برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2298 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست پری ست رنگ سینمایی 2018

درخواست پری ست رنگ سینمایی 2018

سلام خدمت دوستان آیا کسی هست که پری ست رنگی فیلم های هالیوودی 2018 رو داشته باشه - تاکید می کنم سینمایی ، سینمای هالوود - 2018
    پریست های غیر از سینمایی و هالیوود هست اما من خیلی الان دنبال سینمای هالیوود البته سال 2018 فقط ماقبل اون رو هم دارم سینمایی هالیوود 2017 و ماقبلش
    ممنون میشم ازتون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اینهارو ببینید
    http://forum.video-effects.ir/thread20587.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

آقای هادی پور به نظر شما سخت که یه پریست خودم بسازم واسه تمام فیلم بکشم رو همه فیلم البته طوری که در تاریکی و روشنی تصویر مشکل ایجاد نکنه یعنی خراب نکنه یه پریست متمایل به یه رنگ خاص که معلوم بشه یه تم روی فیلم اعمال شده من در ادیوس یه افکت رنگی به اسم color balance داشت که سه خط بالاش رو کروما - برایت - کنتراست و سه خط پایینی red-cyn و magente-green و yellow-blue بودن که با کشیدن مووس به هر سمت رنگ رو عوض می کرد و در سه خط بالا هم کروما و کنتراست و روشنایی بود حالا به نظر شما من بخوام خودم یه پریست بسازم با چه افکت هایی اصلی میشه یه پریست رنگ مشخص ساخت خیلی حرفه ای و سنگین نباشه خیلی هم ساده نباشه - البته من بسته رنگ پریمیر شما خریدم نمی دونم داخلش این رو توضیح دادین یا نه یعنی ساخت پریست ؟؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikhamet1364 نمایش پست ها
    آقای هادی پور به نظر شما سخت که یه پریست خودم بسازم واسه تمام فیلم بکشم رو همه فیلم البته طوری که در تاریکی و روشنی تصویر مشکل ایجاد نکنه یعنی خراب نکنه یه پریست متمایل به یه رنگ خاص که معلوم بشه یه تم روی فیلم اعمال شده من در ادیوس یه افکت رنگی به اسم color balance داشت که سه خط بالاش رو کروما - برایت - کنتراست و سه خط پایینی red-cyn و magente-green و yellow-blue بودن که با کشیدن مووس به هر سمت رنگ رو عوض می کرد و در سه خط بالا هم کروما و کنتراست و روشنایی بود حالا به نظر شما من بخوام خودم یه پریست بسازم با چه افکت هایی اصلی میشه یه پریست رنگ مشخص ساخت خیلی حرفه ای و سنگین نباشه خیلی هم ساده نباشه - البته من بسته رنگ پریمیر شما خریدم نمی دونم داخلش این رو توضیح دادین یا نه یعنی ساخت پریست ؟؟؟
    ادیوس اصلا بلد نیستم و پلاگین هاشو نمیدونم
    ببینید بهتره برای یک ویدیو پریست بسازید و بعد روی همه ویدیو ها اعمال کنید بعد تک تک نگاه کنید ببینید کدوم لازم به ویرایش داره انجام بدید
    این آموزش رو ببینید : 388- آموزش ساخت و اجرای تنظیمات رنگ LUT در افتر افکت و پریمر پرو | ویدیو افکت | مدرسه ویدیو افکت
    و این یکی : بسته آموزش مقدماتی تا پیشرفته تنظیم رنگ و نور در نرم افزار Premiere Pro | ویدیو افکت | مدرسه ویدیو افکت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir