پریمیر و سینما 4 دی اون هم موقع رندرشون خواهد بود) .

سلام مجدد.
    1) پریمیر بیشتر از افتر. (توی همون پریمیر هم خیلی وقت ها اذیت میشم)

2) فعلا هیچکدوم. چون هنوز یاد نگرفتم 3d رو. قصد داشتم بعدا یاد بگیرم که با این اوصاف شاید مجبور بشم قیدش رو بزنم.

3) بله اس اس دی ندارم. درمورد هنگ سیستم، وقتی که دو تا پروژه موشن گرافیک رو باز میکنم هنگ میکنه. اگر هم صبر کنم تا بیادش بالا، وسط های کار باز هنگ میکنه.(فکر میکردم سیستمم دیگه برای کار با موشن گرافیک مشکلی نداشته باشه و وقتی اینجوری شد خیلی ضدحال خوردم)

4) اس اس دی ندارم. مدل دقیق پاور Green atx12v 2.31

5) راستش فعلا قید سینما فوردی رو میزنم. اما طوری می خوام سیستم ببندم که حداقل توی پریمیر و افتر دیگه مشکلی نداشته باشم. من وقتی یه رنگ ساده میدم به کلیپ های داخل پریمیر و یا پلاگینی مثه twixtor استفاده میکنم، باید حتما رندر بگیرم تا ببینم دقیقا چه اتفاقی افتاده. فیلم 4k رو براحتی پخش نمیکنه.
    توی افتر هم مثلا اسلاید شو که درست میکنم، بصورت ریل تایم اجرا نمیشه. یه اسلایدشو فول اچ دی 1920*1080 خرید و دانلود کردم که اصلا بخاطر همین مشکل تا حالا یکبار هم ازش استفاده نکردم.

در کل، فعلا قید سینما فوردی و کلا سه بعدی سازی رو زدم. سیستمی میخوام که برای کار توی پریمیر و افتر، دیگه اینقدر ضعف نداشته باشه. واقعا دارم اذیت میشم با این سیستم.

سلامی مجدد

1) پس بیشتر از پریمیر استفاده میکنید؟

2) اگه از موتور رندر cpu (مثل موتور رندر پیش فرض cinema 4d) استفاده کنین ، سیستم تون برای کار با این نرم افزار ، مثل چندانی نداره . ولی موقع رندر ، هر چه که صحنه پیچیده تر باشه ، رندرش طول میکشه براتون . منظورم اینه که با این حال ، روی موتورهای رندر gpu در نرم افزارهای 3 بعدی نرین چون اوضاع کارت گرافیک تون بسیار ضعیف تر از پردازنده تون هست .
    المنت 3 دی را فعلا بخاطر ضعف کارت گرافیک تون ، اگه هم بتونین استفاده کنین ، فقط در حد مبتدی هست .

3) مدت زمانی که هنگ میکنه (زمانی که کار میکنین) را نگفتین .
    همچنین گفتم که نیاز به عکس گذاشتن هست . احتمال داره مشکل از کمبود رم تون باشه (و همچنین نداشتن ssd) . یا حتی ممکنه مشکل از کارت گرافیک یا حتی پردازنده تون باشه یا ترکیبی از چند تا .
    با این حال ، برای مشخص شدن دقیق ترِ مشکل ، نیاز به عکسی که گفتم هست (در زمانی که هنگ کردن موقع کار و همچنین موقع لود پروژه پیش میاد) .

4) پاورتون این شکلی هه؟ :

https://www.amazon.com/Ea380d-380w-G.../dp/B0093DP3NE

5) همین پریمیر که میگید ، به تنهایی ، منابع سخت افزاریِ بیشتری نسبت به افترافکت و cinema 4d نیاز داره .
    رم تون (و حتی گرافیک و حتی اندکی پردازنده تون) برای ریزولیشن 4k در پریمیر ، ضعیف هه . با این سیستم ، نباید انتظار 4k را داشته باشین . حداکثر ، انتظار full hd را باید داشته باشین .

همونطور که گفتم ، احتمال میدم که این مشکلات ، بیشتر بخاطر کمبود رم و نداشتن ssd باشه اما همونطور که گفتم ، برای اطلاعات دقیق تر ، نیاز به عکس گرفتن از دو سربرگِ اول از task manager (اگه ویندوز آپدیتِ یکسالِ اخیر را دارین) ، در همه ی زمان هایی که این مشکلات پیش میاد هست تا دقیق تر مشخص بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلامی مجدد

1) پس بیشتر از پریمیر استفاده میکنید؟

2) اگه از موتور رندر cpu (مثل موتور رندر پیش فرض cinema 4d) استفاده کنین ، سیستم تون برای کار با این نرم افزار ، مثل چندانی نداره . ولی موقع رندر ، هر چه که صحنه پیچیده تر باشه ، رندرش طول میکشه براتون . منظورم اینه که با این حال ، روی موتورهای رندر gpu در نرم افزارهای 3 بعدی نرین چون اوضاع کارت گرافیک تون بسیار ضعیف تر از پردازنده تون هست .
    المنت 3 دی را فعلا بخاطر ضعف کارت گرافیک تون ، اگه هم بتونین استفاده کنین ، فقط در حد مبتدی هست .

3) مدت زمانی که هنگ میکنه (زمانی که کار میکنین) را نگفتین .
    همچنین گفتم که نیاز به عکس گذاشتن هست . احتمال داره مشکل از کمبود رم تون باشه (و همچنین نداشتن ssd) . یا حتی ممکنه مشکل از کارت گرافیک یا حتی پردازنده تون باشه یا ترکیبی از چند تا .
    با این حال ، برای مشخص شدن دقیق ترِ مشکل ، نیاز به عکسی که گفتم هست (در زمانی که هنگ کردن موقع کار و همچنین موقع لود پروژه پیش میاد) .

4) پاورتون این شکلی هه؟ :

https://www.amazon.com/Ea380d-380w-G.../dp/B0093DP3NE

5) همین پریمیر که میگید ، به تنهایی ، منابع سخت افزاریِ بیشتری نسبت به افترافکت و cinema 4d نیاز داره .
    رم تون (و حتی گرافیک و حتی اندکی پردازنده تون) برای ریزولیشن 4k در پریمیر ، ضعیف هه . با این سیستم ، نباید انتظار 4k را داشته باشین . حداکثر ، انتظار full hd را باید داشته باشین .

همونطور که گفتم ، احتمال میدم که این مشکلات ، بیشتر بخاطر کمبود رم و نداشتن ssd باشه اما همونطور که گفتم ، برای اطلاعات دقیق تر ، نیاز به عکس گرفتن از دو سربرگِ اول از task manager (اگه ویندوز آپدیتِ یکسالِ اخیر را دارین) ، در همه ی زمان هایی که این مشکلات پیش میاد هست تا دقیق تر مشخص بشه .

1) بله. بیشتر از پریمیر

2) من فکر میکردم روی gpu باشه بهتره. خصوصا در افتر.

3) الان در حال ایمپورت کردن دو پروژه موشن بصورت همزمان هستم و حدود 7 دقیقه است که not responding میزنه. (دفعات پیش مقدار استفاده رم تا 97 رفت)

نام: Task 1.png نمایش: 63 اندازه: 40.2 کیلو بایت

نام: Task 2.png نمایش: 46 اندازه: 59.2 کیلو بایت
    نام: Task 3.png نمایش: 48 اندازه: 40.3 کیلو بایت

4) پاور
    نام: WhatsApp Image 2020-05-20 at 15.12.48.jpeg نمایش: 48 اندازه: 84.0 کیلو بایت

5) اتفاقا خیلی ها بهم گفتن ssd بذارم. خودم هم به این نتیجه رسیدم که رم سیستم پایینه. گرافیکش هم همونطور که فرمودید، ضعیفه.
    ویرایش توسط hmahziar : 05-20-20 در ساعت 17:18

این هم نهایت همین مشکل:

نام: Task 4.png نمایش: 43 اندازه: 54.9 کیلو بایت
    نهایتا en proccess میزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmahziar نمایش پست ها
    1) بله. بیشتر از پریمیر

2) من فکر میکردم روی gpu باشه بهتره. خصوصا در افتر.

3) الان در حال ایمپورت کردن دو پروژه موشن بصورت همزمان هستم و حدود 7 دقیقه است که not responding میزنه. (دفعال پیش مقدار استفاده رم تا 97 رفت)

نام: Task 1.png نمایش: 63 اندازه: 40.2 کیلو بایت

نام: Task 2.png نمایش: 46 اندازه: 59.2 کیلو بایت
    نام: Task 3.png نمایش: 48 اندازه: 40.3 کیلو بایت

4) پاور
    نام: WhatsApp Image 2020-05-20 at 15.12.48.jpeg نمایش: 48 اندازه: 84.0 کیلو بایت

5) اتفاقا خیلی ها بهم گفتن ssd بذارم. خودم هم به این نتیجه رسیدم که رم سیستم پایینه. گرافیکش هم همونطور که فرمودید، ضعیفه.

