برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1576 , پاسخ ها : 5
موضوع: درست کردن خط مورب متحرک در افتر

درست کردن خط مورب متحرک در افتر

سلام میخوام خط چین درست کنم در افتر به طوری که این خط شین از یک جا شروع بشه وبه یه تمام بشه مثل اینکه بخوای دو تا چیز رو با خط چین به هم وصل کنی ممنون کمک کنید

چرا کسی جواب نمیده؟

برای ایجاد خط چین ، یه کامپ جدید ساخته و ابزرا پن یا همون قلم pen tool رو انتخاب میکنی ،سپس در حالیکه هیچ لایه ای هنوز نساخته اید ، یه خط میکشیم ، مثلا ابتدا در طرف چپ پریویو یه کلیک کرده و سپس در طرف راست پریویو کلیک تا خطی بسازین بعد در تولبار بالا و زیر منوها ،روی کلمه fill که بعد از ایجاد خط نمایان شدهو حالتش رو در حالت noneقرار میدین و روی کلمه stroke که کنار همین کلمه fill هست کلیک تا کادرش باز بشه و روی اولین شکل مستطیل کنار none را انتخاب کردهتا خط ما استروک داشته باشه ، سپس در قسمت لایه ها زیرمجموعه لایه را باز میکنیم ، و از زیرمجموعه لایه ، مسیر زیر را باز کرده content \shape 1\stroke را باز کردهو روی علامت مثبت جلوی کلمه dashes در پایین کلیک کرده ، و سپس رو مثلث باز شونده اش کلیک تا باز شود و از زیر مجموعه آن dashes را تغییر میدیم تا بزرگی و کوچیکی خط چین را تعیین کنیم و با آفست محل قرار گیری خط چین رو تعیین میکنیم
    ?? ???? ??? ?? ?? ???????? ???? ??? ?? ????
    https://instagram.com/_u/6azad9_art

دستت درد نکنه خدا خیرت بده که گره از مشکلم باز کردی الهی خدا گره از مشکلت باز کنه الهی داماد بری

فقط اگر بخوام این خط چین رو متحرک کنم باید چیکار کنم مثلا از اول شروع بشه بره تا اخر خط تموم بشه؟ ممنون راهنمایید کنید

توی قسمت لایه ها مثلث کنار لایه هارو باز کنی contents و transform رو می بینی-روبروی اون ها یک قسمتی هست به نام Add
    از اونجا Trim paths رو انتخاب کن به زیر لایه ها اضافه میشه که end -start داره که میتونی براش کی فریم بزنی که انیمیت بشه
    ?? ???? ??? ?? ?? ???????? ???? ??? ?? ????
    https://instagram.com/_u/6azad9_art

کلمات کلیدی این موضوع