برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1531 , پاسخ ها : 3
موضوع: در مورد Motion Bro

radmehravini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    41214

در مورد Motion Bro

استاد با سپاس فراوان از توجه و راهنماییتون
    دو سوال داشتم :

1) افتر افکت بنده 2015 است آيا باید 2019 باشد تا این پریست ها (دانلود اسکریپت Motion Bro 2.0.1 همراه با پریست ها در افتر افکت CC 2019) عمل کنند ؟

2)
    والا من میخواستم یه همچین کلیپی بسازم اما احساس میکنم این پریست ها متفاوت هستن با پریست های که در :
    دانلود اسکریپت Motion Bro 1.1.2 همراه با پریست ها در افتر افکت
    قرار دادید.
    برای همین میخواستم بدونم دقیقا چطور به این شکل هست این ویدئو و چطور میشه ساخت :
    Video 1 : moonlight.vfx_11-02-2019_07-51-46

Video 2 :monziegs_14-02-2019_09-00-29

Video 3 : mariesvfx_10-02-2019_07-03-35

Video 4 : http://s9.picofile.com/file/83547707...55_01.mp4.html

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- خود سایت Motion Bro نوشته: Motion Bro extension requires After Effects CC.2014.2 or higher.
    آخرین نسخه از پلاگین روی افترافکت نسخه 2014 آپدیت 2 به بالاتر کار میکنه.

2- پریست های هر نسخه از این پلاگین فقط برای همان نسخه از پلاگین تولید شدند و قابل استفاده در نسخه دیگر نیستند، یعنی اگر پریستی دارید که برای motion bro 1.2 باشه، روی mbro 2.01 نمیتونید اجراش کنید، حتی پریست های mbro 2.0 را هم روی 2.01 نمیتونید اجرا کنید.

در نسخه های قدیمی این پلاگین، خود پلاگین را باید کرک میکردند، در نسخه های جدید پریست ها را باید کرک کنند، تمام پریست ها هم متاسفانه کرک نشده برای نسخه های جدید.

نسخه های قدیمیتر دارای تعداد متعددی پریست هستند که کرک شده و در اینترنت یافت میشه و میتونید استفاده کنید ولی برای نسخه جدید با اینکه خود مجموعه HST چند پریست جذاب بهش اضافه شده، ولی در کل نسبت به تنوع نسخه های قدیمی از تعداد کمتری ترنزیشن برخوردار خواهید بود.

اینکه در اون ویدیوها دقیقاً چه ترنزیشنهایی استفاده شده را نمیدانم، ولی HST 5.1 بعضی از آنها را دارد (مثلاً slide هاشو میدونم که داره). به دلیل اینکه زیاد ازش استفاده نکردم نمیتونم بگم که همه آن چیزی که شما میخواهید در نسخه جدید یافت میشه یا نه.
    ویرایش توسط pejii : 03-14-19 در ساعت 00:40
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

radmehravini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    41214
    یه دنیا ممنون از راهنمایت پژمان جان
    فقط یک سوال من الان باید برای اینکه مثه این ویدئو بسازم باید دقیقا چی کار کنم
    چون علاوه بر اینکه شاید از پریست های HST استفاده شده اما به صورت صحنه آهسته است فیلم
    من چند عکسی درست کردم و از پلاگین استفاده کردم به صورت ویدئو خروجی گرفتم و ویدئو را در وارد یه پروژه ی جدید کردم و از پلاگین Kronos برای آهسته کردن فیلم استفاده کردم که تصویر لحظه عوض شدن عکس ها که از پریست MotionBro استفاده کرده بودم خراب دیده میشن و اون حالت کیفیت جالبی که در ویدئو های که لینک ارسال نمودم مانند آنها نمیشود

یعنی در آن فیلم ها تصاویر به صورت صحنه آهسته تری عوض میشوند بدون اینکه تصویر خراب دیده شود که رمز ساخت این مدل کلیپ را نمیدانم
    ویرایش توسط radmehravini : 03-14-19 در ساعت 02:26

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگه ویدیوی اصلی اتان سریعتر از آن چیزی است که نیاز دارید، باید افکت ها و تنظیماتِ تغییر سرعت را روی سورس (ویدیوی اصلی) وارد کنید و پیشنهاد میشه کلیه افکت ها و فیلترهای اعمال شده را قبل از اجرای ترنزیشن با سورس به یک pre-comp تبدیل کنید.

اگه سرعت ترنزیشن زیاد هست که ان را از خود پنل motion bro با یکی از گزینه های duration و یا time stretch میتونید تغییر بدید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live