برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

بهینه کردن و تنظیمات سیستم و نرم افزارها برای کارهای گرافیکی

سلام
    مشخصات سیستم بنده در تصاویر مشخص هست چطور برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ و افترافکت و تر دی مکس و....برنامه های مشابه رو تنظیم کنم که سیستم روان کار کند؟به عنوان مثال من میزان رم مصرفی رو در فتوشاپ پایین اوردم اما تاثیری زیادی نداشت

یک مشکلی رو از وقتی که ویندوز جدید نصب کردم داشتم.
    مثلا وقتی چند پنجره از درایو ها رو با هم باز می کنم یک دفعه پنجره های باز شدن قفل می شوند و تسکبار هم غیر فعال شده و یک دفعه پنجره بسته می شوند و تسکبار هم ناپدید و وپیدا می شود اما سایر برنامه ها که در حال اجرا بودن کار می کنند و این مشکل وقتی از برنامه هایی مثل فتوشاپ یا افتر افکت و...استفاده می کنم بیشتر پیش می اید...
    در این لحظه یک فایل با حجم 211مگ رو با سایز حدود 200 در 300 سانت رو در فتوشاپ باز کردم و ایلوستریتور هم باز بود و یک فایل دیگر با همین سایز در فتوشاپ باز بودش:

آیا امکان داره سخت افزاری مشکل داشته باشه؟ چون سیستم رو استوک تهیه کردم؟
    سلام
    1) سیستم اگه گرد و خاک داره ، با یه دمنده اونو بخوبی پاک کنید (برای این مشکل نگفتم . کلی گفتم)
    2) سیستم را از نظر ویروسی بودن بخوبی چک کنید . مطمئن بشید که ویندوز سالم هست .
    3) با برنامه ی hdd regenerator ، هاردتون را برای بدسکتور چک کنید (عکس بذارید). با برنامه ی hd tune هم تست بگیرید (از سربرگ error scan اش عکس بذارید) .
    4) دمای قطعات مخصوصا پردازنده را با برنامه ی aida64 چک کنید .

اینی که میگید ، احتمالا مشکل نرم افزاری هست وگرنه برنامه های سنگین دچار مشکل میشدند . احتمالا نکات 2 و 3 اش مشکل دارن . باز بیشتر ، احتمالا بخش 2 مشکل داره

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    ریستارت شدن explorer به خیلی چیزها میتونه مربوط باشه، ولی اینکه این مشکل رو هنگام کار با برنامه های سنگین پیدا میکنید به احتمال خیلی زیاد به دلیل کمبود RAM دستگاه هست.

اگه امکان ارتقای رم رو ندارید، پیشنهاد میکنم به جای نسخه 2018 از مجموعه برنامه های ادوبی نسخه CC2014 استفاده کنید که توی کنترل و مصرف منابع سیستم خیلی بهتر از نسخه های بعدی عمل میکنند.

بعضی از امکاناتِ جدید رو از دست خواهید داد ولی حد اقلش اینه که وقتی به نرم افزارهای نسخه 2014 میگید 1 گیگ از رم رو برای برنامه های دیگه خالی رها کن، جداً 1 گیگ رم خالی میمونه و این مشکل ریستارت شدن explorer رو دیگه نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    1) سیستم اگه گرد و خاک داره ، با یه دمنده اونو بخوبی پاک کنید (برای این مشکل نگفتم . کلی گفتم)
    2) سیستم را از نظر ویروسی بودن بخوبی چک کنید . مطمئن بشید که ویندوز سالم هست .
    3) با برنامه ی hdd regenerator ، هاردتون را برای بدسکتور چک کنید (عکس بذارید). با برنامه ی hd tune هم تست بگیرید (از سربرگ error scan اش عکس بذارید) .
    4) دمای قطعات مخصوصا پردازنده را با برنامه ی aida64 چک کنید .

اینی که میگید ، احتمالا مشکل نرم افزاری هست وگرنه برنامه های سنگین دچار مشکل میشدند . احتمالا نکات 2 و 3 اش مشکل دارن . باز بیشتر ، احتمالا بخش 2 مشکل داره
    این تست ها رو انجام دادم:

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    ریستارت شدن explorer به خیلی چیزها میتونه مربوط باشه، ولی اینکه این مشکل رو هنگام کار با برنامه های سنگین پیدا میکنید به احتمال خیلی زیاد به دلیل کمبود RAM دستگاه هست.

اگه امکان ارتقای رم رو ندارید، پیشنهاد میکنم به جای نسخه 2018 از مجموعه برنامه های ادوبی نسخه CC2014 استفاده کنید که توی کنترل و مصرف منابع سیستم خیلی بهتر از نسخه های بعدی عمل میکنند.

بعضی از امکاناتِ جدید رو از دست خواهید داد ولی حد اقلش اینه که وقتی به نرم افزارهای نسخه 2014 میگید 1 گیگ از رم رو برای برنامه های دیگه خالی رها کن، جداً 1 گیگ رم خالی میمونه و این مشکل ریستارت شدن explorer رو دیگه نخواهید داشت.

سلام .
    بعید میرسه واسه ی رم اش باشه . مگر در 2 حالت . اول اینکه رم اش نیمسوز شده باشه (معمولا بخاطر پاور و مادربرد بسیار ضعیف و احیانا رم ضعیف پیش میاد که بسیار به ندرت هه) . دوم اینکه فتوشاپ و افترافکت و ... ، اون مقدار رمی که گفته شد مصرف نکنند را مصرف کنند که باز هم طبیعی به نظر نمیرسه (هر چند من از افتر و ... استفاده نکردم خیلی مدته) . ضمن اینکه گفتن در حالت معمولی وقتی از این نرم افزار ها استفاده نمیکنن ، باز هم این مشکل با شدت کمترش هست.
    احتمال داره مثلا بخاطر بدسکتور گرفتن هارد ، page file اش مشکل دار شده باشه یا 100 در 100 هارد درگیر شده باشه .
    یا احتمال کمتر اینکه پردازنده 100 در 100 شده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط D & A نمایش پست ها
    این تست ها رو انجام دادم:

سلام
    هاردتون بدسکتور داره .
    با نرم افزارهای مناسب ، اقدام به رفع بدسکتورش کنید (معمولا از hdd regenerator و استفاده میکنند و اگه درست نشد ، از نرم افزارهای دیگه استفاده میکنند)
    از سربرگ error scan اش هم عکس میذاشتید ، خوب بود

اخرین بار هم چند دقیقه پیش همین مکشل پیش اومد میزان رم مصرف 32 بود و فقط مرورکر و دانلودمنیجر باز و در حال دانلود بود و چند دایور باز بودند

در سربرگ error scan همه سبز بود؟!

خوب الان با نرم افزار hdd regenerator (ترجیحا نسخه ی بوت اش) ، اقدام به رفع بدسکتور کنید و شات بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    خوب الان با نرم افزار hdd regenerator (ترجیحا نسخه ی بوت اش) ، اقدام به رفع بدسکتور کنید و شات بذارید
    هیچ موردی پیدا نکرد!؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین