برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 952 , پاسخ ها : 4
موضوع: روش یکپارچه شدن اجزای یک سیکوئنس

روش یکپارچه شدن اجزای یک سیکوئنس در پریمیر

سلام.
    وقتی یک سیکوئنس میسازیم و میخواهیم که اجزای ان بهم ملحق بشوند و با هم بتوانیم انهارا جابجا کنیم باید چیکار کنیم؟ یعنی مثلا 10 تا ویدئو وارد سیکوئنس 1کردیم و و حالا سیکونس 1 را وارد سیکوئنس 2 می کنیم و میخواهیم با یک کلیک کل سیکونس 1 را بتوانیم جابجا کنیم باید چیکار کنیم؟
    ویرایش توسط butterfly : 10-01-18 در ساعت 15:49

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سکوئنس های پریمیر دقیقاً مثل یک فوتیج عمل میکنند، مثل یک کلیپ هم باهاشون میتونید رفتار کنید.

ابزاری که برای جابجایی یک کلیپ استفاده میکردید را روی سکوئنس استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    سکوئنس های پریمیر دقیقاً مثل یک فوتیج عمل میکنند، مثل یک کلیپ هم باهاشون میتونید رفتار کنید.

ابزاری که برای جابجایی یک کلیپ استفاده میکردید را روی سکوئنس استفاده کنید.

سلام. منم دقیقا میخوام مثل یک کلیپ یا فوتیج باهاش رفتار کنم ولی نمیشه.
    مثلا در افتر وقتی یک کامپو وارد کامپ دیگه میکنیم مثل یا لایه جدید ظاهر میشه و خیلی راحت میشه باهاش کارکرد.
    ولی در پریمیر وقتی یک سیکوئنسو وارد یک سیکوئنس دیگه می کنم به صورت یک لایه وارد نمیشه بلکه به شکل اصلی خودش وارد میشه. مثلا اگر 10 تا لایه داشته دقیقا همون 10 تا لایه دوباره ظاهر میشه... اگر باید تنظیم خاصی انجام بدم که این اتفاق نیفته لطفا بفرمایید.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط butterfly نمایش پست ها
    سلام. منم دقیقا میخوام مثل یک کلیپ یا فوتیج باهاش رفتار کنم ولی نمیشه.
    مثلا در افتر وقتی یک کامپو وارد کامپ دیگه میکنیم مثل یا لایه جدید ظاهر میشه و خیلی راحت میشه باهاش کارکرد.
    ولی در پریمیر وقتی یک سیکوئنسو وارد یک سیکوئنس دیگه می کنم به صورت یک لایه وارد نمیشه بلکه به شکل اصلی خودش وارد میشه. مثلا اگر 10 تا لایه داشته دقیقا همون 10 تا لایه دوباره ظاهر میشه... اگر باید تنظیم خاصی انجام بدم که این اتفاق نیفته لطفا بفرمایید.
    نمیدونستم پریمیر چنین امکانی رو داره که sequence رو باز کنه و به صورت لایه های ساخته شده اش در سکوئنس جدید قرار بده، با تشکر از شما امروز یه چیز جدید یاد گرفتم

یه آیکون کوچیک در بالا و سمتِ چپِ خط زمان هست که باید فعال اش کنید:
    نام: PRSeq.jpg نمایش: 45 اندازه: 14.4 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    نمیدونستم پریمیر چنین امکانی رو داره که sequence رو باز کنه و به صورت لایه های ساخته شده اش در سکوئنس جدید قرار بده، با تشکر از شما امروز یه چیز جدید یاد گرفتم

یه آیکون کوچیک در بالا و سمتِ چپِ خط زمان هست که باید فعال اش کنید:
    [ATTACH]
    25885[/ATTACH]
    ممنون از شما. منم چیز جدیدی یاد گرفتم یه چیز خیلی مفید