برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1693 , پاسخ ها : 5
موضوع: در مورد کارت گرافیک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

در مورد کارت گرافیک

سلام جناب هادیپور عزیز و دوستان گرامی بفرمایید که کارت گرافیک gigabyte AMD Radeon R9 380 4Gig خوبه گرفتم یا نه؟
    و بعد اینکه تو فایل raytracer_supported_cards چی بنویسم که کارت گرافیکو بشناسه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    ((?? ???????? ????? ?? ???? ??? ????))

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    من هزاربار همه جا گفتم فقط gtx بخرید شما رفتید amd خریدید؟
    این کارت گرافیک مخصوص بازیه بیشتر
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    من هزاربار همه جا گفتم فقط gtx بخرید شما رفتید amd خریدید؟
    این کارت گرافیک مخصوص بازیه بیشتر
    ممنون جناب هادیپور.یه گرافیک gtx 1050 تک فن 4 گیگ داشتاون خوبه بنظرتون

سلام
    r9 380 هر چند مصرفش نسبت به gtx 1050 ti بسیار بالاتره و در حد هم هستن ، ولی حالا که گرفتید ، فروشش را پیشنهاد نمیکنم . غیر از اینکه به خودتون از لحاظ مالی حس کنید که فشار نمیاد .
    چون همه ی api هایی که gtx 1050 ti ساپورت میکنه را r9 380 هم ساپورت میکنه . هر چند توی افترافکت ، فقط از ray trace پشتیبانی نمیکنه . بجای ray trace هم میشه از پلاگین سینما 4 دی استفاده کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    r9 380 هر چند مصرفش نسبت به gtx 1050 ti بسیار بالاتره و در حد هم هستن ، ولی حالا که گرفتید ، فروشش را پیشنهاد نمیکنم . غیر از اینکه به خودتون از لحاظ مالی حس کنید که فشار نمیاد .
    چون همه ی api هایی که gtx 1050 ti ساپورت میکنه را r9 380 هم ساپورت میکنه . هر چند توی افترافکت ، فقط از ray trace پشتیبانی نمیکنه . بجای ray trace هم میشه از پلاگین سینما 4 دی استفاده کرد .
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.میشه دقیق تر راهنمایی کنید که چطوری میشه از پلاگین سینما 4 دی استفاده کرد.ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط manisa نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.میشه دقیق تر راهنمایی کنید که چطوری میشه از پلاگین سینما 4 دی استفاده کرد.ممنون میشم

سلام
    گرافیک بلد نیستم . ولی از اونجایی که برنامه ها از api (مثل opengl و opencl و dx و ...) استفاده میکنن بجز مواردی محدود ، سینما 4 دی هم باید ساپورت کنه.
    cinema 4d هم از طبق راهنماش از کارت هایی که از opengl 4.1 و opencl 1.2 یا بالاتر ساپورت کنه ، مشکلی نداره :

https://www.maxon.net/en/products/in...-requirements/

کلمات کلیدی این موضوع