2) منظورم ، نسبت به سیستم شماست . بصورت کلی ، موتورهای رندر gpu based ، بسته به مدل کارت گرافیک ، سرعت بیشتری دارن اما چون گرافیک تون بسیار ضعیف هست ، پیشنهادم اینه که از موتورهای رندر cpu based در نرم افزارهای 3 بعدی (مثل موتور رندر پیش فرض در سینما 4 دی) استفاده کنین .

3) در پست 2 ، گفتم که برای ایمپورت کردن ، چندان مشکلی نیست .
    اشکال نداره که موقع ایمپورت کردن ، سیستم تون این طور میشه . تهش ssd بگیرین و پروژه هاتون را از توی ssd لود کنین ، اندکی این اوضاع تون بهتر میشه اما باز هم این مشکل هست . این مشکل ، مشکل سخت افزاری نیست و هر چی که هست ، به نرم افزار افترافکت برمیگرده (ممکنه واسه ی کرک یا اینکه دریافت اطلاعاتی از شبکه توسط افترافکت یا هر چیز دیگه باشه) . وقتی زمان ایمپورت این مشکل براتون پیش میاد ، مشکل سخت افزاری نیست .

گفته بودم که اگه زمان کار کردن براتون این مشکل هنگ پیش اومد ، عکس بگیرین (در ویندوز 7 ، نرم افزار msi after burner ، اطلاعات دقیق تری میده و از این نرم افزار عکس بگیرین) (در این نرم افزار ، از قسمت پایینِ نرم افزار که اسکرول داره ، نیاز به تهیه ی عکس هست) .
    همچنین در پریمیر در زمانی که کار میکنید و اگه هنگ کرد یا کند بود ، نیاز به تهیه ی عکس هست .

4) مدل پاورتون Green GP530A-EU هست که برای اغلب ارتقاءهای حتی نیمه سنگین هم کافی هه .

5) البته گرافیک ، قفط در پلاگین المنت 3 دی در افترافکت کاربرد داره . اگه از این پلاگین استفاده نمیکنین ، نیاز به ارتقاء گرافیک نیست .
    البته در پریمیر ، یه کم کاربردش بیشتر هست . مخصوصا زمانی که میزان و حجم افکت هاتون سنگین و سنگین تر بشه . اگه از حجم زیادی از افکت ها در پریمیر استفاده میکنین ، ارتقاء گرافیک پیشنهاد میشه.
    ولی بخاطر اینکه باز هم الکی و بی تاثیر ، گرافیک یا قطعه ای را ارتقاء ندین ، در زمانی که در پروژه هاتون (هم در افترافکت و هم در پریمیر) کار میکنید ، زمانی که کُندی یا هنگی در این نرم افزارها دیدین ، همون موقع در نرم افزار msi after burner ، عکس بگیرین و اینجا بذارید و مدت زمانی که کند هست را هم بگید که چه زمانی طول میکشه.

زمان کندی و هنگ کردن (وقتی که دارید با نرم افزار کار میکنید) ، بصورت شکل زیر از نرم افزار msi after burner عکس بگیرید (البته این فقط یک عکس هست . اسکرول را پایین تر بکشید و عکس های بعدی را بگیرید تا اسکرول به انتها برسه) .
    اگه بتونید علاوه بر این ، از سربرگ اول و دوم task manager هم در زمانی که هنگی یا کندی دارید عکس بگیرید ، بهتر هه :

این هم نهایت همین مشکل:

نام: Task 4.png نمایش: 43 اندازه: 54.9 کیلو بایت
    نهایتا en proccess میزنم
    این عکس ، زمان کار با افترافکت بود؟
    یا صرفا موقع ایمپورت کردن پروژه توی افترافکت؟

اگه زمان کار با افترافکت بود ، مشکل حجم رم دارین که باید تا 32 گیگ ارتقاء بدین (اگه پروژه تون full hd هست) . اما اگه پروژه ی 4k کار میکنین حتی بیشتر از 32 گیگ لازم هست اما مادربردتون جوابِ بیشتر از 32 گیگ رم را نمیده .
    بودجه تون هم که محدود هست و نمیتونید سیستم جدیدی تهیه کنید .
    همچنین تهیه ی ssd میتونه علاوه بر رم ، در کارهاتون تاثیر گذار باشه .

همچنین در پروژه های دیگه در افترافکت و همچنین در پریمیر ، در پروژه های مختلفی که هنگ یا کندی دارین ، به روشی که در پست قبلی گفتم عکس بگیرید و اینجا بذارید تا ببینیم دقیقا چه قطعاتی کم میارن .

