برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2998 , پاسخ ها : 5
موضوع: نمونه انیمیت

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407

Cool نمونه انیمیت

سلام دوستان
    اولین انیمیتم هست (البته بجز از دو انیمیت کوتاه ساده تر قبلی)
    نظر بدین چطوری بهتر بسازم ... یکم داستانش نامفهوم شده ...
    چون حوصله اسکریپت هارو نداشتم دهانش رو همینجوری تکون دادم ... در انیمیت های بعدی شاید رعایت بشه خخ ...
    خیلی حوصله میخواد آخه ....
    اینم آدرس اینستاگرامم :
    Page Not Found • Instagram
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407
    korean_animation_2019 این ادرس اینستامه
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یک پیشنهاد، اگه از صدای خودتون خوشتون نمیاد (که تنها هم نیستید، خیلی از انسانها دوست ندارند بازپخش صدای خودشون رو بشنوند) لطف کنید و با افکت اون رو خراب نکنید، به جاش توی سایت پونیشا یا انجام میدم یا امثال آنها از یک صدا پیشه بخواهید که متن مورد نظرتون رو براتون ضبط کنه.

انیمیشن ای هم که ساختید البته درسته کار اولتون هست، ولی به دلیل اینکه زمانِ اجرا اش کم بود، میتونستید خیلی بیشتر روش کار کنید، حد اقل لب خونی کاراکتر رو چند حالت بهش اضافه میکردید که قشنگ تر به نظر بیاد. اگه لب خونی رو بهتر اجرا میکردید، چند فریم کار بیشتر میشد ولی جذابیت کار رو چند ده برابر میکرد.

با اینکه گفتی حوصله نداشتی، ولی چون خواستی نظر بدیم که چطور بهترش کنی میگم: وقت و حوصله و تمرین و تکرار. باید هی خروجی بزنی. تلاش میخواد تا بهتر بشه.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    یک پیشنهاد، اگه از صدای خودتون خوشتون نمیاد (که تنها هم نیستید، خیلی از انسانها دوست ندارند بازپخش صدای خودشون رو بشنوند) لطف کنید و با افکت اون رو خراب نکنید، به جاش توی سایت پونیشا یا انجام میدم یا امثال آنها از یک صدا پیشه بخواهید که متن مورد نظرتون رو براتون ضبط کنه.

انیمیشن ای هم که ساختید البته درسته کار اولتون هست، ولی به دلیل اینکه زمانِ اجرا اش کم بود، میتونستید خیلی بیشتر روش کار کنید، حد اقل لب خونی کاراکتر رو چند حالت بهش اضافه میکردید که قشنگ تر به نظر بیاد. اگه لب خونی رو بهتر اجرا میکردید، چند فریم کار بیشتر میشد ولی جذابیت کار رو چند ده برابر میکرد.

با اینکه گفتی حوصله نداشتی، ولی چون خواستی نظر بدیم که چطور بهترش کنی میگم: وقت و حوصله و تمرین و تکرار. باید هی خروجی بزنی. تلاش میخواد تا بهتر بشه.
    کدوم صدارو میگی دقیقا؟ چون صدای پسر نبود مجبور شدم صدارو پسرونه کنم از خیلیا خواستم ولی نیومدن .... آره جوی استیک رو نصب کردم که بهتر درست کنم ... خودمم زیاد خوشم نیومد .....

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزادی نمایش پست ها
    کدوم صدارو میگی دقیقا؟ چون صدای پسر نبود مجبور شدم صدارو پسرونه کنم از خیلیا خواستم ولی نیومدن .... آره جوی استیک رو نصب کردم که بهتر درست کنم ... خودمم زیاد خوشم نیومد .....
    منظورم همون صدای گوینده بود.

دفعه بعد توی فروم هم درخواست بدید، متن رو یدید (من که به شخصه صدام جالب نیست، ولی حد اقل یه خروجی میدم اگه خواستید استفاده کنید) باقی دوستان هم هرکی تونست کمک خواهد کرد.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004
    کار زیاد ببینید...اموزش ببینید...

کلمات کلیدی این موضوع