برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1969 , پاسخ ها : 4
موضوع: درخواست راهنمایی برای خرید کامپیوتر

درخواست راهنمایی برای خرید کامپیوتر

سلام
    من میخوام یک کلمپیوتر بخرم کیس اسمبل شده اماده دوستان تحقیق کردم تو سایت دیجی کالا به این کیسی که لینکشو میزارم رسیدم شما اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید ممنونم.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    درود دوستان
    پیغام ایشون برای نمایش مشکل داره من میزارم اگه میدونید کمکشون کنید

--------------
    سلام
    من میخوام یک کلمپیوتر بخرم کیس اسمبل شده اماده دوستان تحقیق کردم تو سایت دیجی کالا به این کیسی که لینکشو میزارم رسیدم شما اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید ممنونم. کلیک کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مورد مصرفتون رو هم بنویسید، برای چه کار(هایی) میخواهید استفاده کنید؟

ممنون توجه کردید میخوام برای کار های گرافیکی و تدوین استفاده کنم افتر افکت و پیریمیر و سینما فور دی ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مورد مصرفتون رو هم بنویسید، برای چه کار(هایی) میخواهید استفاده کنید؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط namefree نمایش پست ها
    ممنون توجه کردید میخوام برای کار های گرافیکی و تدوین استفاده کنم افتر افکت و پیریمیر و سینما فور دی ...
    برای کارهای معمولی خوبه، ولی حرفه ای بخواهید کار کنید، باید تغییراتی توی قطعاتش بدید:

برای تدوین، حد اقل یک کارت گرافیک GTX 980ti باید روش بندازید تا بتونید بعد از افکت گزاری روی ویدیوها بدون لگ و دردسر کار کنید.

برای افترافکت، اگه ویدیو کار میکنید و افکت زیاد دارید، بازهم نیاز به کارت گرافیک دارید، همون GTX 980ti حد اقل کارت گرافیکی هست که لازم خواهید داشت. اگر با لایه های shape زیاد کار میکنید و میخواهید به سمت موشن گرافیک برید، مهمترین مساله براتون سرعت هسته اول پردازنده خواهد بود، در اینصورت پیشنهاد میشه از سری پردازنده های قابل اورکلاک (سری K، مثل 7700k) روی سیستم ببندید که سرعت هسته اولیه آنها بالاتر هست و همچنین قابل اورکلاک و افزایش بیشتر نیز هستند. کارت گرافیک برای موشن گرافیک دو بعدی در افترافکت به کارتون نخواهد آمد. اگر سه بعدی کار میکنید و از پلاگین هایی نظیر Element 3D میخواهید استفاده کنید، دوباره نیاز به کارت گرافیک خواهید داشت، و حتماً هم باید کارت گرافیکی تهیه کنید که در لیست کارت های ساپورت شده این پلاگین باشه.

در مورد cinema 4d اگر فقط کارهای معمول در محیط کاری نرم افزار رو انجام میدید (مدلسازی، تسکتچر بندی، ....) همون سیستم خوبه، اگه شبیه سازی ذرات و کار با پارتیکل سیستم رو میخواهید انجام بدید، در حال حاضر و نسخه های فعلی از نرم افزار و پلاگین ها، بازهم فقط هسته اول پردازنده شما مهمه و استفاده خواهد شد که هرچه قویتر و سریعتر باشه بهتره (پردازنده های اینتل سری K). ولی اگر کار عمده شما رندر باشه، بسته به نرم افزار رندری که استفاده میکنید نیاز به CPU یا GPU با تعداد هسته پردازشی بیشتر خواهید داشت و هرچه این تعداد هسته ها بیشتر باشند، رندر هم سریعتر میشه (پردازنده های Ryzen Threadripper).