برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1302 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست راهنمایی تکنیک

درخواست راهنمایی تکنیک

سلام و عرض ادب خدمت اقای هادی پور عزیز و دوستان محترم
    میخواستم ببینم لوگو زیر از چه تکنیک و ابزاری ساخته شده.. البته من ی عکس ازش گرفتم منتهی اسب داره حرکت میکنه و پشت سرش آتش ساخته شده از بدنش کم کم جدا و محو میشه.. ممنون. نام: IMG_Û²Û°Û±Û¹Û°Û³Û±Û·_Û±Û°Û²Û³ÛµÛµ.jpg نمایش: 53 اندازه: 104.2 کیلو بایت

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ساخت این افکت نیاز به تبحر و سیستم قوی دارد . با اینحال روش کار آن خیلی پیچیده نیست . اگر چه چندین روش برای ساخت چنین افکتی هست اما نزدیکترین نمونه به ساخت این افکت را میتوان در آموزش زیر مشاهده کرد . با این تفاوت که در این آموزش ، افکتی مشابه آن در روی یک عکس اِعمال میشود ولی در آن که مد نظر شما است افکت روی یک تصویر و یا به عبارتی روی چند ده فریم عکس اِعمال میشود . و البته در آنجا از پارتیکلها آتش ساخته میشود . موفق باشید .

دانلود و آموزش اسکریپت حرفه ای FX Particle Builder در افتر افکت

ممنون دوست عزیز از کمک تون.
    من نصب کردم اسکریپت رو.. تو ورژن 2018.صفحه اسکریپت میاد بالا منتهی بعد که براش رو میزنم ارور میده افتر بسته میشه.. البته پارتیکل من ورژن ۴ هستش.
    حالا دو تا سوال پیش میاد که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    تکنیکی هست که من مجبور نشم پارتیکل ورژن پایینتری نصب کنم چون با این ورژن راحتترم...
    یا اینکه میشه ورژن پایینتر رو روی افتر 2015نصب کنم؟ چون وقتی من پارتیکل ۴رو نصب کردم تو هر دو ورژن تغییر کرد...
    بازم ممنون.

ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز
    من نصب کردم تو افتر 2018بالا میاد منتهی بعد اعمال براش افتر بسته میشه پارتیکل من ورژن ۴ هست.. حالا دو تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    تکنیکی هست که ورژن پارتیکل رو عوض نکنم چون با این ورژن راحتترم
    یا راهی وجود داره که تو افتر 2015ورژن ۲ پارتیکل رو نصب کنم؟ چون من موقع نصب ورژن ۴..پارتیکل هر دو ورژن افتر ۴ شد...
    بازم ممنون