نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 75 , پاسخ ها : 2
موضوع: برنامه نویسی

1. »»

برنامه نویسی

امکانات: پرینت این صفحه / حالت نمایش بصورت پرینت شده ارسال این صفحه به ایمیل یک دوست یا خودتان
      زمان انتشار: 3 هفته پیش ,  10:11 بروزرسانی:
      سلام دوستان
      من میخوام از صفر برنامه نویسی رو یاد بگیرم و میخوام یک ربات بسازم اما نمیدونم از چه زبان برنامه نویسی شروع کنم یعنی کدومش به درد برنامه نویسی ربات میخوره ؟ اگر آموزش برنامه نویسی هم از زبانی که به درد ربات میخوره دارید لینک بدید .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    موضوعات
    12
    از جاوا شروع کنید (توجه کنید که Java را یاد بگیرید و نه javascript را) و به ترتیب زبان های سطح ماشین و اسمبلی (assembly) را هم پس از فراگیری قوی جاوا به دنبال بگیرید.
    کارهام که سبک میشه، بازی زیاد میکنم (مخصوصاً بازی قدیمی) اگه خواستید بیایید لایو آپارات تماشا کنید و بچتیم. aparat.com/pejii/live

2. کاربر مقابل از pejii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sajjadkhati (3 هفته پیش)

sajjadkhati آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18646
    موضوعات
    35
    سلام
    البته جناب peji جواب دادن .
    در تکمیل اینکه اگه منظورتون از ربات ، ربات پیام رسان ها مثل ربات تلگرام و ... هست ، فکر نکنم فرق خاصی بین زبان ها باشه و احتمالا همه ی زبان ها ساپورت شون میکنن .
    اگه منظورتون از ربات ، دستگاه الکترونیکی ربات هست ، چون نوع سخت افزاری محسوب میشه ، معمولا با زبان ++C کار میکنن . البته با جاوا هم میشه . به هر حال در هر دو مورد میتونین تحقیقات بیشتر ، مخصوصا از انجمن برنامه نویس انجام بدین .

4. کاربر مقابل از sajjadkhati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pejii (3 هفته پیش)

کلمات کلیدی این موضوع