-----------------------------

ضمنا چک کنید ببینید که در تنظیمات افترافکت میتونید رم را افزایش بدین؟
    یا گوگل کروم و بقیه ی نرم افزارهای دیگه را زمانی که با پروژه تون کار میکنین ، ببندید و اجرا نکنید ببینید مشکل برطرف میشه (تا نیاز به ارتقای رم نباشه) .
    هر چند بعید میدونم .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    این عکس ، زمان کار با افترافکت بود؟
    یا صرفا موقع ایمپورت کردن پروژه توی افترافکت؟

اگه زمان کار با افترافکت بود ، مشکل حجم رم دارین که باید تا 32 گیگ ارتقاء بدین (اگه پروژه تون full hd هست) . اما اگه پروژه ی 4k کار میکنین حتی بیشتر از 32 گیگ لازم هست اما مادربردتون جوابِ بیشتر از 32 گیگ رم را نمیده .
    بودجه تون هم که محدود هست و نمیتونید سیستم جدیدی تهیه کنید .
    همچنین تهیه ی ssd میتونه علاوه بر رم ، در کارهاتون تاثیر گذار باشه .

همچنین در پروژه های دیگه در افترافکت و همچنین در پریمیر ، در پروژه های مختلفی که هنگ یا کندی دارین ، به روشی که در پست قبلی گفتم عکس بگیرید و اینجا بذارید تا ببینیم دقیقا چه قطعاتی کم میارن .

-----------------------------

ضمنا چک کنید ببینید که در تنظیمات افترافکت میتونید رم را افزایش بدین؟
    یا گوگل کروم و بقیه ی نرم افزارهای دیگه را زمانی که با پروژه تون کار میکنین ، ببندید و اجرا نکنید ببینید مشکل برطرف میشه (تا نیاز به ارتقای رم نباشه) .
    هر چند بعید میدونم .
    اصلا اجازه نمیده که کار کنم با افتر.
    همونطور که گفتم، برای این موشن اینجوری شد. تا بحال در این حد هنگ نداشت افتر.

به نظر شما با بودجه نهایت 10 میلیون، میشه کاری کرد که این مشکل برطرف بشه؟؟
    بخدا خسته شدم از ضعف سیستم. آخه چقدر کندی توی پریمیر؟ باور کنین بعضی وقت ها می بینم طرف فیلم 4k وارد پریمیر میکنه و مثه یه فیلم اچ دی و نه فول اچ دی داره روی پروژه کار میکنه، حسرت میخورم.

اصلا اجازه نمیده که کار کنم با افتر.
    همونطور که گفتم، برای این موشن اینجوری شد. تا بحال در این حد هنگ نداشت افتر.
    در همون حد هم که اجازه نمیده کار کنین ، بهتر بود که یه عکس به روشی که در پست 7 گفتم ، بگیرین ، خیلی خوب میشه (چون مطمئن شم علاوه بر مشکل رم ، قطعه ی دیگه ای هم نیاز به ارتقاء نداشته باشه) .
    همچنین مشخصات پروژه تون را هم بگید (ریزولیشن پروژه و تنظیمات و ریزولیشن view port و مهمترین پلاگین ها و افکت های بکار رفته در اون و اگه هم حجم افکت ها را هم میشد دید یا بگین هم که بهتر میشد و ...) .

به هر حال ، در وهله ی اول ، بزرگترین مشکل تون حجم کم رم و نداشتن ssd هست .

ببینید ، در برنامه ها ، هر قسمت و هر افکت و هر تنظیماتی که باهاش کار میکنید ، ممکنه یه بخشی را درگیر کنه .
    شما ممکنه در یه قسمتی که کار میکنین ، در فلان لحظه ، به پردازنده ی 6 هسته ای نیاز داشته باشین و در یک لحظه ی دیگه ، یه هسته از پردازنده هم درگیر نشه .
    در یک پروژه (و حتی در یک لحظه) به 32 گیگ رم یا بیشتر نیاز داشته باشی و در یک پروژه ی دیگه ، به 24 گیگ رم هم نیاز نداشته باشی . همچنین قضیه ی کارت گرافیک هم همینطوره .

اما بصورت کلی ، برای کسی که میخواد کارایی خوب نسبت به قیمت در افترافکت را داشته باشه ، پردازنده ی 4 تا 6 هسته ای پیشنهاد میشه (پردازنده ی شما هم برای افترافکت کافی هه) .
    برای کسی که بخواد با پلاگین cinema 4d در افترافکت کار کنه و رندر کنه ، پردازنده ی قدرتمندتر از این ، بهتر هه .
    بسته به نوع و ریزولیشن و حجم پروژه ، برای پروژه های full hd رم حداقل 16 تا 32 گیگ پیشنهاد میشه (مگر اینکه پروژه فوق حرفه ای که بیشتر از32 گیگ رم برای ریزولیشن full hd نیاز باشه) و برای ریزولیشن بیش از full hd هم رم 32 تا 64 گیگ رم پیشنهاد میشه .
    همچنین برای اندکی افزایش کارایی ، کارت گرافیک GT 1030 2GB برای افترافکت پیشنهاد میشه (اگه از پلاگین element 3d استفاده میشه که کارت گرافیک هر چه قویتر باشه ، بهتر هه) .

