برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1321 , پاسخ ها : 4
موضوع: کند شدن افترافکت بعد از نصب یک اسکریپت

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081

Exclamation کند شدن افترافکت بعد از نصب یک اسکریپت

سلام دوستان
    چند روزی هست دچار یک مشکلی عجیب شدم که حسابی کلافم کرده!! بعد از نصب یک اسکریپت روی افترافکت، برنامم خیلی کند شده تو پروژه های سنگین، یعنی مثلا پروزه ای رو که قبل از نصب این اسکریپت توی 1 دقیقه بارگذاریش میکرد و آماده کار میشد، الان حداقل 5 دقیقه طول میکشه بارگذاریش کنه ضمن اینکه خود لود کردن فوتیج ها هم به نظرم کندتر شده از قبل! لاازم به ذکر که من تا قبل از نصب این اسکریپت افترافکت رو در حالت ادمینستریتور باز نکرده بودم ولی این اسکریپت ازم خواست برای فعال شدندش این کار رو بکنم. حالا نمیدونم که ممکنه مشکل از این موضوع هم باشه یا نه.

حسابی کلافم کرده من راه های زیادی رو تست کردم ولی تاثیری نداشت. مثلا اون اسکریپت رو کلا حذفش کردم؛ کل تنظیمات افترافکت رو ریست کردم؛ حتی خود افترافکت رو هم دوباره نصب کردم (پاکش نکردم روی همون نسخه دوباره نصبش کردم چون کلی اسکریپت، پریست و ... دارم که اگر بخوام همه رو دوباره نصب کنم خیلی زمان بر و پر دردسر) حتی رفتم به ریجستری ویندوز و هر ردپایی از اون اسکریپت کذایی بود رو پاک کردم اما بازم هم به حالت اول برنگشت. خلاصه اینکه هر راهی به نظرم امد انجام دادم ولی فایده ای نداشت.
    احیانا اگر دوستان ترجبه مشابهی داشتن یا میدونن باید چه کار کنم که سرعت برنامه به حالت اول برگرده راهنماییم کنه که بدجوری گرفتارش شدم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اسم اسکریپت رو بدید، یه سرچ تو نت بزنم ببینم کسی چنین مشکلی رو باهاش اعلام کرده؟ راه حلی تو نت پیدا میشه؟
    ریپورتی ازش پیدا نکردم حد اقل خود اسکریپت رو استفاده کنم و ببینم چه کار میکنه با افترافکت و کجا ها دستکاری میکنه (ممکنه بخشی از اسکریپت توی فولدرهای خاص ذخیره بشه، مثلاً type support یا scrtip\startup یا required ....)

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    اسم اسکریپت رو بدید، یه سرچ تو نت بزنم ببینم کسی چنین مشکلی رو باهاش اعلام کرده؟ راه حلی تو نت پیدا میشه؟
    ریپورتی ازش پیدا نکردم حد اقل خود اسکریپت رو استفاده کنم و ببینم چه کار میکنه با افترافکت و کجا ها دستکاری میکنه (ممکنه بخشی از اسکریپت توی فولدرهای خاص ذخیره بشه، مثلاً type support یا scrtip\startup یا required ....)
    اسکریپت Big Pack of Elements هستش که اول از همین انجمن دانلودش کردم که نسخه 1.5 بود و برای افترافکت 2018 کار نمیکرد. گشتم نسخه 1.8 رو نصب کردم که کار میکرد. منتها هر دو این نسخه ها رو من نصب کردم به این شکل که اول 1.5 بود که کار نمیکرد پس حذفش کردم و 1.8 رو نصب کردم و نمیدونم این مشکل از کدوم یکی یا احیانا هر دو هست یا نه.
    در مورد اینکه این اسکریپت جای دیگه باشه یا نه، من هرجایی که به نظر میرسید رو با اسمش گشتم و هرچی ازش بود رو پاک کردم ازجمله همین مواردی که گفتید ولی بازم فرقی ایجاد نشد.

لینک دانلود نسخه 1.8 رو تو همین صفحه گذاشتم:
    http://forum.video-effects.ir/thread24720.html
    ویرایش توسط AZERILA : 11-15-18 در ساعت 14:05

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    اسکریپت Big Pack of Elements هستش که اول از همین انجمن دانلودش کردم که نسخه 1.5 بود و برای افترافکت 2018 کار نمیکرد. گشتم نسخه 1.8 رو نصب کردم که کار میکرد. منتها هر دو این نسخه ها رو من نصب کردم به این شکل که اول 1.5 بود که کار نمیکرد پس حذفش کردم و 1.8 رو نصب کردم و نمیدونم این مشکل از کدوم یکی یا احیانا هر دو هست یا نه.
    در مورد اینکه این اسکریپت جای دیگه باشه یا نه، من هرجایی که به نظر میرسید رو با اسمش گشتم و هرچی ازش بود رو پاک کردم ازجمله همین مواردی که گفتید ولی بازم فرقی ایجاد نشد.

لینک دانلود نسخه 1.8 رو تو همین صفحه گذاشتم:
    http://forum.video-effects.ir/thread24720.html
    مشکلی که شما پیدا کردید متاسفانه نه توسط شخص دیگه ای ریپورت شده و نه به شخصه تونستم بوجودش بیارم که به دنبال راه حل برای آن بگردم.

تنها چیزی که توی نصب این پلاگین روی سیستم شما تغییر بوجود آورده و ممکنه باعثِ مشکل ذکر شده باشه، فایل add key.reg است.
    داخل آن فایل تنظیمات زیر به رجیستری سیستم شما اضافه شده:
    کد:
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.6]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.7]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.8]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"
    این تنظیمات برای اجرای بعضی از پلاگین های کرک شده لازمه و روی سیستم خود من پیش تر از این اعمال شده بود، احتمال داره که به همین دلیل بعد از نصب این پلاگین هیچ تفاوت سرعتی رو احساس نکردم.

کاری که این تنظیمات میکنه میتونه توی سرعت اجرا و سرعتِ کار افترافکت موثر باشه، برای آزمایش میتونید فایل add key.reg را ویرایش کنید (در notepad یا هر ویرایشگر متنی دیگر) و گزینه های فوق را به جای 1 به 0 تغییر بدید و بعد از ذخیره فایل فوق، آن را اجرا کنید و جهت اطمینان از اعمال تغییرات یک بار هم ویندوز را ریستارت کنید.

لطفاً نتیجه تغییرات را گزارش کنید که در صورت موفقیت اگر دوستان دیگر هم مشکل پیدا کردند استفاده کنند، و در صورت عدم موفقیت هم هرگونه شکی رو در مورد این فایل برطرف کنه.

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکلی که شما پیدا کردید متاسفانه نه توسط شخص دیگه ای ریپورت شده و نه به شخصه تونستم بوجودش بیارم که به دنبال راه حل برای آن بگردم.

تنها چیزی که توی نصب این پلاگین روی سیستم شما تغییر بوجود آورده و ممکنه باعثِ مشکل ذکر شده باشه، فایل add key.reg است.
    داخل آن فایل تنظیمات زیر به رجیستری سیستم شما اضافه شده:
    کد:
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.6]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.7]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\CSXS.8]
    "LogLevel"="1"
    "PlayerDebugMode"="1"
    این تنظیمات برای اجرای بعضی از پلاگین های کرک شده لازمه و روی سیستم خود من پیش تر از این اعمال شده بود، احتمال داره که به همین دلیل بعد از نصب این پلاگین هیچ تفاوت سرعتی رو احساس نکردم.

کاری که این تنظیمات میکنه میتونه توی سرعت اجرا و سرعتِ کار افترافکت موثر باشه، برای آزمایش میتونید فایل add key.reg را ویرایش کنید (در notepad یا هر ویرایشگر متنی دیگر) و گزینه های فوق را به جای 1 به 0 تغییر بدید و بعد از ذخیره فایل فوق، آن را اجرا کنید و جهت اطمینان از اعمال تغییرات یک بار هم ویندوز را ریستارت کنید.

لطفاً نتیجه تغییرات را گزارش کنید که در صورت موفقیت اگر دوستان دیگر هم مشکل پیدا کردند استفاده کنند، و در صورت عدم موفقیت هم هرگونه شکی رو در مورد این فایل برطرف کنه.
    ممنونم از پیگیری شما و راهنمایی واضحی که کردید؛ اما متاسفانه این کار هم جواب نداد و همچنان برنامه کند هستش؛ حتی این ریجستری رو از فایل های سیستمی حذف کردم اما بازم فایده این نداره. فکر میکنم دیگه بهتر باشه خود افترافکت رو کاملا پاک و مجدد نصب کنم...