برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 6721 , پاسخ ها : 6
موضوع: کدام رشته را انتخاب کنم ؟

Question کدام رشته را انتخاب کنم ؟

سلام خدمت تمامی کاربران انجمن
    من امسال یازدهم انسانی هستم و قصد دارم سال بعد کنکور هنر بدهم
    چون علاقه ام انیمیشن و موشن گرافیک هست و با پرس و جوی زیاد فهمیدم که برای رسیدن و حرفه ای شدن در این زمینه باید تحصیلات مرتبط خوند ، از دوستانی که تجربه دارند تقاضا دارم لطفا به سوالاتم پاسخ بدهند :
    1- اصلا کنکور هنر گزینه خوبی است ؟ بعضی ها می گویند دانشگاه فقط عمر آدم را تلف می کند و خصوصی آموزش ببینی خیلی بهتر است ، از طرفی مدرک و تحصیلات توی استخدام خیلی تاثیر داره ، وانتخاب بینشون سخته
    2- برای کنکور هنر کدام زیرمجموعه را امتحان بدهیم ؟ بغضی ها می گویند زیر مجموعه 4 و رشته تلوزیون و هنر های دیجیتالی را امتحان بده و وارد دانشگاه صدا سیما بشو ، و بعضی ها میگن زیر مجموعه 1 و کارشناسی را ارتباط بصری و ارشد را انیمیشن بخوان ، لطفا دوستان در این مورد راهنمایی بفرمایند
    با تشکر از همگی

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام
    من درمورد این رشته چیزی نمیدونم ولی خیلی از هنرمند ها در این زمینه ها با اموزش های اینترنتی و اطلاعاتی که در این مورد هست حرفه شدن، و البته کار کردن توی استدیو های مختلف
    خوشبخاتانه تو ایران همه اموزش ها، نرم افزار ها و پلاگین ها رو میتونید دانلود کنید و بدون اینکه غیرقانونی باشه در هر صورت بستگی به خودتون داره
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

نظرتون بجاست ولی کسی قصد داشته باشه توی همین رشته تحصیل کنه چکار باید بکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh173 نمایش پست ها
    نظرتون بجاست ولی کسی قصد داشته باشه توی همین رشته تحصیل کنه چکار باید بکنه ؟
    سلام دوست عزیز من هم با نظر اون دوستمون موافقم اگر شما واسه ایندتون قصد ندارید کار رسمی و دولتی داشته باشید تحصیلات دانشگاهی فقط کمی از دانش رو بالا میبرن شما بهترین راه اینه ک به صورت عملی علاقتون رو دنبال کنید تا موفق بشید
    ???? ??? ???? ??? ????? ?? ????? ????? FIFA 21 ?? ?? ????? ????? ????

سلام . دوست عزیز من دانشگاه هنر نخوندم ولی چند نکته به ذهنم میرسه که فکر کنم کمکت کنه
    مثل اکثر کسایی که توی ایران هستن اگه بخوای انیمیشن کار کنی نیاز نیست دانشگاه درس آکادمیکش رو بخونی . برای یاد گیری میتونی از نت که دریایی از آموزش ها رو داره استفاده کنی و به جای چهار سال درس خوندن تئوری میتونی خودت کار کنی و توی همون چهار سال به یه قدرت تبدیل بشی . اگر نخوای جایی جذب بشی مدرک داشتن در زمینه انیمیشن بیشتر به درد قاب کردن میخوره و این رو هم باید توجه داشته باشی که برای ورود به رشته های انیمیشن باید یه مصاحبه عملی (در مورد مهارت های انیمیشن مثل طراحی و ... ) بدی و انیجور نیست که فقط کنکور بدی بعد وارد دانشگاه بشی. خلاصه سرت رو درد نیارم اگه میخوای وارد زمینه انیمشن و ملحقاتش بشی به نظر من دانشگاه رفتن جایی نداره و به صورت انفرادی میتونی حرفه ای بشی و بعد یه تیم تشکیل بدی

هر رششته ای که بیشتر پول سازه و بیشتر بهش علاقه داری

tolid zoghal آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    59827
    سلام
    من میخوام وارد رشته طراحی صنعتی بشم چون کسب و کار زیادی دارد کوره زغال صنعتی هم یکی از مواردی است که به راحتی با طراحی این دستگاه میشه کسب و کار جدیدی راه اندازی کرد البته به اطلاعات زیادی نیاز دارد .

کلمات کلیدی این موضوع