برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2097 , پاسخ ها : 4
موضوع: سوال در مورد ست کردن اندازه کامپوزیشن

سوال در مورد ست کردن اندازه کامپوزیشن

سلام و درود به همه دوستان عزیز
    من لینک یک ویدئو رو میگذارم که موشن گرافیک هست ولی توش از ترانزیشن زیاد استفاده نشده و همه داستان به صورت پیوسته و انگار یک کامپوزیشن هست. میخواستم ببینم چطور میشه داستان خودم رو اینطوری روایت کنم بدون اینکه پرش یا ترانزیشن داشته باشم. آیا باید سایز کامپوزیشن رو خیلی بزرگ در نظر بگیرم یا روش دیگه ای داره؟ ویدئو رو ببینید بیشتر متوجه سوالم میشید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    لینک ویدئو:
    https://www.youtube.com/watch?v=29weVp2pmAM

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام

یه کامپوزیشن اصلی هستش برفرض با رزولیشن فول اچ دی و ابعاد (1920 در 1080) تو این کامپوزیشن اصلی یه سری کامپوزیشن هستش با ابعاد مختلف (از نظز طولی در محور y ابعادش بزرگه) تیک 3 بعدی اون زده شده و توسط یه دوربین (Camera) که میسازن میتونید روی اون کامپوزیشن هاتون زوم کنید حرکت کنید و کلی کار دیگه انجام بدید.

پس حدسم درست بوده. مثلا کامپوزیشن 1080*10000 بوده. حالا اگر دوربین قرار ندیم و فقط در محور y حرکتش بدیم درست در نمیاد؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554

دیگه نه 10000 تا، ولی خوب بله ابعاد بزرگه، بله می تونید بدون دوربین هم اینکارو انجام بدید
    یه کار دیگه هم می تونید انجام بدید آبجکت ها رو (لایه هارو) برای خودتون در یک کامپوزیشن فول اچ دی بچینین کنار هم سپس تیک های 3 بعدیشونو بزنید حالا یه دوربین بزارید و زوم کنید روشون سپس با دوربین حرکت کنید بینشون.

خیلی ممنونم از راهنماییتون. اگر سوالی پیش اومد بازم مزاحم میشم.

کلمات کلیدی این موضوع