برای پریمیر هم موقع کار کردن ، وضعیت به همین منوال هست تقریبا (منتها اندکی پردازنده و رم قویتر میطلبه . یعنی پردازنده ی 6 تا 8 هسته ای و همچنین رم 32 تا 64 گیگ برای پروژه های ریزولیشن full hd و ...) اما زمانی که از افکت های زیادی استفاده میشه ، از کارت گرافیک قوی و حداقل GTX 1660 6GB یا بالاتر بهتر هه استفاده بشه .
    اما زمان رندر در پریمیر ، پردازنده ی به مراتب قویتری نیاز میشه و هر چی قویتر باشه ، بهتر هه .

این ها بصورت کلی و بازدهی خوب نسبت به قیمت هست . وگرنه ممکنه در پروژه های ساده یا در جاهایی از پروژه های پیچیده ، این منابع سخت افزاری که لازم هست ، به این میزان هم نرسه .

به نظر شما با بودجه نهایت 10 میلیون، میشه کاری کرد که این مشکل برطرف بشه؟؟
    بخدا خسته شدم از ضعف سیستم. آخه چقدر کندی توی پریمیر؟ باور کنین بعضی وقت ها می بینم طرف فیلم 4k وارد پریمیر میکنه و مثه یه فیلم اچ دی و نه فول اچ دی داره روی پروژه کار میکنه، حسرت میخورم.
    شما اگه در پریمیر ، رندر میکنین (نه اینکه صرفا کار کنید) ، تعویض پردازنده و بنابراین تعویض کل سیستم تون (و همچنین افزایش بیش از 32 گیگ رم و بنابراین تعویض کل سیستم تون) براتون تاثیر داره و میتونین نتیجه ی این تاثیر را نسبت به سیستم کنونی تون ببینین .

اما 10 تومن هم با این قیمتِ الانِ بازار و قطعاتِ موجودِ بازار و نسبت به سیستم فعلی تون ، باز هم شاید کم باشه .
    چون شما از لحاظ پردازنده (چیزی که تاثیرش را نسبت به پردازنده ی فعلی تون اون هم در زمان رندر در پریمیر) بخواین ببینین ، پردازنده ی Ryzen 5 3600 با قیمت 5.3 تومن هست (یعنی پردازنده به تنهایی ، بیش از نیمی از بودجه ی شما را مصرف میکنه) .
    با این حال ، انتخاب این پردازنده ، ربطی به درست شدن هنگی نداره و فقط در رندرِ پریمیر هست که تاثیر اش را نشون میده (نه خیلی موقع کار با پریمیر و مخصوصا نه خیلی موقع رندر و همچنین کار با افترافکت) .
    مادربرد هم حداقل 2.5 تا 3 تومن میشه و رم 32 گیگ هم جنس خیلی خوبش 4 تومن و جنس معمولی (تا نسبتا خوبش) حدود 3.2 تومن . (این ها قیمت یک هفته ی پیش بود . چون روز به روز قیمت ها تغییر میکنه) .

--------------------------------------

نتیجه ی نهایی اینکه اگه برای رفع هنگی میخواین ، بیشترین تاثیر (بیش از 70 درصد تاثیر) را افزایش رم تا 32 گیگ و همچنین تهیه ی یه ssd براتون داره که با همین سیستم فعلی هم میتونین این کار را کنین . بنابراین اگه نظر من را بخواین ، به نظرم همین سیستم را ارتقاء بدین ، از همه لحاظ براتون بهتر هه .

با این حال ، شما اون قضیه ی عکسی که گفتم را در زمان کار با پروژه هاتون انجام بدین (همچنین جزئیات پروژه هاتون را هم که گفته بودم ، بگین) تا همه ی ابعاد را بشه بررسی کامل کرد .

با این حال اگه باز هم قصد تهیه ی سیستم جدید را دارین (و حداکثر تا یک هفته ی دیگه تهیه میکنین) ، بگین تا قطعات را بهتون بگم (با در نظر گرفتن افترافکت و پریمیر و اون هم با در نظر گرفتن رندر در پریمیر فقط دیگه) .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع