برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1294 , پاسخ ها : 5
موضوع: درخواست راهنمایی و کمک

درخواست راهنمایی و کمک

سلام به همه دوستان
    دو ستان دارم یه پروژه برا راه آهن قم میزنم که پانزده تا ایستگاه رو از روی پلاگین گوگل ارث در افتر افکت مشخص کردم البته هر 4 ایستگاه یه پروژه.منتهی مشکل اینجاس که موقع رندر کردن پروژه زمان زیادی صرف میشه و وقت ندارم میخاستم بدونم چطوری میتونم در زمان کم بالاترین کیفیت رندر بگیرم؟مشخصات سیستم رو هم دربراتون میزارم که بهتر راهنمایی کنید.فقط باید تا دهه فجر اماده اش کنم عجله دارم
    با تشکر از حسین هادی پور و همه دوستان در انجمن
    نام: Untitled-1.jpg نمایش: 54 اندازه: 348.5 کیلو بایت

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اون پلاگین خیلی سنگینه
    پروژه چند ثانیه هست؟ و size آون چنده؟ و خروجی نهایی چند ساعت بهتون میگه؟
    دقت کنید این پلاگین همیشه سایز رو 4k انتخاب میکنه که خیلیه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کل پروژه 1 دقیقه و 11 ثانیه است
    سایزش 1920*1080
    چهار پنج ساعت خروجی نهایی میده که تو برخی از دقیقه هاش کلا رنگ بندی رو بهم میریزه

سلام موقع رندر گرفتن دکمه caps lock رو بزن (چراغش روشن بشه ) تا رندر برا preview نگیره و فقط منابع سیستمی رو برا رندر خروجی تهیه کنه ( بین 30 تا 40 درصد گاها کم و زیاد تو سرعت رندر تاثیر داره ) برنامه های اضافی رو که نیاز نداری کلا ببند نیاز نیست موقع رندر نهایی فتوشاپ و کروم ( فاجعه از رم استفاده میکنه ) و غیره باز باشه فقط همون افتر کافیه ... ولی بهتره کارهات رو بکنی و تمام پروژه هات رو درست و آمادشون کنی بعد همه رو بنداز تو مدیا انکودر و بزار شب که با سیستم کار نداری خودش دونه دونه از تو صفش میخونه و رندر میگیره ( یه شب تا صبح بزار خودت بخواب کایوتر رو شن بزار و بنداز تو مدیا انکودر ) بقیه موارد رو هم جناب هادی پور گفتن
    Instagram: naser0hadad

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes65 نمایش پست ها
    سلام موقع رندر گرفتن دکمه caps lock رو بزن (چراغش روشن بشه ) تا رندر برا preview نگیره و فقط منابع سیستمی رو برا رندر خروجی تهیه کنه ( بین 30 تا 40 درصد گاها کم و زیاد تو سرعت رندر تاثیر داره ) برنامه های اضافی رو که نیاز نداری کلا ببند نیاز نیست موقع رندر نهایی فتوشاپ و کروم ( فاجعه از رم استفاده میکنه ) و غیره باز باشه فقط همون افتر کافیه ... ولی بهتره کارهات رو بکنی و تمام پروژه هات رو درست و آمادشون کنی بعد همه رو بنداز تو مدیا انکودر و بزار شب که با سیستم کار نداری خودش دونه دونه از تو صفش میخونه و رندر میگیره ( یه شب تا صبح بزار خودت بخواب کایوتر رو شن بزار و بنداز تو مدیا انکودر ) بقیه موارد رو هم جناب هادی پور گفتن
    سپاس گزارم