برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1631 , پاسخ ها : 7
موضوع: ترفند و مبدل و روش فرمت فیلم های روی سایت ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

ترفند و مبدل و روش فرمت فیلم های روی سایت ها

سلام خدمت دسوتان می خواستم از دستان و مدیر محترم بپرسم که روند کلی یه فیلم به عنوان مثال تنگه ابوقریب یا هر فیلمی مثال زدم برای قرار گرفتن در فرمت ها و بیت ریت های مختلف در حجم های مختلف روی سایت ها چه جوری ؟
    بعد از اینکه داخل نرم افزار تدوین مورد نظر تدوین گر بار اول با چه کیفیتی با چه بیت ریت و حجمی خروجی گرفته میشه که بعدش با چه مبدلی یا چه تنطیماتی به عنوان مثال واسه یه فیلم 1080 با بیت ریت 2500 حجمی برابر با حدود 2 گیگ در میاد با کیفیت بسیار عالی اما من خودم این کار رو میکنم یعنی با سایز 1080 و بیت ریت 2500 می زنم حجمش همین حدود میشه اما با یه تفاوت بزرگی که کیفیت خروجی فیلم من حتی یک دهم اون فیلمهایی که با این سایز و بیت ریت روی سایت ها میذارن نیست آیا این وسط رازی هست سری هست تنظیمات خاصی وجود داره ؟
    روند کلی برای این کار به چه صورت خواهشا شاید از این دوستان کسی تجربی به یه نتیجه دلخواه و مطلوبی رسیده بفرماد

فشرده سازی ویدیو یک مبحث تخصصی است، در موردش میشه یه کتاب کامل چاپ کرد.

فیلم هایی که توی سایت ها میبینید معمولاً توسط یک نرم افزار فشرده سازی حرفه ای نظیر FFMPEG فشرده میشوند (و نه نرم افزارهای تدوین)

شما بعد از تدوین، بهتره که یک خروجی فشرده نشده بگیرید و بعد فشرده سازی رو با یک نرم افزار فشرده سازی خوب انجام بدید (بستگی به اینکه چقدر از کدک ها و نحوه فشرده سازی با آنها تجربه دارید، Handbrake برای تازه کارها و FFMPEG را برای حرفه ای ها پیشنهاد میکنم).

برای اینکه نرم افزارهای فوق را بهتر بشناسید و همچنین کدکی که استفاده خواهید کرد، مقاله های آنها را در اینترنت پیدا کنید و مطالعه کنید و سپس با کمی آزمون و خطا به نتیجه خوبی خواهید رسید.

ببخشید شما می تونین لینک دانلود این مبدل ffmpeg رو واسم قرار بدین همینجا و آموزش استفاده ازش ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    برای ffmpeg آموزش چندانی نیست (حد اقل به فارسی) باید مقالاتِ متنی آن را مطالعه کنید که در خود سایت تولید کننده اش موجوده:
    https://www.ffmpeg.org

من الان میخوام از پژی سوالات بیشتری راجع به این مبدل بپرسم خیلی طولانی و ممکنه بدون مصرف بشه واسه افراد دیگه که میان سر میزنن به مباحث به هر حال من مطمعنم با راه اندازی گروه تلگرامی که آقای هاذی پور اعضای گروه رو از داخل افراد عضو سایت تشمیل بده اتفاق عالی هم واسه اعضا هم واسه سایت و فروش و بسته

میگم که آقای هادی پور چرا یه گروه تلگرامی درست نمیکنه که دوستان اونجا با هم تبادل نظر و کمک کنن ... شاید میترسه دیگه بسته هاش فروش نرن اما اینجوری نیست مطمعنن با ورود افراذ جدید به گروعی که با همین نام درست بشه افراد بیشتری با سایت آشنا میشن و بهتر و بیشتر دیده میشه سایتشون

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikhamet1364 نمایش پست ها
    میگم که آقای هادی پور چرا یه گروه تلگرامی درست نمیکنه که دوستان اونجا با هم تبادل نظر و کمک کنن ... شاید میترسه دیگه بسته هاش فروش نرن اما اینجوری نیست مطمعنن با ورود افراذ جدید به گروعی که با همین نام درست بشه افراد بیشتری با سایت آشنا میشن و بهتر و بیشتر دیده میشه سایتشون
    به نظر منم ایده خوبیه ساختن گروه ولی مدریتش سخته چون افراد تبلیغ میکنن و با ربات ها گروه رو خراب میکنن
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    نرم افزار انکودرتون خیلی مهمه البته باید سی پیو قوی داشته باشید چون زمان بره / من ماشین های دو رو با کیفیت بالا از اینترنت دانلود کردم بعد با
    Handbrake تبدیلش کردم به mpg تا تو تلویزیون پخش بشه حدود 1 گیگ شد اما کیفیتش عالی شد
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????