برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 25349 , پاسخ ها : 3
موضوع: فایل های RAW رکورد شده با دوربین کنون c200

فایل های RAW رکورد شده با دوربین کنون c200

سلام
    دوستان من نمیتونم فایل های RAW رکورد شده با دوربین کنون c200 با فرمت crm رو تو پریمیر ایمپورت کنم...
    لطفا کمکم کنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اون فایل ها رو باید با نرم افزار canon cinema raw development تبدیل به یک فرمت قابل استفاده در پریمیر کنید، مثلاً avc mp4 یا ProRes و یا یکی از فرمت های AVI یا MOV بدون فشردگی.

برای دانلود برنامه Canon Cinema Raw Development به سایت canon برید و در بخش support دوربین و یا رکوردری که برای ضبط ویدیو استفاده شده رو انتخاب کنید، در بخش Drivers and Download برنامه را برای دانلود خواهید دید.

من تو یک سیستم دیگه بدون نیاز به این برنامه ایمپورت کردم. این برنامه که فرمودی رنگش تصویرامو اوکی کانورت میکنه؟چون من raw گرفتم.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan. N نمایش پست ها
    من تو یک سیستم دیگه بدون نیاز به این برنامه ایمپورت کردم. این برنامه که فرمودی رنگش تصویرامو اوکی کانورت میکنه؟چون من raw گرفتم.
    نرم افزارهای ادوبی (آپدیت 12.1.0buil 186) برای مدت محدودی CRM رو ساپورت کرد (ولی کامل نبود و مشکلاتی داشت، برای همین به نسخه های بعدی انتقال داده نشد)، به احتمال زیاد فایلی که باز کردید توی سیستم دیگه روی یکی از نسخه هایی بوده که ساپورت داشتند و یا فرمت دیگه ای بوده.

متاسفانه اون نرم افزاری که لینک کردم برای تصحیح رنگ نیست و کل محدوده رنگی رو هم نمیتونه براتون خروجی بگیره ولی color space و gamma رو میتونید باهاش تصحیح کنید و خروجی تقریباً خوبی بگیرید، بعد خروجی prores 4.4.4 باهاش بگیرید توی محدوده رنگی log و سپس اون فایل رو توی پریمیر تصحیح رنگ نهایی کنید.

اگه میخواهید تدوین و تصحیح رنگ حرفه ای روی فایل های CRM انجام بدید، در حال حاضر نرم افزارهای Finalcut pro و یا Davinci resolve را باید استفاده کنید.
    ویرایش توسط pejii : 08-22-18 در ساعت 10:41