برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2208 , پاسخ ها : 10
موضوع: راهنمای خرید لپ تاپ

راهنمای خرید لپ تاپ

سلام دوستان
    این سوال رو در قسمت سخت افزار پرسیدم اما خب گفتم دوستان اینجا بیشتر فعال هستن بذار اینجا هم بذارم با عرض معذرت از مدیر سایت.
    من یه لپ تاپ میخوام بخرم واسه تدوین پریمیر و افترافکت باهاش کارکنم.متاسفانه اصلا خوشم از pc نمیاد البته به خاطر مزیت جابجایی سریعتر لپ تاپ.پولم 25 میلیون تومان هستش از همه دوستان خواهش میکنم که لپ تاپهایی که با اطمینان کامل میتونن سفارش کنن بگن.اطمینان کامل یعنی خودشون دارن یا داشتن یا تجربه کار با لپ تاپ خاصی دارن یا با تحقیق بسیار کاملی از یه لپ تاپ خاصی مطمعن هستن واسه اون لپ تاپ
    همینجور که خودتون میدونین توی تدوین با پریمیر و افتر اولویت با سی پی یو قوی که چندین لایه مختلف میاد روی هم کم نیاره
    دومین اولیت به نظر بنده گرافیکش هست واسه افکت های جی پی یو مثل بلور و کالر کارکشن که بعد از اعمال روی لایه ها به راحتی نمایش بده و همونجا بتونی با تنظیم فول ببینی و اینکه کارت گرافیک نقش اول رو در رندرینگ ایفا میکنه که با سریعترین زمان ممکن رندر بگیره
    سومین مورد بحث خنک کنندگی لپ تاپ که موقع رندرگیری به راحتی بتونه لپ تاپ رو خنک نگه داره
    موارد بعدی کیفیت صفحه نمایش و سایز ش
    ازتون خواهش میکنم که من رو یاری کنین با اطمینان کامل از موارد بالا مخصوصا موارد یک و دو سه ... یه لپ تاپ تا قیمت 25 میلیون حالا اگه یکی تومان بیشترشد قرض میگیرم اگه واقعا لپ تاپ ارزشش رو داشته باشه
    بازم ممنون

از کمک دوستان ممنونم واقعا

سلام
    از آنجایی که خودتون پاتون رو تو یه کفش کردین تا لپ تاپ بخرین راهنماییتون میکنم وگرنه پیشنهاد و توصیه اول و آخر من Pc Desktop هست به هزار و یک دلیل
    به ترتیب اولویت
    لپ تاپ 17 اینچی ام اس آی مدل GS73VR 7RF Stealth Pro - A
    لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG Strix GL503VM - D
    لپ تاپ 17 اینچی ایسوس مدل ROG GL702ZC - A
    لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل OMEN 15t DC100-J
    سونی پول برندشو میگیره و با همین سخت افزار چند میلیونی گرونتره
    بقیه برندها رو نه اینکه توصیه نکنم اما پیشنهاد میکنم ایسوس مدنظر اولتون باشه
    متاسفانه پردازنده سری 8 و 9 اینتل از بودجتون بیشتره ولی اگه گیر بیارین سری 8 یا 9 رو تهیه کنین هم معماری جدیدتر داره هم تعداد هسته فیزیکی و thread بیشتر
    مهمتر از همه بخش خنک کنندگیشه که شما هرکاری بکنین و cooling تهیه کنین و ... باز درجه حرارت بالا تو کارهای سنگین باعث افت کیفیت لپ تاپ میشه مخصوصا تو فرکانس cpu
    موفق باشید

Instagram: naser0hadad

میشه ازتون بپرسم شما بر چه اساسی تجربه شخصی یا سفارش دوست و رفیق و همکار یا مطالعه اینترنتی این لپ تاپ هارو معرفی کردین؟ بر چه اساسی؟

بر اساس همشون دوست عزیز .... من سروکارم با کامپیوتر فقط صرف گرافیک نیست ... مدتی تو بازار با دوستم مغازه فروش قطعات هم داشتیم ... تو پیجم هم مشخصه ... ولی همیشه از چند جا دیگه هم بپرس و از چند ادم خبره دیگه هم نظر بگیر و به یک جمع بندی کامل برس بعد بخر چون پول زیادی قراره هزینه کنی ... من صرفا راهنمایی در حد اطلاعات خودم و ... کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikhamet1364 نمایش پست ها
    میشه ازتون بپرسم شما بر چه اساسی تجربه شخصی یا سفارش دوست و رفیق و همکار یا مطالعه اینترنتی این لپ تاپ هارو معرفی کردین؟ بر چه اساسی؟
    Instagram: naser0hadad

سلام
    من هم مثل دوستمون حتما تاکید میکنم که از pc استفاده کنین نه لب تاب ! قطعا پشیمون میشین هم از نظر قدرت و سرعت و راحتی کار و هم از نظر قیمت ! چون با یک قیمت مشخص میتونین pc قوی تری نسبت به لپ تاب با همون قیمت داشته باشید ! این توصیه من

پیوست : من سالهاست کارم تدوینه و با سازمان کار میکنم ... یکی از سیستم هام رو نیاز ندارم و اگر بخوایین بصورت کاملا سالم و آکبند تقدیمتون کنم .
    cpu cor i7 6700k
    Gpu gtx 750 ti
    motherboard asus z170 pro gaming
    ram 16 gig
    ssd 240 gig
    hard 1 T
    and more

ممنونم از همه دوستان اما خب دلایلش رو گفتم بهتون که من تا جایی که ممکنه سعی خواهم کرد خروجی های غیر ضروری رو با 480 بگیرم که هم فشار زیاد به سیستم نیاد هم سریعتر باشه
    خواهش من از همه اینه که بهم از دوستان دارای لپ تاپ جدید و قوی که بهم لپ تاپ های مورد گزینش خودشون رو پیشنهاد بدن تا من با تحقیقات مختلف دانل اینترنت
    یه دونه رو از بین پیشنهادات انتخاب کنم
    ممنونم از همه

ممنونم از همه دوستان اما خب دلایلش رو گفتم بهتون که من تا جایی که ممکنه سعی خواهم کرد خروجی های غیر ضروری رو با 480 بگیرم که هم فشار زیاد به سیستم نیاد هم سریعتر باشه
    خواهش من از همه اینه که بهم از دوستان دارای لپ تاپ جدید و قوی که بهم لپ تاپ های مورد گزینش خودشون رو پیشنهاد بدن تا من با تحقیقات مختلف دانل اینترنت
    یه دونه رو از بین پیشنهادات انتخاب کنم
    ممنونم از همه

امممم ببینید بازم میگم شما برای کارتون هم موقع کار نیاز به سیستم قوی دارین که اذیت نشین و هم برای بحث رندرینگ ! من خودم pc رو ساعت ها برای رندر میزارم یا حتی 2 شبانه روز زیر رندر 100% آخ هم نمیگه ولی لپ تاپ رو 2 ساعت بزاری رندر بگیره ... داغ میکنه وحشتناک اینو باز گفتم که در نظر داشته باشی
    متاسفانه من فقط pc میشناسم و آشنایی دارم ... خیلی در حوزه لپ تاپ کار نکردم ... دوستانی که در این حوزه تجربه دارند لطفا نظراتشونو بگن که دوستمون بهترین انتخاب رو داشته باشند تو این گرونی ها فرصت تعویض و اشتباه نیست .
    موفق باشی

دمت گرم امید.2ماه شب و روز تحقیق میکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع