برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1047 , پاسخ ها : 3
موضوع: ورود دو تصویر همزمان فتوشاپ

ورود دو تصویر همزمان فتوشاپ

سلام دوستان میشه سریع بگید چرا نمیشه دوتا عکس رو در فتوشاپ باز کنم نه از اوپن نه اینپورت من نمیتئنم اینکار رو انجام بدم ،لطفا توضیح میدید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    تا جایی که من میدونم فتوشاپ تنظیم داخلی ای برای محدود کردن فایل های قابل باز شدن نداره، ولی برای اطمینان میتونید فتوشاپ رو ببندید، بعد دکمه های (Alt + Ctrl + Shift) را فشرده نگه دارید و فتوشاپ را اجرا کنید، دکمه ها را تا هنگام اجرای کامل نرم افزار فشرده نگه دارید تا کلیه تنظیمات اش ریست بشه.

اگه مشکل با ریست کردن تنظیمات حل نشد، میتونه از کمبود حافظه و یا تنظیماتِ سیستم باشه. یه بررسی بکنید ببینید هنگام اجرای فتوشاپ چقدر حافظه مصرف شده و چقدر آزاد هست (task manager رو چک کنید).

اطلاعاتِ مربوط به میزان RAM، میزان استفاده شده و خالی، نسخه سیستم عامل و نسخه فتوشاپ رو هم در صورت ادامه مشکل ذکر کنید.

http://s9.picofile.com/file/8343260468/export.zip.html
    میخواستم لوگوی آس پوش با بگراندش رو جای لوگوی باران تین کنم ،که نمیدونم چرا لوگو وارد صفحه لباس نمیشه که روش بذارم.ممنونم از پاسخ
    البته قتوشاپم 2015 هست

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    http://s9.picofile.com/file/8343260468/export.zip.html
    میخواستم لوگوی آس پوش با بگراندش رو جای لوگوی باران تین کنم ،که نمیدونم چرا لوگو وارد صفحه لباس نمیشه که روش بذارم.ممنونم از پاسخ
    البته قتوشاپم 2015 هست
    مشکل از فایل شما که نیست. تست کردم و بدون مشکل میشه در هر فایل دیگری قرارش داد.

اگه بتونید از مراحل کار فیلم بگیرید (مثلاً با bandicam) و قرار بدید شاید بشه مشکل رو به چشم دید و راهنمایی کرد.