برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2077 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل در خروجی

MOHAMMAD121 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    46011

مشکل در خروجی

سلام من وقتی انیمیشنم را خروجی میگیرم لب تابم خاموش میشود وقتی 13 درصد میره کمک کنید چه کنم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    ببینید اگه ماوس را حرکت دهید یا کار دیگری در هنگام خروجی گرفتند انجام بدید بازهم خاموش میشه؟ اگر نشه که مشکل از تنظیماتِ power manager لب تاپ است که پس از دست نزدن به لب تاپ فکر میکنه شما باهاش کاری ندارید و خودش رو خاموش میکنه.

اگه حتی کار با لب تاپ بازهم جلوی خاموش نشدن رو نگیره، حرارتِ لب تاپ رو هنگام خروجی گرفتن باید بررسی کنید، اگه دمای دستگاه بیش از حد بالا باشه میتونه باعثِ خاموش شدن دستگاه بشه و پروسه رندر (خروجی گرفتن) موهو فشار زیادی روی CPU وارد میکنه که میتونه باعثِ بالا رفتن بیش از حد دما بشه. در این مورد باید دستگاه رو سرویس کنید، به احتمال زیاد تهویه یا خمیر سیلیکن حرارتی مشکلی پیدا کرده.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

MOHAMMAD121 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    46011
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    ببینید اگه ماوس را حرکت دهید یا کار دیگری در هنگام خروجی گرفتند انجام بدید بازهم خاموش میشه؟ اگر نشه که مشکل از تنظیماتِ power manager لب تاپ است که پس از دست نزدن به لب تاپ فکر میکنه شما باهاش کاری ندارید و خودش رو خاموش میکنه.

اگه حتی کار با لب تاپ بازهم جلوی خاموش نشدن رو نگیره، حرارتِ لب تاپ رو هنگام خروجی گرفتن باید بررسی کنید، اگه دمای دستگاه بیش از حد بالا باشه میتونه باعثِ خاموش شدن دستگاه بشه و پروسه رندر (خروجی گرفتن) موهو فشار زیادی روی CPU وارد میکنه که میتونه باعثِ بالا رفتن بیش از حد دما بشه. در این مورد باید دستگاه رو سرویس کنید، به احتمال زیاد تهویه یا خمیر سیلیکن حرارتی مشکلی پیدا کرده.
    \اور منیجر را برسی کردم و در هنگام رندر هم میتوانم کار کنم و حتی بعضی وقت ها هم \روژه بعدی را در هنگام رندر میسازم اما االان متوجه شدم من قبلا با قاب ۴۸۰ رندر میگرفتم و الان شده بود ۷۲۰ و فهمیدم لب تابم تا ۴۸۰ \شتیبانی میکنه ممنون از شما

کلمات کلیدی این موضوع