برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 3465 , پاسخ ها : 4
موضوع: آرشیو کردن تصاویر دوربین

آرشیو کردن تصاویر دوربین

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم

من کلا با نگه داری راش های ویدئویی به مشکل خوردم
    دوربینی 5d و اصولا با full hd تصویر میگیرم و الان بعد مدتی به مشکل ذخیره ساز خودم و حجم زیادی از هاردم پرشده و عملا جا ندارد دیگه نه میتونم پاک کنم نه میتونم کاری کنم
    میخواستم ببینم روشی هست که بشه این فایل ها بدون افت کیفیت فشرده سازی بشه که حجمشون کم سه ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام، خیر روشی برای فشرده سازی بدون افت کیفیت نخواهید داشت، هر بار فشرده سازی مجدد ویدیو باعث افت کیفیت میشه، حتی اگر در همان فرمت و فشرده سازی ای که ویدیو را در حال حاضر دارید هم فشرده کنید بازهم افت کیفیت خواهید داشت.

شما نباید به دنبال روش فشرده سازی باشید، باید به دنبال راه کار ذخیره و نگه داری باشید.

در حال حاضر بهترین و امن ترین روش نگهداری و آرشیو گیری، سرویس های ذخیره سازی ابری و آنلاین است. بک آپ اتوماتیک دارند و تضمین خوبی هم برای سالم نگه داشتن اطلاعات شما میدند ولی هزینه بالایی هم به همراه دارند به علاوه اینکه اینترنت خوب و پر سرعتی هم برای ارسال و دریافت فایلها نیاز خواهید داشت.

بعد از اون، هارد دیسک (چند دستگاه مختلف برای امنیت) ارزانترین و امن ترین راه است، یک محل مناسب هم برای نگه داری دیسک ها لازم خواهید داشت، مثلاً یکی از دستگاه ها را پیش خودتان نگه دارید، یکی را در منزل یکی از دوستان یا اقوام در شهر/استان دیگری، یکی هم در محل دیگر که هرگونه حادثه ای بیش از یک سری از دستگاه ها را تخریب نکند.

دوست عزیز
    از دیسک های بلو ری هم میتونی استفاده کنی.
    بهترین مدلش هر دیسک 100گیگ فضا داره.
    البته نیاز به رایتر خاص خودش رو داره ولی به نظز من از هارد دیسک بهتره. چون هارد ها عمرشون 4-5 ساله ولی این دیسک ها حدود 60 - 70 سال!!!
    باز هم برای تحقیق بیشتر تو نت سرچ کن....
    والسلام.
    ?????? ???

آرشیو اطلاعات بر روی دیسک های بلو-ری

http://longlivedata.com/2018/11/27/p...vebluraydisks/

حتما حتما کسانی که با حجم اطلاعات آرشیوی زیادی درگیر هستند ببینن....
    ?????? ???

سلام دوست عزیز
    کسانی که مشکل آرشیو دارن یه پیشنهاد دارم.
    اونم دیسک های بلو ری هستش.
    بعضی از این دیسک ها تا 100 گیگ حجم داره قیمتش هم حدود 150 هزار تومنه...
    البته برای خونده شدن این دیسک ها هم باید از رایتر خاص خودش استفاده کنی که اونم اگه اینترنال بخری حذوذ 500 تومن در میاد...

نکته مهمی هم که باید عرض کنم عمر این دسک ها نسبت به هاد میباشد. عمر هارد ها در حالت استفاده روزمره حدود 4 سال میباشد!!! یعنی بعد از اون هر لحظه منتظر دردسر باش....
    ولی دیسک ها بلوری عمرشون 40 - 50 سال و شاید بیشتر باشه...!!!

حالا برای کسب اطلاعات بیشتر برو به آدرس زیر:

آرشیو اطلاعات بر روی دیسک های بلو-ری | سامانه هوشمند آبان
    ?????? ???