برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1994 , پاسخ ها : 7
موضوع: راهنمایی در مورد ارتقا سیستم

راهنمایی در مورد ارتقا سیستم

با سلام‌خدمت دوستای عزیز انجمن
    یه‌راهنمایی میخواستم ازتون من‌کارم‌تدوین هستش سیستمی که دارم این‌مشخصات رو داره
    مادربورد گیگابایت
    سی پی یو cori5
    کارت گرافیک gtx 430 nvidia
    رم ۸ گیگ
    من الان موندم بین‌اینکه رم رو ارتقا بدم‌بکنم ۱۶ گیگ
    یا هارد ssd بگیرم
    میشه راهنماییم کنین؟

سلام
    منظورتون کدوم نرم افزار هست که استفاده میکنین؟
    اگه افترافکت هست ، اول رم را ارتقاء بدین تا 16 گیگ .
    مدل دقیق پردازنده تون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون کدوم نرم افزار هست که استفاده میکنین؟
    اگه افترافکت هست ، اول رم را ارتقاء بدین تا 16 گیگ .
    مدل دقیق پردازنده تون چیه؟
    اینتل cori5 3mg cash
    هم برای افتر میخوام‌سیستم خوب شه هم پریمیر
    چه پیشنهادی دارین شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj177 نمایش پست ها
    اینتل cori5 3mg cash
    هم برای افتر میخوام‌سیستم خوب شه هم پریمیر
    چه پیشنهادی دارین شما؟
    این که مدل دقیق پردازنده نیست .
    کلا باید ارتقاء پردازنده و رم و خرید ssd را انجام بدین ولی توی این 3 مورد ، رم تون خیلی کمه مخصوصا برای کار با افترافکت . بنابراین پیشنهادم اول اینه که رم تون را افزایش بدین .
    کلا اگه در حد متوسط با افترافکت کار میکنین ، باید رم تون 32 گیگ و ssd با حداقل 250 گیگ و یه پردازنده ی 6 هسته ای (یا 4 هسته ای خیلی خوب) داشته باشین .
    اما برای پریمیر ، هم پردازنده مهم هست (حداقل 8 هسته ای تا 24 هسته ای) و هم رم (حداقل 16 گیگ تا 64 گیگ یا بالاتر) .
    پردازنده ی شما هم که 4 هسته ای هست (به احتمال بسیار زیاد . چون مدل دقیق شو ندادید) .

باز هم بسته به نوع کاربری تون داره ها . پیشنهاد ارتقاء رم را بصورت عمومی در افترافکت دادم . یعنی اگه کلا کار با افترافکت را در نظر دارید ، این پیشنهاد را دادم .
    ممکنه یه کار خاصی کنید که نیاز به پردازش قویتر داشته باشه و بنابراین افزایش رم ، هیچ تاثیری در افزایش سرعت اش نداره . اما بصورت عموم که با افترافکت کار میکنید ، میزان رم تون خیلی پایینه و باید ارتقاء بدین .

ممنون از پاسختون
    من هم پریمیر هم افتر کار میکنم رم رو پس ارتقا بدم؟ افتر بیشتر! اس اس دی تاثیرش کمتر از رم هست یعنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj177 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من هم پریمیر هم افتر کار میکنم رم رو پس ارتقا بدم؟ افتر بیشتر! اس اس دی تاثیرش کمتر از رم هست یعنی؟
    این جوری نمیشه تاثیر گذاری کرد . مثل این میمونه بگیم که پردازنده تاثیرش کمتر از رم هست؟
    خوب هر جا نیاز به پردازنده و تعداد هسته ها یا فرکانس بالاتر هسته ها باشه اما پردازنده ی شما اون تعداد هسته را نداشته باشه ، در اون قسمت شما افت سرعت به همون اندازه خواهید داشت و افزایش رم ، هیچ تاثیری به حالش نداره . هر جا هم که رم نیاز داشته باشه اما رم تون کم بیاد ، اینجا رم تون هست که باعث کاهش سرعت میشه و افزایش پردازنده ، تاثیری نخواهد داشت .
    اما بصورت کلی ، بله . ssd جزء سومین قطعه ی مهم خواهد بود .

دقت کنید که پست بالا را ویرایش کردم (برای پریمیر) . همونطور که گفتم ، پریمیر نیاز به پردازنده ی بسیار بالا داره (حداقل 8 تا 24 هسته ای) و همچنین به رم بالایی هم نیاز داره و همچنین به گرافیک بالایی . کلا سیستم تون برای استفاده از پریمیر ، تقریبا همه ی قطعاتش خیلی ضعیفه (پردازنده تون 4 هسته ای هست احتمالا . چون مدل دقیق شو ندادید) .
    اما برای افترافکت ، بصورت عمومی ، رم تون خیلی کمه و بعد هم بهتره ssd خوب با حجم مناسب و بعد هم بهتره که پردازنده تون را قویتر کنین (برای افترافکت میگم)

سربدار آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    52976
    سلام یه سوال داشتم جدای از این بحث تقریبا

با شیش تا هفت میلیون میخوام یه کیس ( فقط کیس ) بخرم برای کار عمومی با افترافکت و پریمیر . ممکنه خواهش کنم یه سیستم تو این رنج قیمت معرفی کنید برام ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سربدار نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم جدای از این بحث تقریبا

با شیش تا هفت میلیون میخوام یه کیس ( فقط کیس ) بخرم برای کار عمومی با افترافکت و پریمیر . ممکنه خواهش کنم یه سیستم تو این رنج قیمت معرفی کنید برام ؟
    سلام
    هزینه تون را اگه بتونین تا ۹ یا ۱۰ تومن برسونین ، قطعات به مراتب بهتر میتونین بگیرین.
    بیشتر میکنین یا همون ۷ تومن هه؟