برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1180 , پاسخ ها : 1
موضوع: بازگشت اطلاعات حذف شده

بازگشت اطلاعات حذف شده

با درود به دوستان،آیا راهی هست که صد در صذ اطلاعات حذف شده توسط آنتی ویروس را بازگرداند؟ بنده به اندازه 50 گیگ عکاسی و تصویر برداری کردم و به هارد اکسترنالم انتقال دادم با یه لپ تاپ وقتی هارد را به کامپیوترم وصل کردم متاسفانه پوشه را حذف کرد و فقط در سطل آشغال کامپیوترم اسم نیوفلدره هست واسه عکسا وتصاویر سه شبانه روز زحمت کشیده بودم الان نمیدونم چجوری اونا رو برگدانم لطفا کمک کنید باید تا چند روز دیگه پروژه را تحویل بدم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    درود، اول از همه به هیچ وجه روی درایوی که فایل های حذف شده هستند هیچگونه اطلاعاتی ننویسید، اگه چیزی روی اون درایو نوشته بشه میتونه دیتای شما رو از بین ببره.

اگه دیتا روی درایوی که ویندوز هست بوده، احتمال اینکه همین الان هم خراب شده باشند وجود داره زیرا که ویندوز مرتباً در حال نوشتن دیتا و temp فایل ها و cache روی هارد هست و ممکنه دیتای پاک شده رو بازنویسی کنه، بهترین راه در چنین شرایطی اینه که دستگاه را روشن نکنید و هارد رو ببرید جای دیگه ای و روی سیستم دیگه ای بازیابی کنید.

نرم افزار Active@ File Recovery را پیشنهاد میکنم استفاده کنید (خودم برای بازیابی حافظه دوربین ازش استفاده کردم و بسیار قوی است). لینک دانلود

در هنگام کار با آن نرم افزار (یا هر نرم افزار بازیافت دیگری) دقت داشته باشید که محل خروجی فایل های بازیافتی را روی درایوی به غیر از درایوی که دارید بازیابی میکنید قرار دهید.

اگر نرم افزارهای بازیافت جواب ندادند، یه مرکز بازیابی دیتا پیدا کنید و باهاشون مشورت کنید. (حتماً جایی باشه که کارشون فقط بازیابی دیتا است، این کار رو به تعمیرگاه های الکترونیکی که ادعای بازیابی میکنند نسپارید).