برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 2228 , پاسخ ها : 1
موضوع: فرم تی شکل کاراکتر در فرم صفر

فرم تی شکل کاراکتر در فرم صفر

سلام دوستان عزیز من یک کاراکتر را راه بردم ولی توی فرم صفر تی شکل نبود یعنی از نمای نیم رخ پاها به هم جفت و دست ها مثل Tباز باشه نبود حالا فهمیدم فرم استاندار در فرم صفر حتما باید تی شکل باشه الان میخوام بدون اینکه به راه رفتن بهم بخوره کاراکتر را در فرم صفر تنظیم کنم ،خودم بنظرم رسید که اگر در فرم یک پرنت ها رو کلید بزنم چون پرنت انیمیتبل هست یعنی میتونه هر فرمی به هر بن ی پرنت بشه و در فرم صفر کل پرنتها رو قطع کنم این کار شدنی هست ولی با این کار همه چیز بهم ریخت اگر ممکنه بفرمایید چطور ممکنه میشه
    jasperprofilerig3
    کاری که من انجام دادمخیلی جالب شده
    jasperprofilerig1

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    فورمِ T Pose کاربردهای زیادی داره، ولی اکثر این کاربردها در مرحله طراحی و قبل از ریگ بندی شروع میشه، برای مثال یکی از کاربردهای T Pose در مدل سازی قرینه است.

همچنین کاراکترهایی که T Pose طراحی میشوند معمولاً از نمای روبرو و یا پشت در این فورم طراحی شده (یا مدل های سه بعدی) و در نماهای دیگر معمولاً دست (و در بعضی موارد پا) به صورت کات اوت و جدا/در کنار کاراکتر طراحی میشوند.

توی پروژه شما کاراکتر در نمای نیم رخ طراحی و ریگ بندی شده، نیازی به T Pose در این حالت ندارید و کاملاً هم اعمال این حالت در پروژه شما اشتباه است (حتی قبل از ریگ بندی و انیمیت کردن، چه برسه به الان که انیمیشن هم در کار دارید).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع