برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2375 , پاسخ ها : 2
موضوع: معرفی ابزار یکی کردن رنگ سکانس ها در پریمیر

معرفی ابزار یکی کردن رنگ سکانس ها در پریمیر

سلام دوستان
    مشکلی داشتم
    ممنون میشم کمکم کنید
    ببینید بنده دو دوربین متفاوت دارم (در واقع دوستم داره که من براش تدوین میکنم و اطلاع دقیقی از مدل و نام دوربینها ندارم) و مسلما هر دوربینی ترکیبات رنگی مخصوص خودش رو داره.
    یعنی در انتها من دو فیلم از این دو دوربین در اختیار دارم که از لحاظ رنگی با هم متفاوت هستن.
    خیلی سعی میکنم که با تنظیم رنگ این تفاوت رنگی رو به حداقل برسونم ولی باز هم تفاوت آشکاری هست.
    قبلا آقای هادی پور مثل اینکه ابزار یا پلاگینی رو برای یکی کردن رنگ سکانس ها یا کلیپ ها معرفی کرده بودن که من یادم نیست چی بود و کجاست و پیداش نمیکنم.
    اگه میتونید کمکم کنید ممنون میشم
    واقعا نیازش دارم
    اگه توضیح کوتاهی هم در مورد کار با اینجور ابزار ها هم ارائه بدید باز هم ممنون میشم

اولا در لیست پریس تهای lumetri یک سری پریست برای انواع مختلف دوربین ها گذاشته... شما رنگ یه دوربین رو که دارین اون یکی رو از روی مدل دوربین می تونی پیدا کنی از بین لیست ها بعدش خودش تغییرات رو اعمال می کنه
    روش دوم دیگه ای هست که در آخرین آپ دیت های پریمیر 2018 و نسخه جدید پریمیر 2019 اضافه شده که .... به این صورت که یکی از ویدئوهات رو که دوست داری انتخاب می کنی یه سمت میذاری و حالا اون یکی رو که میخوای رنگ رو عوض کنی از روی رنگ اولی کپی برداری می کنی
    حالا من پیدا نمی کنم اون آموزش رو اما آقای هادی پور گذاشتن داخل سایتشون من اتفاقا از این امکان جدید برای تنظیم رنگ خیلی استفاده کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط mikhamet1364 نمایش پست ها
    اولا در لیست پریس تهای lumetri یک سری پریست برای انواع مختلف دوربین ها گذاشته... شما رنگ یه دوربین رو که دارین اون یکی رو از روی مدل دوربین می تونی پیدا کنی از بین لیست ها بعدش خودش تغییرات رو اعمال می کنه
    روش دوم دیگه ای هست که در آخرین آپ دیت های پریمیر 2018 و نسخه جدید پریمیر 2019 اضافه شده که .... به این صورت که یکی از ویدئوهات رو که دوست داری انتخاب می کنی یه سمت میذاری و حالا اون یکی رو که میخوای رنگ رو عوض کنی از روی رنگ اولی کپی برداری می کنی
    حالا من پیدا نمی کنم اون آموزش رو اما آقای هادی پور گذاشتن داخل سایتشون من اتفاقا از این امکان جدید برای تنظیم رنگ خیلی استفاده کردم
    ممنون از پاسختون بزرگوار

کلمات کلیدی این موضوع