برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 3621 , پاسخ ها : 11
موضوع: نظر خواهی برای خرید این سیستم (مشخصات سیستم)

نظر خواهی برای خرید این سیستم (مشخصات سیستم)

با درود فراوان به همگی دوستان
    یه سیستم می خوام بخرم برای افتر افکت فقط چون با پریمیر کار نمیکنم
    این لیست رو فروشگاه به من داد
    گرون شده ولی اگر دوستان بزرگوار یه بررسی کنن و نظر بدن عالی میشه
    اگه با این پول میشه بهتر هم خرید که چه بهتر
    بازم ممنون از همگی

نام: 1.jpg نمایش: 87 اندازه: 129.9 کیلو بایت
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام یکم اطلاعاتی که دادید کامل نیست
    به نظرم اگه کمبود بودجه دارید میتونید کارت گرفیک ارزونتر هم بگیرید مثل 1660 یا rx 580
    در مورد پاور هم فک کنم 650 هم خوب کار کنه
    -پیشنهاد میشه که سیستم رایزن ببندید قیمت قطعاتشم کمی ارزان تر هم در میاد
    Amd ryzen 5 2600x
    B450 tomahawk یا x450
    میتونین مشخصاتشون رو باهم مقایسه کنید
    ویرایش توسط magak : 02-16-20 در ساعت 18:02
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

گرافیکتون برای کار با افتر افکتس زیاده یکم هم قیمت زیاده نسبت به سخت افزار

ممنون دوستان. تا 19 تومن مشکل نداره
    بیشتر میخواستم بدونم که سی پی یو از لحاظ گرمایی مشکا نداره/ تو لیمون خوندم که لحیم کاری نیست و با خمیر سرد میشه. بعدش هم اینکه قدرت کافی برای رندر داره؟
    گارنتی هم ظاهرن نداره؟
    گرافیک هم فکر کنم مال گیمینگ هست. تو افترمشکل ایجاد نمیکنه؟
    در مورد رم هم فروشنده 16 تا پیشنهاد داده. نمیدونم مادر برد تا 32 یا 64 رو پشتیبانی میکنه؟

درمورد رایزن هم با توجه به این مشخصاتی که گذاشتم، چقدر تفاوت کارایی هست و چقدر قیمت کم میشه؟

بازم ممنون که حوصله میکنید و جواب میدین.

سلام
    با پلاگین المنت 3 دی کار میکنید؟
    اگه آره ، در چه حدی؟

سلام.
    فقط تو دوتا پروژه از المنت استفاده کردم. خیلی کم
    بیشتر دو بعدی کار میکنم اما از تمپلیت ها زیاد استفاده میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط pishgamand نمایش پست ها
    سلام.
    فقط تو دوتا پروژه از المنت استفاده کردم. خیلی کم
    بیشتر دو بعدی کار میکنم اما از تمپلیت ها زیاد استفاده میکنم
    سلام
    بفرمایید :

مادربرد :
    ASUS TUF B450 PRO GAMING
    2.41

پردازنده :
    Ryzen 5 3600X
    3.760

رم :
    4 تا Gskill Ripjaws V 64GB 16GBx4 3000Mhz CL16 DDR4
    5.7

اس اس دی :
    Samsung 970 EVO Plus 500GB NVMe M.2
    1.78

هارد :
    WD Blue 1TB 7200Rpm 64MB Buffer
    685

گرافیک :
    ROG STRIX-GTX1050-O2G-GAMING
    2.269

پاور :
    GREEN GP500A-UK Plus Gaming
    819

کیس :
    GREEN Z2+ Hero
    745

قیمت کل : 18.168

--------------------------

1) رم را اگه خواستین از اون رم ای که گفتم ، هزینه ی بیشتری کنین ، رم Gskill Trident Z 32GB 16GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 با قیمت 6.5 و اگه خواستین هزینه ی کمتری از اون رم ای که گفتم کنین ، رم Crucial Ballistix Sport LT Gray 32GB 3200MHz CL16 با قیمت 5.36 تومن بگیرین .
    ولی پیشنهادم اینه که همون رم ای که در لیست قطعات معرفی کردم را بگیرید .
    اگه حس میکنین اون قدر حرفه ای با افترافکت کار نمیکنین که نیاز به رم 64 گیگ داشته باشین ، رم 32 گیگ تهیه کنید .
    پیشنهادم اینه اول رم 32 گیگ تهیه کنین و اگه حس میکنین براتون کمه ، 2 تا دیگه از اون رم ها بگیرین تا 64 گیگ کلا بشه . این جوری هزینه تون بی خودی هدر نمیره .

2) چون مادربردتون تا 128 گیگ را را پشتیبانی میکنه ولی 4 اسلات رم داره ، من در فروشگاه ، رم ای پیدا نکردم که یک ماژول اش 32 گیگ باشه . اگه بتونین از جایی همچین رم ای را پیدا کنین (قبلش بهم اطلاع بدین) ، خیلی به نفع تون میشه چون در آینده میتونین تا 128 گیگ رم برای این سیستم تهیه کنین اما این جوری حداکثر تا 64 گیگ رم میتونین چون اسلات هاتون پر میشه .

3) اون اس اس دی چون هت سینک نداره ، موقعی که گرم بشه ، سرعتش اندکی پایین میاد . ولی اگه اس اس دی هت سینک دار میخواین ، این مدل Gigabyte AORUS RGB 256GB M.2 NVMe با قیمت 1.150 هست اما بدی اش اینه که 250 گیگ هه و برای کار افترافکت ، این حجم به نظر مناسب نمیاد (حجم 250 گیگ ، برای مبتدی ها تا حداکثر نیمه متوسط خوبه) . هر چند هت سینک این هم تا حدودی میتونه جلوی دماش را بگیره و نه کامل .

4) پاور معرفی شده ، برای اینه که بعدا اگه اندکی تعداد قطعات یا مدل پردازنده یا اندکی مدل گرافیک تون یا اندکی میخواین اورکلاک کنین (برای cpu ، حداکثر 300 تا 400 مگاهرتز اورکلاک) ، مشکلی نداشته باشین . وگرنه اگه در آینده میخواین تحول اساسی به قطعات بدین (مثلا کارت گرافیک GTX 1070 یا GTX 2060 یا بالاتر تهیه کنین) یا اینکه اورکلاک حرفه ای انجام بدین (بیش از 600 مگاهرتز برای cpu یا gpu) ، پیشنهادم اینه که پاور با توان بالاتر از 600 وات بگیرین .

در این صورت ، پیشنهادم پاور GREEN GP500A-UK Plus Gaming با قیمت 1.36 تومن هست .
    اگه همین قطعات در لیست را که گفتم تهیه میکنین ولی اورکلاکی انجام نمیدین (یا اون کارت گرافیک تون را تعویض نمیکنید به مدل بالاتر . یعنی حتی در آینده GTX 1060 هم نمیگیرید) ، پاور GREEN GP450A-UK 80Plus Gold با قیمت 687 تومن بگیرید که براتون کافی هه .

5) طبق چیزی که گفتید که از پلاگین المنت 3 دی کمتر استفاده میکنید و همینطور طبق ارزش خرید ، اون کارت گرافیک را پیشنهاد دادم . در نظر بگیرید وقتی که گفتید از تمپلت ها زیاد استفاده میکنید ، من فرض کردم که توی اون تمپلت ها هم زیاد از این پلاگین استفاده نمیشه . بنابراین این گرافیک را پیشنهاد دادم .
    اما اگه هزینه ی کمتری هم میخواید برای گرافیک کنید ، گرافیک ASUS PH GT1030-O2G با قیمت 1.589 و اگه باز هم هزینه ی کمتر میکنید اما چندان پیشنهاد نمیکنم ، گرافیک ASUS GT 1030 SL-2G-BRK با قیمت 1.34 تومن را تهیه کنید .

سلام و بسیار ممنون از وقتی که گذاشتین
    الان این قطعات کارایی بهتری داره نسبت به لیستی که به من داده بودن؟
    این قطعات گارانتی چه شرکتی هستند و چند ساله؟

کاتر گرافیکی که شما معرفی کردین نسبت به لیست من چه مزیتی داره؟
    بازم ممنون که حوصله میکنین و جواب میدین. خیلی کمک کردین بهم . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pishgamand نمایش پست ها
    سلام و بسیار ممنون از وقتی که گذاشتین
    الان این قطعات کارایی بهتری داره نسبت به لیستی که به من داده بودن؟
    این قطعات گارانتی چه شرکتی هستند و چند ساله؟

کاتر گرافیکی که شما معرفی کردین نسبت به لیست من چه مزیتی داره؟
    بازم ممنون که حوصله میکنین و جواب میدین. خیلی کمک کردین بهم . ممنون
    سلامی مجدد
    خواهش میکنم
    بله . در افترافکت کارایی بهتری داره . قابل لمس هست .
    گارانتی شرکت های مختلف .
    مدل این قطعات را در سایت لیون کامپیوتر جستجو کنید :

http://www.lioncomputer.ir/

دقت کنید که دقیقا همون مدل با همون قیمتی که گفتم ، باشه . چون بعضی از نام مدل ها ، خیلی شبیه هم هست و تفاوت قیمت با این مدل هایی که گفتم دارن . البته قیمت ، برای امروز هست . ممکنه حتی دو روز دیگه در اون سایت جستجو کنین ، قیمت ها تغییر کنه . ممکنه هم نکنه .

کارت گرافیک در لیست شما ، بسیار قویتر از کارت گرافیکی که من ارائه کردم هست . در صورتی که افترافکت ، بجز پلاگین المنت 3 دی ، پلاگین های بسیار محدودش فقط از کارت گرافیک استفاده میکنند . که گفتین این پلاگین را هم خیلی کم استفاده میکنین بنابراین کارت گرافیک لیست شما ، هزینه ی بسار اضافی هست و همون کارت گرافیکی که معرفی کردم ، برای کار شما با پلاگین المنت 3 دی (که در سطح مبتدی تا متوسط اون هم اندک هست) کافی هه .
    حتی شاید زیاد هم باشه که کارت گرافیک رده ی پایین تر را هم در توضیحات بهتون معرفی کردم .

بسیار ممنون از پاسخ گویی شما. خیلی کمک کردین. امروز میرم صحبت کنم. ببینم چی کار میشه کرد. باز ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع