برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 3761 , پاسخ ها : 8
موضوع: خطا در اجرای اسکریپت Duik !!

Question خطا در اجرای اسکریپت Duik !!

سلام

جدیدا مشکلی پیدا کردم با اسکریپت Duik اونم ورژن 16 قبلا ورژن 15 داشتم مشکلی نداشت
    تازگیا به 16 ارتقا دادم که به مشکل خوردم
    (Duik Bassel)

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    به نظر میاد که تنظیمات preferences شما مشکل داره، ولی از اونجا که داشتید duik 15 رو بدون مشکل اجرا میکردید با عقل جور در نمیاد که مشکل از تنظیمات باشه، شاید اختلال با نسخه افترافکت شما باشه. ولی اول این رو تست کنید:

از منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه General رو انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که در پنجره باز شده، گزینه Allow scripts to write files and access network فعال باشه.

نام: AEPluginRights.jpg نمایش: 106 اندازه: 71.7 کیلو بایت

اگه این مشکلتون رو حل نکرد، از مراحل نصب پلاگین (2 حالت میتونید duik رو نصب کنید) مرحله ای که استفاده نکردید رو تست کنید.

در وب سایت Duik یک فایل zip برای نصب دستی و یک فایل exe برای نصب اتوماتیک وجود داره، فایل متفاوت رو دریافت کنید و مراحل نصب آن را طی کنید.

اگر هر دو روش نصب بدون موفقیت بودند، تا آمدن آپدیت برای افترافکت اتان از نسخه 15 پلاگین استفاده کنید و یا اینکه نسخه قدیمیتر از افترافکت را نصب کنید.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    به نظر میاد که تنظیمات preferences شما مشکل داره، ولی از اونجا که داشتید duik 15 رو بدون مشکل اجرا میکردید با عقل جور در نمیاد که مشکل از تنظیمات باشه، شاید اختلال با نسخه افترافکت شما باشه. ولی اول این رو تست کنید:

از منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه General رو انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که در پنجره باز شده، گزینه Allow scripts to write files and access network فعال باشه.

نام: AEPluginRights.jpg نمایش: 106 اندازه: 71.7 کیلو بایت

اگه این مشکلتون رو حل نکرد، از مراحل نصب پلاگین (2 حالت میتونید duik رو نصب کنید) مرحله ای که استفاده نکردید رو تست کنید.

در وب سایت Duik یک فایل zip برای نصب دستی و یک فایل exe برای نصب اتوماتیک وجود داره، فایل متفاوت رو دریافت کنید و مراحل نصب آن را طی کنید.

اگر هر دو روش نصب بدون موفقیت بودند، تا آمدن آپدیت برای افترافکت اتان از نسخه 15 پلاگین استفاده کنید و یا اینکه نسخه قدیمیتر از افترافکت را نصب کنید.

تو تنظیمات جنرال تیک اجازه اسکریپت فعال هست
    آخرین آپدیت برنامه افترافکت رو دریافت کردم
    فایل .exe برای نصب اسکریپت رو هم تست کردم ولی فقط صفحه command prompt میاد ولی اتفاقی نمیوفته
    مشکل فقط با این ورژن رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    :|

خودم اینو دارم میخوام ورژن جدید تر رو داشته باشم و کار کنم باهاش که امکانات بیشتری نسبت به ورژن های قبلی خود دارد.

راهکار پیشنهاد دهید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl-Star نمایش پست ها
    :|

خودم اینو دارم میخوام ورژن جدید تر رو داشته باشم و کار کنم باهاش که امکانات بیشتری نسبت به ورژن های قبلی خود دارد.

راهکار پیشنهاد دهید
    پس اینی که نصب کردید به صورت دستی و از فایل zip بوده درسته؟

مراحل نصب Duik Bassel به صورت معمول:
    1- فایل دانلود شده را باز کنید و فایل Duik Bassel.jsx را در محل نصب افترافکت، فولدر Support Files\Scripts\ScriptUI Panels کپی کنید.
    2- افترافکت را اجرا کرده، از منوی Window روی Duik Bassel کلیک کنید و مراحل تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

مراحل نصب در صورت مشکل داشتن با سطح دسترسی و امنیت سیستم:
    1- فایل دانلود شده را باز کنید و فایل Duik Bassel.jsx را در محل نصب افترافکت، فولدر Support Files\Scripts\ScriptUI Panels کپی کنید.
    2- روی آیکن میانبر افترافکت راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.
    3- از منوی Window روی Duik Bassel کلیک کنید و مراحل تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

