برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1217 , پاسخ ها : 2
موضوع: اولین کار موشن من

اولین کار موشن من

سلام
    خیلی خوشحالم که این سایت و انجمن رو پیدا کردم که هک آموزش های خیلی خوبی داره و هم به خوبی راهنمایی می شم
    من اولین کار موشن خودم را ساختم البته خیلی ساده و 12 ثانیه هست دوست دارم که شما ببینید و ایراداتی که وجود داره رو بهم بگید تا بتونم برطرف کنم
    http://s8.picofile.com/file/8349386292/final_2.mp4.html

چند مورد هم سوال داشتم من این فایل رو اول با پسوند avi خرووجی گرفتم که حجمش 2 گیگ شد آیا برای 12 ثانیه این حجم نرمال هست؟

بعد از اون با handbrake خروجی mp4 گرفتم که 700 کیلوبایت شد

سوال دوم اینکه من در زمان گرفتن خروجی quicktime با این ارور برخوردم و نتونستم خروجی بگیرم
    نام: Capture2.JPG نمایش: 67 اندازه: 47.1 کیلو بایت

ممنونم که نظرتون رو در این مورد اعلام می کنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام، در مورد سوال اول، خروجی AVI فشرده نشده اگه گرفته اید بعله، حجم این فایل بسیاز زیاده و دلیل اش هم عدم وجود فشرده سازی هست. اما در عوضش این فایل رو میتونید در هر برنامه ای باز کنید و برای تدوین یا فشرده سازی بعدی استفاده کنید.

در مورد سوال دوم، خطایی که افترافکت داده مشکلِ باز کردنِ فایل رو نشون میده ولی دلیلش میتونه کاملاً چیز دیگه ای باشه، برای اینکه ببینید به چه دلیل این مشکل پیش آمده باید چند تا تست انجام بدید:
    1- ابتدا ببینید همان پروژه را بدون تغییر میتونید با یک فرمت دیگه دقیقاً در همان آدرس رندر کنید؟
    2- آخرین نسخه نرم افزار Quicktime Player را روی سیستم نصب کنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه؟
    3- آدرس محلِ رندر را تغییر بدید و خروجی را در روت F:\Copm1.mov بریزید و ببینید رندر انجام میشه؟
    4- از رندر کردن در محلی که فایل های سیستمی در آنجا وجود دارند (درایوی که ویندوز توی آن نصب شده) خودداری کنید، سطح دسترسی و امنیت ویندوز ممکنه مشکل ساز بشه.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    سلام، در مورد سوال اول، خروجی AVI فشرده نشده اگه گرفته اید بعله، حجم این فایل بسیاز زیاده و دلیل اش هم عدم وجود فشرده سازی هست. اما در عوضش این فایل رو میتونید در هر برنامه ای باز کنید و برای تدوین یا فشرده سازی بعدی استفاده کنید.

در مورد سوال دوم، خطایی که افترافکت داده مشکلِ باز کردنِ فایل رو نشون میده ولی دلیلش میتونه کاملاً چیز دیگه ای باشه، برای اینکه ببینید به چه دلیل این مشکل پیش آمده باید چند تا تست انجام بدید:
    1- ابتدا ببینید همان پروژه را بدون تغییر میتونید با یک فرمت دیگه دقیقاً در همان آدرس رندر کنید؟
    2- آخرین نسخه نرم افزار Quicktime Player را روی سیستم نصب کنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه؟
    3- آدرس محلِ رندر را تغییر بدید و خروجی را در روت F:\Copm1.mov بریزید و ببینید رندر انجام میشه؟
    4- از رندر کردن در محلی که فایل های سیستمی در آنجا وجود دارند (درایوی که ویندوز توی آن نصب شده) خودداری کنید، سطح دسترسی و امنیت ویندوز ممکنه مشکل ساز بشه.

حالت اول من همین فایل رو در همین مکان با فرمت avi تونستم خروجی بگیرم
    حالت دوم اخرین نسخه نصب هست
    حابت سوم در آدرس روت هم همین ارور رو داد
    حالت چهارم ویندوز روی درایو c هست و سیو در f انجام میشه

این هم تنظیمات در زمان گرفتن خروجی quicktime هست

نام: Capture.JPG نمایش: 69 اندازه: 58.4 کیلو بایت

در مورد خود ویدیو هم نظرتون رو بگید ممنون میشم

کلمات کلیدی این موضوع