برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1223 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل در اسکریپت zoom on earth

Exclamation مشکل در اسکریپت zoom on earth

>سلام دوستان در اسکریپت zoom on earth یه مشکل دارم<br>اینه که مختصات رو وارد میکنم ساتلایت رو هم انتخاب میکنم و میزنم رو کرییت مپ و اون هم یه حدود 10 -30 ثانیه دانلود میکنه اما مشکل اینه که همه مپ هایی که دانلود کرده اینشکلیه مثل تصاویر بالا<br><br>چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟</span></strong></div>
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، استفاده از این نوع اسکریپت و پلاگینها که بصورت آنلاین با شبکه اینترنت جهانی در ارتباط است توانمندیهای جانبی دیگری را می طلبد که بایستی برای کارکرد روان و بقول معروف ریل تایم پلاگین مورد نظر ابتدا به ساکن از کارکرد کامل و درست آنها مطمئن باشید . اول از همه توانایی سیستم خصوصا کارت گرافیک و پردازنده یا رم مورد نیاز برای تحلیل سریع داده ها است که امیدوارم سیستم شما حداقلِ توانایی را داشته باشد . دوم داشتن اینترنت پرسرعت برای دسترسی سریع و به موقع به داده ها ( عکسهایی ) که اغلب حجم بالایی هم دارند که باز هم امید است اینترنت شما توانمندی و قابلیت این را داشته باشد . و سوم ممکن است مسیرو لینکهایی که پلاگین ها یا اسکریپت هایی از این دست برای دستیابی به سورسهایشان استفاده میکنند مشمول تحریم باشد و لذا شما باید از یک فیلترشکن خوب برای این منظور بهره بگیرید . سوای این اگر چه این نوع اسکریپتها خودشان توانایی ارتباط گیری به شبکه هایی مثل گوگل مپ را بطور مستقیم دارند اما ممکن است گاهی نیاز باشد که کاربر برنامه ی گوگل مپ را نیز بخاطر " کُدهای " ( جاوا API) خاص گوگل مپ در سیستم خود نصب کند تا پلاگین مورد نظر بتواند با کمک آن با منابع اصلی ارتباط برقرار کند .
    بهرخال و با توجه به اینکه بنده توانمندی ونیازمندیهای این پلاگین خاصی که مورد نظر شما است را نمی دانم بجز پیشفرض های عمومی بالا چیز دیگری نمیتوانم عرض کنم با اینحال شما میتوانید بجای استفاده از این پلاگین از اسکریپت " Script GEOlayers " استفاده کنید که از نظر توانمندی و آنچه که مدنظر شماست اگر قوی تر از پلاگین مورد نظر شما نباشد ، کمتر از آن نیست . لذا توصیه میشود که اگر ( با در نظر گرفتن حصول به شروط بالا ) باز هم در کار کردن با پلاگین مورد نظرتان مشکل دارید با مشاهده ی آموزش زیر در باره ی اسکریپت " Script GEOlayers " در صورت تمایل از آن در پروژه های خود استفاده کنید . همچنین آموزشهای بیشتری در رابطه با این اسکریپت در بخش آموزشهای رایگان سایت موجود می باشد . موفق باشید .

دانلود و آموزش کار با اسکریپت GEOlayers برای ساخت نقشه زمین در افتر افکت
    http://www.video-effects.ir/%D8%A2%D...%D9%87-%D8%B2/
    ویرایش توسط kkhodaey : 10-12-18 در ساعت 04:09

خیلی ممنون
    متاسفانه نه سیستم خوبی دارم نه اینترنت خوب
    13 سالمم بیشتر نیست
    به هر حال خیلی ممنون