برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 952 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل در مت پینتینگ

Unhappy مشکل در مت پینتینگ

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید.تو حرکت مت پینتینگ وقتی عکس یا فوتیج خودم رو وارد میکنم دوربین حرکت میکنه به اصتلاح میچرخه فوتیج یا عکسم بالا پایین میشه یا مثلا یک ابر جدید وارد میکنم دوربین که حرکت میکنه ابر حرکت نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    خیلی چیزها ممکنه مشکل ساز باشه، باید پروژه اتان را با دقت بررسی کنید.
    1- ترکینگِ پروژه ممکنه مشکل دار بوده باشه.
    2- اطلاعاتِ ترک شده و محلی که عکس های مت پیتینگ رو بهش متصل میکنید ممکنه نا درست باشه.
    3- اگه فوتیج رو به صورت سه بعدی ترک کردید، احتمال داره که لایه مت پیتینگ رو فراموش کردید که سه بعدی کنید و یا اینکه در عمق/محل اشتباه سه بعدی قرار داده اید.
    4- اگه فوتیج رو به صورت سه بعدی ترک کرده اید و دوربینِ کامپوزیشن رو دستی ساخته اید، ممکنه دوربین اشتباهی رو برای استفاده قرار داده باشید.
    ........

قبل از هر چیز، برنامه/پلاگینی که باهاش ترکینگ رو انجام دادید بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که پس از ترکینگ و در مرحله بازسازی صحنه سه بعدی یا solve camera میزانِ اطمینانِ برنامه/پلاگین بالا باشد، اگر ترکینگ مشکل دار باشه باید فوتیج خودتون رو با کیفیت بیشتر/دوباره ضبط کنید و از مارکر های ترکینگ در ضبط استفاده کنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع