برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2219 , پاسخ ها : 4
موضوع: نصب پلاگین های نرم افزار

نصب پلاگین های نرم افزار

با سلام و خسته نباشید
    استاد گرامی . جناب آقای هادی پور من محصولات شما را خریداری کردم . آموزش ها بسیار روان و عالی بود.اما مشکلی در نصب پلاگین هاست
    پلاگین های سینما فوردی R20 هنگامی که آیکون cinema 4d را از درایو c طبق آموزش ، Run as می کنیم تنها نرم افزار سینما فوردی باز می شود و درنرم افزار سینما فوردی هم در بخش help و پرسونال ، صفحه ای باز می شود که درقسمت سمت راست نمی توان اسم پلاگین را نوشته تا کرک آن را وارد کنیم . خواهشمند است راهنمایی نمایید .
    با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام عزیز
    متاسفانه پلاگین های Cinema 4d روی ورژن های R20 , R21 کار نمیکنه و شما باید ورژن R19 نرم افزار رو برای پلاگین ها داشته باشید
    روی سیستم چند ورژن Cinema 4d میتونید داشته باشید. پس میتونید هم R20 رو نصب کنید برای کارهای مختلف و هم R19 برای استفاده از پلاگین ها.
    ورژن R19 هم اگه بسته رو خریده باشید داخلش هست
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

استاد گرامی ممنون از پاسخگویی سریع شما.

سلام استاد گرامی

من نرم افزار سینما فوردی r19 را هم نصب کردم ولی باز هم در بخش Runas ( سینما فوردی ) در درایو c فقط نرم افزار را بازکرد و در نرم افزار هم در قسمت help ، پرسونال این صفحه می آید نام: opppp.jpg نمایش: 57 اندازه: 128.4 کیلو بایت و کادری وجود ندارد که نام پلاگین را در آن نوشته باشد.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط 123456 نمایش پست ها
    سلام استاد گرامی

من نرم افزار سینما فوردی r19 را هم نصب کردم ولی باز هم در بخش Runas ( سینما فوردی ) در درایو c فقط نرم افزار را بازکرد و در نرم افزار هم در قسمت help ، پرسونال این صفحه می آید نام: opppp.jpg نمایش: 57 اندازه: 128.4 کیلو بایت و کادری وجود ندارد که نام پلاگین را در آن نوشته باشد.
    سلام
    درست پلاگین رو نصب نکردید عزیز
    اگه بسته رو گرفته باشید کنار پلاگین آموزش نصبش هست
    Xplode آموزش کرک پلاگین
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع