برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 3454 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل سیاه شدن در رندر وسط خروجی گرفتن

مشکل سیاه شدن در رندر وسط خروجی گرفتن

درود بر همه عزیزان
    بنده یک مشکلی پیدا کردم با برنامه افتر افکت و اونم اینه
    همینجوری که با پلاگین after effect x درحال خروجی گفتن با فرمت mp4
    هستم به طور ناگهانی در وسط خروجی گرفتن رنگ تصویر سیاه میشه تا تمام شدن خروجی گرفتن و فایل خروجی هم تا حدود 2:50 کاملا سالم از اون به بعد سیاه میشه تصویر اما صدا هست
    برنامه کارت گرافیک رو میشناسه کارت گرافیکم amd هستش

Processor Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz, 2901 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processor(s)
    ram 12 gb ddr3
    AMD Radeon (TM) R7 M340
    Intel(R) HD Graphics 620
    اگر لطف کنید و کمک کنید مشکلم رو حل کنم ممنون میشم
    در ضمن کامپوزیشن به صورت دایره ای رادیو جوان هستش
    پیوست هم وسط خروجی گرفتن رو گذاشتم که سیاه شده
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه تست بکن، work area رو محدود کن به جایی که مشکل شروع میشه (ابتداش رو با کلید B بزار روی همون 2:50 یا کمی عقب تر) و دوباره رندر بگیر، ببین مشکل بازهم پیش میاد؟

اگه مشکل ادامه داشت، یه چیزی توی اون زمان داره مشکل ساز میشه، یه افکتی، یک فایل فوتیجی، باید تک تک همه چیز رو تست کنی مثلاً لایه های بزرگ رو ابتدا یکی یکی خاموش کن ببین مشکل از اونجا است؟ اگه pre-comp زیاد داری یکی یکی اونها رو تست کن/خاموش کن... (رندر رو محدود کن به چند ثانیه اطراف مشکل و همه لایه ها و افکت ها رو تک تک تست کن)

---

اگه با محدود کردن محدوده رندر و work area رندر سیاه نشه، مشکل از زمانی بوده که سپری شده، احتمالاً screen saver یا برنامه ای دیگه بعد از گزشت زمان خاصی اجرا شده و تداخل پیدا کرده.

در اینصورت بهترین راه حل اینه که به جای mp4 خروجی گرفتن، PNG Sequence بگیری، بعد اون رو توی یه پروژه دیگه با صدای کار بهم بچسبونی یا با پریمیر تدوینش کنی و رندر سریع بگیری ازش به mp4.
    ویرایش توسط pejii : 02-17-19 در ساعت 23:43
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

آقا خیلی ممنون حل شد
    مشکل از work area بود باید بقیه لایه ها رو هم متناسب با زمان پروژه میکشیدم که نکشیده بودم و سوتی رو فهمیدم ردیف شد ممنون :*

کلمات کلیدی این موضوع