برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

استخوان سازی در پا که از نوع عکس میباشد....بسیاز واجب

لطفا کسی میدونه چطوری میشه سه استخوان به پای این کاراکتر که از نوع jpg هستش داد....دقیقا مثل تصویر زیرنام: u.jpg نمایش: 63 اندازه: 524.2 کیلو بایت

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    اگه اشتباه نکنم خود موهو این قابلیت رو داره و میتونه یک عکس رو به چند استخوان تبدیل کنه اموزش کامل تو سایت هست
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

سلام من آموزشهای جناب هادی پور روخریداری کردم و به چنین چیزی اشاره نشده...اگرهست لینکش بزارید...

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    وقتی که برای یک عکس یا شکل چندتا استخوان میسازید این اتفاق میوفته و بعد با این ابزار مشخص کنید کدوم قسمتا رو در بر بگیره

نام: 9- Character Bones.mp4 - PotPlayer 4_20_2020 6_17_07 PM_LI.jpg نمایش: 52 اندازه: 44.2 کیلو بایت

دوست عزیز اینکه مال افزایش و کاهش قدرت استخوان.... شما ظاهرا نگرفتید من چی میگم...مثلا برای پا در فتوشاپ پا رو به سقسمت تقسیم میکنیم و سپس در انیمه اون سه استخوان رو طراحی میکنیم...تا اینجا کار عادیه و مشکلی نیست...حالا من میخوام در فتوشاپ پا رو یکپارچه قرار بدم یغنی به سه قسمت تقسیم نکنم و اون پا رو در انیمه سه استخوان بهش بدم....دقیقا مثل تصویر پای تمساح که از پک پای یک پاچه تشکیل شده اما سه تا استخوان داره و این پا با اینکه یک لایه هستش خم میشه و میپیچه...

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    ببین هزیز شما حتی این کارو امتحان نکریدن ! شما کافیه بون هارو زیر مجموعه اون عکس قرار بدید و با اون ابزار نشون بدید کجا ها رو در بر بگیره همین !!

نقل قول نوشته اصلی توسط salar1850 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه مال افزایش و کاهش قدرت استخوان.... شما ظاهرا نگرفتید من چی میگم...مثلا برای پا در فتوشاپ پا رو به سقسمت تقسیم میکنیم و سپس در انیمه اون سه استخوان رو طراحی میکنیم...تا اینجا کار عادیه و مشکلی نیست...حالا من میخوام در فتوشاپ پا رو یکپارچه قرار بدم یغنی به سه قسمت تقسیم نکنم و اون پا رو در انیمه سه استخوان بهش بدم....دقیقا مثل تصویر پای تمساح که از پک پای یک پاچه تشکیل شده اما سه تا استخوان داره و این پا با اینکه یک لایه هستش خم میشه و میپیچه...
    از مِش استفاده کرده-با مش ها میتونی لایه های عکس رو تو موهو کنترل کنی-اگه به زیر جایی که دورش خط کشیدی توجه کنی میتونی یه لایه مش رو ببینی

مسیر : Draw / Triangulate 2D Mesh

با یه سرچ میتونی نحوه کار باهاش رو یاد بگیری

کلمات کلیدی این موضوع