مراحل نصب در بعضی از نسخه های جدید از افترافکت (فکر کنم نسخه های 2018 فقط این روش رو ساپورت میکنند):
    1- فایل دانلود شده را باز کنید و فایل Duik Bassel.jsx را در یک فولدر روی desktop کپی کنید.
    2- افترافکت را اجرا کنید.
    3- به محلی که فایل Duik Bassel.jsx را در آن کپی کرده بودید بروید.
    4- دکمه های Alt و Shift را فشرده نگاه داشته، فایل Duik Bassel.jsx را به داخل پنجره Project در افترافکت بکشید و کلیک ماوس را رها کنید، سپس Alt و Shift را رها کنید.
    5- در پنجره باز شده، تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

حذف تنظیمات افترافکت و بعضی از پلاگین ها (در صورتیکه هیچکدوم از راه های بالا کار نکرد):
    - افترافکت را اجرا کرده و به سریعا کلید های Alt و Ctrl و Shift را فشرده نگه دارید و تا زمانیکه افترافکت به صورت کامل بارگزاری نشده این کلید ها را رها نکنید.
    - حالا از منوی edit/preferences/general گزینه Allow scripts to write files and access network را فعال کرده، افترافکت را ببندید و یکی از مراحل نصب که بالا به آن اشاره شد را مجدداً تست کنید.

اگه هیچکدوم از اینها جواب نده تنها راه استفاده از نسخه قدیمیتر از افترافکت هست تا زمانیکه یک آپدیت جدید بیاد از سمت adobe و مشکل رو حل کنه.
    ویرایش توسط pejii : 08-23-18 در ساعت 17:43

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    پس اینی که نصب کردید به صورت دستی و از فایل zip بوده درسته؟

مراحل نصب Duik Bassel به صورت معمول:
    2- افترافکت را اجرا کرده، از منوی Window روی Duik Bassel کلیک کنید و مراحل تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

مراحل نصب در صورت مشکل داشتن با سطح دسترسی و امنیت سیستم:
    2- روی آیکن میانبر افترافکت راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.
    3- از منوی Window روی Duik Bassel کلیک کنید و مراحل تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

مراحل نصب در بعضی از نسخه های جدید از افترافکت (فکر کنم نسخه های 2018 فقط این روش رو ساپورت میکنند):
    1- فایل دانلود شده را باز کنید و فایل Duik Bassel.jsx را در یک فولدر روی desktop کپی کنید.
    2- افترافکت را اجرا کنید.
    3- به محلی که فایل Duik Bassel.jsx را در آن کپی کرده بودید بروید.
    4- دکمه های Alt و Shift را فشرده نگاه داشته، فایل Duik Bassel.jsx را به داخل پنجره Project در افترافکت بکشید و کلیک ماوس را رها کنید، سپس Alt و Shift را رها کنید.
    5- در پنجره باز شده، تنظیمات زبان و .... را انجام دهید.

حذف تنظیمات افترافکت و بعضی از پلاگین ها (در صورتیکه هیچکدوم از راه های بالا کار نکرد):
    - افترافکت را اجرا کرده و به سریعا کلید های Alt و Ctrl و Shift را فشرده نگه دارید و تا زمانیکه افترافکت به صورت کامل بارگزاری نشده این کلید ها را رها نکنید.
    - حالا از منوی edit/preferences/general گزینه Allow scripts to write files and access network را فعال کرده، افترافکت را ببندید و یکی از مراحل نصب که بالا به آن اشاره شد را مجدداً تست کنید.

اگه هیچکدوم از اینها جواب نده تنها راه استفاده از نسخه قدیمیتر از افترافکت هست تا زمانیکه یک آپدیت جدید بیاد از سمت adobe و مشکل رو حل کنه.
    ممنون همه راه ها رو تست کردم ولی جواب نداد.
    متاسفانه مجبورم قعلن از ورژن 15.52 استفاده کنم تا این مشکل حل بشه

سلام
    برا من هم همین ارور میاد، Ok رو میزنم
    بعدش دوبار Duik رو می بندم و از منو Window میارم، مشکلش حل می شه،
    یه بار امتحان کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoenix7 نمایش پست ها
    سلام
    برا من هم همین ارور میاد، Ok رو میزنم
    بعدش دوبار Duik رو می بندم و از منو Window میارم، مشکلش حل می شه،
    یه بار امتحان کن.
    چندین بار تکرار میکنم همین پیغام میادش