برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2771 , پاسخ ها : 5
موضوع: راهنمایی برای فکس کردن پرسوناژ ها در صحنه

ruzbeh12s آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    46549

راهنمایی برای فکس کردن پرسوناژ ها در صحنه

با سلام خدمت دوستان انجمن
    راهنمایی میخوایتم برای اینکه مثلا در نرم افزار افتر افکت یک رستوران را در نظر بگیرید که تمام مشتریانش پشت میز بصورت ثابت در حال غذاخوردن هستند اما دوربین دوم که قرار بعنوان بکگراند روی این صحنه مونتاژ شه در حال حرکت هست خواستم کمک کنید چطور میتونم پرسوناژ رو ثبت پشت میزی که هست در تمام صحنه های متحرک زمینه ثابت نگه دارم .
    با تشکر
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، با این توصیف شما شک دارم که درست متوجه منظورتان شده باشیم با اینحال با توجه به ادراک بنده از مطلب تان شما را دعوت میکنم که سری به لینک زیر بزنید و ویدئوی آموزش آن را تماشا بفرمائید . موفق باشید .

https://www.aparat.com/v/t0jed
    ویرایش توسط kkhodaey : 10-21-18 در ساعت 05:06

منم از کمک میخوام

ruzbeh12s آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    46549
    سوالم تقریبا مشخصه بزبان ساده وقتی دوربین زمینه در حال حرکت براسته چطور میتونم پرسوناژ رو که مونتاژ میشه بر روی زمینه با توجه به حرکت دروبین زمینه ثابت پشت میزشان نگه دارم ؟؟!!

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    فک کنم با stabilize Motion بشه این کار رو کرد یه امتحانی کنید
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، شما نمونه کار را ارائه ندادید و کلمات شما هم فریبنده است !!! ...بنظرم منظورتون از "دوربین زمینه" اینست که مثلا شما یک " فیلم ویدئویی " از یک ماشین در حال حرکت دارید که بگراند ماشین تغییر میکند ( یعنی جاده و درختان و پس زمینه جابجا میشود) و حالا شما میخواهید کاری کنید که به ظاهر ماشین داخل "فیلم ویدئویی " ثابت بماند و پس زمینه مثل قبل متحرک باشد . پس می بینید که اصلا دوربینی در کار نیست . نه در عالم واقع و نه در نرم افزار افتر افکت . البته این یک مثال برای درک بهتر موضوع بود . برای اینکار شما باید ( بهتر است در نرم افزاری مثل موکا ) ماشین یا میز و آدمهایش را از پس زمینه حذف کنید و پس زمینه ی بدون کارکتر را ذخیره کنید و در مرحله دوم کارکتر ( ماشین یا میز و آدمهایش را ) برش بزنید و پس زمینه آنرا حذف کنید سپس در مرحله سوم این دو تصویر را روی هم قرار دهید و با استفاده از کیفریم یا .... هر روشی که بلدید جابجایی های ماشین یا میزو آدمهایش را نسبت به " کادر تصویر" کم کنید تا به سطح دلخواه برسید . برای این منظور شما را دعودت میکنم آموزش زیر را ببینید . موفق باشید .

http://www.video-effects.ir/%D8%AF%D...a-pro-2019-v6/
    ویرایش توسط kkhodaey : 10-22-18 در ساعت 19:59