برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 5249 , پاسخ ها : 4
موضوع: برنامه نویسی

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407

Question برنامه نویسی

سلام دوستان
    من میخوام از صفر برنامه نویسی رو یاد بگیرم و میخوام یک ربات بسازم اما نمیدونم از چه زبان برنامه نویسی شروع کنم یعنی کدومش به درد برنامه نویسی ربات میخوره ؟ اگر آموزش برنامه نویسی هم از زبانی که به درد ربات میخوره دارید لینک بدید .
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    از جاوا شروع کنید (توجه کنید که Java را یاد بگیرید و نه javascript را) و به ترتیب زبان های سطح ماشین و اسمبلی (assembly) را هم پس از فراگیری قوی جاوا به دنبال بگیرید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

سلام
    البته جناب peji جواب دادن .
    در تکمیل اینکه اگه منظورتون از ربات ، ربات پیام رسان ها مثل ربات تلگرام و ... هست ، فکر نکنم فرق خاصی بین زبان ها باشه و احتمالا همه ی زبان ها ساپورت شون میکنن .
    اگه منظورتون از ربات ، دستگاه الکترونیکی ربات هست ، چون نوع سخت افزاری محسوب میشه ، معمولا با زبان ++C کار میکنن . البته با جاوا هم میشه . به هر حال در هر دو مورد میتونین تحقیقات بیشتر ، مخصوصا از انجمن برنامه نویس انجام بدین .

با سلام
    من خودم در این زمینه کار میکنم البته اگه منظورتون از ربات ربات های الکترونیکی باشه.
    من با زبان c++ برنامه نویسی میکنم. پیشنهاد من به شما سخت افزار Arduino هست.
    هم برنامه نویسی ساده ای داره هم حرفه ای هست.
    اگه توی اینترنت سرچ کنید کلی تصویر میاره براتون.
    حتی تو یوتویب هم نمونه پروژه ها و آموزش هاش هم بصورت رایگان هست.
    البته شما باید تحقیقات زیادی بکنید و بعد تصمیم بگیرید.
    امیدوارم حرف هام بدرتون خورده باشه

سلام پایتون بهترین گزینه هستش مخصوصا برای ربات نویسی

کلمات کلیدی این موضوع