برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 4014 , پاسخ ها : 10
موضوع: مشکل در خروجی پریمیر

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487

مشکل در خروجی پریمیر

با سلام
    با هر فرمتی از پریمیر خروجی میگیرم تصویر آسمان لایه لایه میشود در حالیکه در راش اصلی آن ، آسمان صاف و یکدست است
    برای حل این مشکل از چه راهی باید استفاده کنم ؟

نام: 0001.jpg نمایش: 62 اندازه: 204.8 کیلو بایت
    ویرایش توسط Paya : 04-27-19 در ساعت 07:47
    ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ????
    ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ??????

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام.

اگر آسمان را خودتان و به واسطه افکت gradient ساخته اید، باید کمی نویز در آن بندازید تا از یکنواختی سطحِ gradient بکاهد.

در هنگام رندر نیز توجه کنید که گزینه Render at Maximum Depth در برگه Video و گزینه Use Maximum Render Quality در تنظیماتِ انکودر فعال باشد.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    سلام.

اگر آسمان را خودتان و به واسطه افکت gradient ساخته اید، باید کمی نویز در آن بندازید تا از یکنواختی سطحِ gradient بکاهد.

در هنگام رندر نیز توجه کنید که گزینه Render at Maximum Depth در برگه Video و گزینه Use Maximum Render Quality در تنظیماتِ انکودر فعال باشد.
    سلام
    هیچ افکتی روی فیلم اعمال نشده و با هر نوع تنظیماتی هم که خروجی میگیرم باز هم آسمون یکدست نمیشه
    ویرایش توسط Paya : 04-27-19 در ساعت 23:03

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط Paya نمایش پست ها
    سلام
    هیچ افکتی روی فیلم اعمال نشده و با هر نوع تنظیماتی هم که خروجی میگیرم باز هم آسمون یکدست نمیشه
    از دوستان عزیز کسی اطلاعاتی داره که بتونه کمک کنه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام
    اگه میتونی راش اصلی و فشرده نشده رو به همراه بخشی از رندر (مشکل دار) رو آپلود کنی جایی و لینک بدی، یه تست بزنم روش ببینم جریان چیه.

اگه سورس (راش) فرمت mp4 باشه، خروجی هم باید بدون مشکل تو همین فرمت های معمول بتونید بگیرید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

از دوستان عزیز کسی اطلاعاتی داره که بتونه کمک کنه
    سلام این دوست ما(pejii) توضیح کامل دادن
    چند مورد هم بنده میگم
    عکس شما رو که دیدم راش 4کی باید باشه دوربین هلی شات بنظرم شارپ بودن بیش از اندازه تنظیمات ضبط دوربین هلی شات(مشکلی که بنده با دوستان هلی کار دارم)
    مشکلات زیادی در خروجی ایجاد می کنه مثل پرپر زدن وریختگی و همین بندینگ که مشکل شماست
    اما برای این مشگل بندینگ دقت کنید برای خروجی فول اچ دی بیت ریت از30 کمتر نباشه برای 4کی از60 کمتر نباشه( همراه با تنظیمات که اقای(pejii) گفتن)
    چون خروجی8بیت هست (اگر10 بیت خروجی بگیرید این مشکل بندینگ ندارید) ولی ما فعلا باید8 بیت خروجی بدیم چون هنوز خیلی تی وی و پلیرها قادر به پخش 10 بیت نیستن این توضیحات رو مطالعه بفرمایید توضیحاتش کامله
    خوب اگه همه این راهها جواب نداد بنده کاری که میکنم اضافه کردن تکسچر به فیلم هست مثلا در این عکس اسمون بندینگ شده تکسچر ابر رو با اوپاستی 5الی15 بهش میدم بندینگ از بین میره
    موفق باشید
    ویرایش توسط mojedarya : 04-28-19 در ساعت 01:06
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojedarya نمایش پست ها
    سلام این دوست ما(pejii) توضیح کامل دادن
    چند مورد هم بنده میگم
    عکس شما رو که دیدم راش 4کی باید باشه دوربین هلی شات بنظرم شارپ بودن بیش از اندازه تنظیمات ضبط دوربین هلی شات(مشکلی که بنده با دوستان هلی کار دارم)
    مشکلات زیادی در خروجی ایجاد می کنه مثل پرپر زدن وریختگی و همین بندینگ که مشکل شماست
    اما برای این مشگل بندینگ دقت کنید برای خروجی فول اچ دی بیت ریت از30 کمتر نباشه برای 4کی از60 کمتر نباشه( همراه با تنظیمات که اقای(pejii) گفتن)
    چون خروجی8بیت هست (اگر10 بیت خروجی بگیرید این مشکل بندینگ ندارید) ولی ما فعلا باید8 بیت خروجی بدیم چون هنوز خیلی تی وی و پلیرها قادر به پخش 10 بیت نیستن این توضیحات رو مطالعه بفرمایید توضیحاتش کامله
    خوب اگه همه این راهها جواب نداد بنده کاری که میکنم اضافه کردن تکسچر به فیلم هست مثلا در این عکس اسمون بندینگ شده تکسچر ابر رو با اوپاستی 5الی15 بهش میدم بندینگ از بین میره
    موفق باشید
    سلام
    از توضیحات کامل شما سپاسگزارم
    البته فرمت تصویر فول اچ دی هستش ولی شارپن دوربین رو بالا بردم
    فک کنم با توضیحات شما اگه آسمان رو تغییر بدم هم این مشکل حل بشه . درسته ؟

سلام
    از توضیحات کامل شما سپاسگزارم
    البته فرمت تصویر فول اچ دی هستش ولی شارپن دوربین رو بالا بردم
    فک کنم با توضیحات شما اگه آسمان رو تغییر بدم هم این مشکل حل بشه . درسته ؟
    ببنید در مد 8 بیت اگر، کنتراست، ساچوریشن،شارپنس رو بیش از حد معقول بالا ببرید (چه در تنظیمات دوربین وچه در نرم افزار) این مشکل بندینگ بیشتر خودشو نشون می ده.
    در مورد عوض کردن اسمون هم می تونید امتحان کنید..شخصا کمتر تعویض می کنم یکم نویز و تکسچر اضافه میکنم حالا اگه دوربین حرکت داشته باشه ترکینگ میکنم تکسچر رولینک میکنم تا خوب دیده بشه
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    سلام.

سلام ، خسته نباشید

تیک زدن گزینه Render at Maximum Depth در برگه Video و گزینه Use Maximum Render Quality و یا تیک نزدنشون چه تفاوت و تغییرات و تاثیری ایجاد میکنه ؟

لطفا توضیح بدین

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhasanzade نمایش پست ها
    سلام ، خسته نباشید

تیک زدن گزینه Render at Maximum Depth در برگه Video و گزینه Use Maximum Render Quality و یا تیک نزدنشون چه تفاوت و تغییرات و تاثیری ایجاد میکنه ؟

لطفا توضیح بدین
    Maximum Depth با بالاترین عمق رنگ رندر میکنه (24bit) که باعث میشه سطوح بیشتری از رنگ داشته باشید (پیش فرض 8 بیت هست).
    Maximum Render Quality از فیلترهای پر کیفیت تر برای Antialiasing و Scale استفاده میکنه که حاشیه های نرم تر و کیفیت بالاتری رو در تصاویر بوجود میاره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع