برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 5642 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل هنگ کردن سیستم هنگام خروجی گرفتن.

Unhappy مشکل هنگ کردن سیستم هنگام خروجی گرفتن.

سلام
    من یه پروژه در پریمیر دارم که 12 تا سکانس داره و من میخوام از همه سکانساش خروجی بگیرم . به راحتی از 9 تا سکانس خروجی میگیره اما چند روزه هرکاری میکنم از اون سه تا سکانس دیگه خروجی نمیگیره و هنگام خروجی گرفتن سیستم هنگ میکنه. هر کاری میکنم درست نمیشه. cashe media رو پاک کردم، فرمت ها و کیفیت های مختلف و برای خروجی گرفتن امتحان کردم، هر کدوم از سکانسا رو به یه فایل پریمیر جدا انتقال دادم بعد خروجی گرفتم، رو دو تا سیستم امتحان کردم، با media encoder خروجی گرفتم هرکاری میکنم سره یه درصد مشخصی هنگ میکنه مثلا یکی از سکانسا همیشه سر 71 درصد وایمیسه،یکیش سره 81 درصد.
    البته وقتی تسک منیجر و باز میکنم به محض اینکه پریمیر و باز میشه درگیری memory سیستم از 20 و خورده ای درصد میره روی 60 درصد بعدم حین رندر گرفتن انقد میره بالا تا به 98 درصد میرسه و بعدم که دیگه هنگ میکنه. نمیدونم واقعا باید چیکار کنم . میشه سریع راهنمایی کنید لطفا
    نام: WhatsApp Image 2018-08-14 at 16.06.34.jpeg نمایش: 145 اندازه: 57.3 کیلو بایت

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سیستمون چیه؟
    سوال اول که تازیگیا نرم افزار رو دستکاری یا نمی دونم پلاگینی یا نرم افزاری رو سیستمتون نصب نکردین؟
    ایا از نسخه پرتابل استفاده میکنید؟
    بهتره چند دقیقه دیگه صبر کنید تا از اون 81 درصد رد بشه هنگام رندرگیری هم بهتر هست برنامه ای غیر از پریمر باز نباشه و همین طور هنگام رندر گیری کار های دیگه ای انجام ندین
    امید وارم مشکلتون حل بشه

رم 8 گیگ و corei 7 . نه هیچ کار خاصی روی نرم افزار انجام ندادم. هر چقدر بمونه از اون 81 درصد بالاتر نمیره . هنگام رندرگیری هم هیچ نرم افزاری باز نیست یعنی اصلا با سیستم کار نمیکنم. پرتابل هم نیست

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    سلام دوست عزیز بارها شده این چنین مشکلات پیش میاد. شما باید زخمت بکشی ببینی که چه پلاگین و یا ترانزیشن و یا افکتی اعمال کردی بر روی یک فایل که توانایی خوندن نداره و باعث هنگ کردن میشه. من خ.دم دو روز پیش یک پروژه سنگین در پریمیر درست کردم که در ادامه رندر هنگ گردن و متوجه شدم مشکل یکی از ترانزیشنهایی بود که اعمال کرده بودم و جایگزین کردم حل شد.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ابتدا با زدن کلید اینتر یک رندر از سکانس مورد نظر بگیرید تا بتوانید در داخل پریمیر براحتی نتیجه کارهایتان را بصورتی روان ببینید . اگر موفق به گرفتن این رندر داخلی شدید آنگاه اقدام به گرفتن خروجی از کار خود کنید . برای سرعت بخشیدن به خروجی هم میتوانید پس از رندر گرفتن و از همین مسیر اکسپورتی که در عکس ارسالی تان نمایان است با زدن تیک " Use Previews " در گوشه سمت راست همین عکس ارسالی تان بسرعت از رندری که قبلا گرفتید استفاده کند و خروجی تان را بگیرد . اگر بتوانید موفق به گرفتن رندر ( با زدن اینتر ) بشوید یعنی شما مشکلی بجز زمان خروجی ندارید و تنها باید صبور باشید طوری که حتی ممکن است این زمان بسته به پروژه و ویژگیهای سکانس و افکتهای اِعمال شده حتی تا 24 ساعت هم طول بکشد ( البته برای پروژه خانگی شما ) !!! ... و اگر نتوانستید یک پریویو از آن را ببینید و رندرتان نا موفق بود باید هر طور شده ابتدا یا با " Mark In " و " Mark Out " تلاش کنید از آن بخش یک رندر بگیرید و در غیر آنصورت باید بگردید و مشکل کارتان را و چیزی یا افکتی که این مورد را پیش آورده است پیدا کرده و ایراد را برطرف کنید. و این همه بخاطر ضعف سیستم شما و افکتهای سنگین و سورسهای ویدئویی بزرگ میتواند رخ بدهد و یا اینکه ممکن است آدرس قطعه ای که در این بخش استفاده کرده اید دارای فونت فارسی یا خیلی طولانی باشد و لذا رندر آن دچار مشکل شود . پس ابتدا با زدن اینتر یک رندر بگیرید و پس از دیدن نتیجه ی رندر اقدام به گرفتن خروجی بکنید . موفق باشید .

ممنون از اینکه راهنمایی کردید. برای خروجی حدود 40 دقیقه دو روز سیستم روشن بود ولی مهم اینه که به هر حال حل شد.
    متشکرررررم

aminmozaffari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    31253
    نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه نمایش پست ها
    ممنون از اینکه راهنمایی کردید. برای خروجی حدود 40 دقیقه دو روز سیستم روشن بود ولی مهم اینه که به هر حال حل شد.
    متشکرررررم
    دو روز !!!!!!!!!!
    ??? ??????? ???
    ?? ????? ??? ?? ?????…

.
    .
    ?????? ?????? FX Console V1.0.5 ???? Adobe After Effects:
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post191532