برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1063 , پاسخ ها : 1
موضوع: سوالات مربوط به پکیج آموزش مت پینتینگ

Post سوالات مربوط به پکیج آموزش مت پینتینگ

استد هادی پور عزیز سلام و عرض ادب

خدا به زندگیت برکت بده که اینقدر عالی و با چنین قیمت های منصفانه ای که همه ما میدونیم در قبال زحمت ها و دانشی که داری به ما منتقل میکنی خیلی خیلی ناچیز هست این آموزش هارو در اختیار ما قرار میدی واقعا ممنونم

پیرو این آموزش چند تا سوال داشتم استاد جان

1- برای سانسور صحنه با ابزار های Clone Stamp tool و Erase هم آیا باید فریم به فریم روی ویدیو اعمالشون کرد؟ من الآن روی یک ویدیو یه قسمتی رو با ابزار Stamp حذف میکنم ولی وقتی ویدیو حرکت میکنه خیلی صایع نشون میشده چطوری میتونم برطرفش کنم که به همون کیفیت فریم اولی که اصلاحش کردم تا آخر باقی بمونه؟

2- برای تکنیک دابل اکسپوژر هم میشه از تکنیک آلفا استفاده کرد؟ و این تکنیک فقط بر روی رنگ سیاه و سفید اعمال میشه؟ من میخوام توی کار ودینگ ازش استفاده کنم و کت داماد مشکی هست با این تکنیک میتونم مثلا یه راش دیگه رو توی کت داماد نشون بدم؟ حال اگر کت داماد رنگ مثلا آبی داشت فقط باید از color key استفاده کنم؟ استفاده کردم ولی خوب در نیومد، راه دیگه ای هست؟

3- و اینکه سایتی هست که بشه از این تصوایر و عکس های مت پینتینگ با رزولیشن 4k پیدا کرد؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود عزیز خیلی ممنون لطف دارید
    1 - بله ولی بستگی داره چه چیزی رو میخواین حذف کنید. اگه جسمتون تو صحنه حرکت میکنه از ابزار جدید افتر افکت استفاده کنید. آموزش کلیک کنید

2- بله اون تکنیک بیشتر برای حذف آسمان استفاده میشه. ببینید پلاگین خاص یا ابزار خاصی نیست. تکنیک هست که چندتاشو توضیح دادم. حالا شما باید دقیق فریم به فریم جلو برید و با ابزار های مختلف مثل matte یا پلاگین Color key کم کم اون رو حذف کنید

3- سایت مشخصی نیست ولی تو Google من هرچی میخوام پیدا میکنم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع