برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 935 , پاسخ ها : 3
موضوع: کمک در مورد نام پلاگین

کمک در مورد نام پلاگین

سلام دوستان

کسی میدونه این بالا اومدن تصویرفرد از پایین به بالا تو این فیلم با چه پلاگینیه

ad

سلام
    از اون جایی که شروع میکنن به حرف زدن عکس گرفته سه بعدی کرده و در محورz چرخونده
    وقتی نود درجه میاد بالا در واقع فیلم شروع به پخش شدن می کنه
    اینجوری میشه،حالا پلاگین من نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط azad67 نمایش پست ها
    سلام
    از اون جایی که شروع میکنن به حرف زدن عکس گرفته سه بعدی کرده و در محورz چرخونده
    وقتی نود درجه میاد بالا در واقع فیلم شروع به پخش شدن می کنه
    اینجوری میشه،حالا پلاگین من نمیدونم
    منم فکر میکنم همینطوری باشه که میگید اما اگر تو تصویر دقت کنید Skew شده بالا میاد میدونید چطور میشه اینکارو کرد؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_iran نمایش پست ها
    منم فکر میکنم همینطوری باشه که میگید اما اگر تو تصویر دقت کنید Skew شده بالا میاد میدونید چطور میشه اینکارو کرد؟
    ساده ترین راهش اینه که توی اون چند فریم لایه رو سه بعدی کنید و anchor point لایه را بگذارید پایینش، بعد rotation سه بعدی بهش بدید توی محور X
    اینجوری لایه ای که دقیقاً جلوی دوربین (در وسط صفحه) قرار داره به نظر میاد روی افق میخوابه، لایه ای که سمتِ راست باشه به چپ skew میشه و لایه ای که در چپِ صحنه هست به راست skew میشه.

راه حل بعدی اسفتاده از افکتِ Corner pin هست، با این افکت میتونید خودتون گوشه ها رو به هر سمت و هر میزانی که میخواهید بکشید و آن افکت را شبیه سازی کنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع