برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1220 , پاسخ ها : 3
موضوع: انتقال پروژه

انتقال پروژه

با سلام و ادب دوستانی روی یک سیستم یک پروژه پریمایر تدوین زدم الان میخوام ادامه کار را ببرم روی یک سیستم دیگه
    چه شکلی باید فایل ها را انتقال بدم در این سیستم روی درایو اچ هست ولی سیستم جدید اصلا دوتا درایو داره مکان لود فایل ها تغییر می کنه سپاسگذارم

استاد عزیز بعد در سیستم جدید فایل پریمیر را فقط اجرا کنم?

ببین من این سوال رو مطرح کردم همینجا آخر سر دل رو زدم دریا 400 گیگ رو کپی کردم به چه صورت؟ به این صورت که من داخل یه درایوم فقط تصاویر و ویدئو صدا و عکس و ... بود که مربوط به این پروژه و چیز غیر مرتبط دیگه ای نبود موقع کار یعنی موقعی که پروژه باز بود save as رو زدم همین مسر که راش ها و تصاویر و فیلم و آهنگام هست یعنی کنار فایل هام پروژه ام ذخیره شد خب بعدش من کل اینا رو کپی کردم بردم داخل هارد اکسترنال چون به این نتیجه رسیدم که کار بیش از حد با حجم زیاد فایل مثل پروژه من 400 گیگ بهتر روی یه هارد اکسترنال کار بشه و تدوین ادامه پیدا کنه پس من همه رو همون جور به همون شکل که کپی کرده بودم انداختم داخل هارد
    بعد از اتمام کپی حدود 5 ساعت زمان برد با سرعت 50 مگ بر ثانیه بعدش ویندوزم عوض کردم درایو هام رو فرمت دوباره پارتیشن بندی کردم. الان دیگه من هیچ ردی از پروژه قبلی ام روی سیتم ندارم و همه اش روی هارد بعدش پریمیر نصب کردم و هارد رو وصل کردم فقط و فقط روی اون پروژه دبل کلیک کردم وایسادم که شناسایی و بارگیری بشه بعدش برا من چند تا فایل رو باید locate می کردم که مسیر رو هارد دادم بعدش دیگه خودکار همه رو شناسایی کرد و هیچ فایل گم شده ی یا شناسایی نشده ای نداشتم داخل تایم لاین و ... وسلام .... آی کف کرد دهانم و پینه بست دستانم