برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

بهم ریختن خودبه خودی تنظیمات صدا در افتر افکت

سلام وقتتون بخیر من تا دیروز افتر افکت صدا داشت یه هو امروز اومدم یک فایل صوتی رو با یه فایل موشن میکس کنم همیشه هم همیکارو میکردم صدا نمیاد تنظیمات صداشو نگاه کردم صدا نمیاد ویندوز صدا داره اما افتر نداره خیلی عجیبه ممنون میشم راهنمایی کنید

خدمات دیجیتال مارکتینگ
    در حال حاضر بازاریابی دیجیتال از موفق ترین راه ها برای برندها و معرفی خدمات و محصولات آنها بوده و به یکی از مهم ترین و به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی برای هر کسب و کاری تبدیل شده است . ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ گیومه با تسلط کامل بر دنیای دیجیتال مارکتینگ و دانش و تجربه کافی با ارائه بهترین و خلاقانه ترین راه ها، موفقیت شما را در دنیای دیجیتال مارکتینگ تضمین می کنیم . مشاوران حرفه‌ای و متخصصان بخش دیجیتال مارکتینگ ما قبل از شروع پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ تا انتهای پروژه همواره در کنار شما خواهند بود. این افراد با تجربه با بررسی دقیق وضعیت کمپین‌های تبلیغاتی و سایر موارد بازاریابی آنلاین نظیر اینستاگرام مارکتینگ، نکات مهم را با شما درمیان خواهند گذاشت. ما با بررسی شرایط کسب و کار شما، استراتژی دیجتیال مارکتینگ را از صفر تا صد بر اساس نیازهای شما تنظیم خواهیم کرد و با بازاریابی روی جذب مشتریان بالقوه شما و افزایش تعداد مشتریان وفادارتان، فرآیند خرید و تکرار آن را دائمی خواهیم کرد .به جرات ادعا میکنیم که قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ را با بهترین و به صرفه ترین تعرفه ارائه می‎دهیم و بالاترین سطح کیفی را برای فروش بیشتر شما اجرا خواهیم کرد.به این ترتیب ما در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ نقشه گنجی برای شما طراحی می‎کنیم که می‌تواند کسب و کار شما را به سودآوری برساند.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سلام و خسته نباشید
    به منوی Edit برید بعد در قسمت Preferences بروید و در قسمت Audio Hardware در بخش Default Output خروجی صداتون رو مشخص کنین
    ممکن هست مشکلات دیگه هم باشه که اطلاعاتم در همین حد میباشد
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

کلمات کلیدی این موضوع