برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1050 , پاسخ ها : 1
موضوع: ارور در پریمیر پرو

editor1163 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    28248

ارور در پریمیر پرو

با سلام خدمت دوستان عزیز
    هنگام اجرای پریمیر نسخه 2018 و 2019 با اروری که تصویر اونو ارسال کردم مواجه میشم تا زمانی که پنجره ارور باز هست میشه از نرم افزار استفاده کرد و به محض بستن پنجره نرم افزار هم بسته مشه . لازمه بگم این مشکل از وقتی بوجود اومد که نرم افزار افتر 2019 رو از همین جا خریداری و به همراه پلاگین ها نصب کردم. سپاس
    نام: eroor.JPG نمایش: 62 اندازه: 23.4 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    من خودم به شخصه تجربه ای با این مشکل نداشته ام، ولی دو تا راهنمایی توی اینترنت پیدا کردم که براتون پایینتر قرار میدم، ابتدا اولی رو تست کنید که ساده و مطمئن هست، اگه مشکل حل نشد راه دوم را امتحان کنید.

1:
    به آدرس زیر بروید
    کد:
    C:\Program Files\Adobe
    اینجا فولدری به نام Common خواهید یافت، نام آنرا به Common.old تغییر دهید.

حال به آدرس زیر بروید
    کد:
    C:\Program Files (x86)\Adobe
    اگر اینجا هم فولدر Common دارید، نام آنرا نیز به Common.old تغییر دهید.

برنامه را اجرا کنید و ببینید که مشکل حل شده یا نه؟

*فولدرهای Common پلاگین های اشتراکی را در خود خواهند داشت، این پلاگین ها بین نرم افزارهای متفاوتی از adobe کار میکنند و بعضاً مشکلاتی نیز با خود به همراه دارند. اگر مشکل شما با تغییر نام Common به Common.old حل شود، باید تک تک پلاگین هایی که در آن مسیر نصب شده اند را تست کنید (با جابجایی آنها از فولدر common به یک فولدر backup) تا پلاگین مشکل ساز را پیدا کنید.

2:
    دکمه Start (windows) رو بزنید، تایپ کنید env و از گزینه های ظاهر شده، edit the system environment variables را انتخاب کنید.
    در انتهای پنجره باز شده، روی کلید Environment Variables کلیک کنید.

در پنجره جدید، دو تا بخش دارید، یکی User variables for username و دیگری System variables و در هر دوی این پنجره ها یک Variable دارید به نام Path. برای هر دوی این variable ها یک بار:
    - روی نام path دابل کلیک کنید.
    - در پنجره باز شده و در کادر Variable value هرچه دارید را کپی کنید و در اینجا قرار دهید.

* اینها لیستی از مسیرها و فایل های مهمی هستند که برنامه ها برای دسترسی سریعتر به آنها، این آدرسها را به ویندوز معرفی کرده اند تا برای کارهای بعدی در این آدرس ها دیگر نیازی به تایپ/جست و جو و یا پیدا کردن کلِ نام و مسیر نباشد.

یکی از این path ها به احتمال زیاد مشکل سازه، اگه خودتون میدونید چطور با اینها کار کنید، یک فایل text روی دسکتاپ درست کنید، محتوای path را به داخل آن paste کنید و بگردید و ببینید کجای آن نامی از Qt برده شده، آن مسیر را پاک کنید و باقی path را به variable value برگردانید. *یک بک آپ هم نگهدارید که اگه مشکل حل نشد و یا اشتباهی کردید، بتونید path رو برگردونید که برنامه های دیگه مشکل دار نشوند*
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع