برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

مشاهده : 4456 , پاسخ ها : 17
موضوع: Open Gl در Cinema 4D

jalalmatrix2012 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    28163

Open Gl در Cinema 4D

سلام اساتید بزرگوار
    اقا تو قسمت پریفرنسس که hardware opengl رو تنظیم می کنیم. من وقتی تیکشو میزنم سرعت کارم کم میشه . ریفرش شدن در حین پیش نمایش همزمان نیست. من میذارم روی Nearest همه رو میذارم روی مقدار کم ... کارت گرافیکم هم اپدیت کردم. ممکنه نرم افزار خاصی لازم به نصب باشه؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    نه عزیز
    ارتباط Cinema 4d برای پیش نمایش و ابزار ها و سرعت اون بیشتر با CPU خوبه ولی برای رندر و استفاده از موتور رندر از GPU استفاده میکنه
    من خودم در C4D تنظیمات پردازش رو روی CPU میزارم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Member Website

شماره کاربری
    28163
    ینی برا رندر تیکشو میزنین برا پیریویو بر میدارین.
    استاد این مشخصات سیستممه.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmatrix2012 نمایش پست ها
    ینی برا رندر تیکشو میزنین برا پیریویو بر میدارین.
    استاد این مشخصات سیستممه.
    سیستم خوبیه عزیز
    بله
    Download and Plugin

Member Website

شماره کاربری
    28163
    استاد بدجوری به بن بست خوردم هر پروژه ای میزنم با مشکل ریفرشینگ ویوپرت روبه رو میشم. وقتی من تیک hardware opengl رو میزنم سیستم داغون میشه دیگ پیریویو خوبی ندارم. وقتی برش میدارم خوب میشه. شما هم وقتی تیکشو میزنین کند میشه سرعت؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    استاد بدجوری به بن بست خوردم هر پروژه ای میزنم با مشکل ریفرشینگ ویوپرت روبه رو میشم. وقتی من تیک hardware opengl رو میزنم سیستم داغون میشه دیگ پیریویو خوبی ندارم. وقتی برش میدارم خوب میشه. شما هم وقتی تیکشو میزنین کند میشه سرعت؟
    خوب عزیز کارت گرافیک شما نمیتونه به خوبی با سیستم ارتباط برقرار کنه
    خوب از cpu استفاده کنید فرقی نمیکنه
    Download and Plugin

Member Website

شماره کاربری
    28163
    من یه مدل رو تو سینما فوردی navigate میکنم گیر میکنه همونو اکسپورت میگیرم برای مکس خوب میشه. پالیگانای جفتش هم یکسانه. تو سینما فوردی کنترل آی میزنم هشت مگابایت رم مصرف میشه باز گیر میکنه. حالا انشالله که طبیعی باشه . من بیشتر تو این فکرم نرم افزار خاصی رو نصب نکرده باشم مثلا directx یا اپدیتای ویندوز.

من یه مدل رو تو سینما فوردی navigate میکنم گیر میکنه همونو اکسپورت میگیرم برای مکس خوب میشه. پالیگانای جفتش هم یکسانه. تو سینما فوردی کنترل آی میزنم هشت مگابایت رم مصرف میشه باز گیر میکنه. حالا انشالله که طبیعی باشه . من بیشتر تو این فکرم نرم افزار خاصی رو نصب نکرده باشم مثلا directx یا اپدیتای ویندوز.
    منم تو ورژن 19 سینما همین مشکل رو دارم و بعضی وقتها گیر میکنه و ایراد کارت گرافیک میگیره(البته کارت گرافیک من قدیمیه).راه حلی که براش پیدا کردم این بود که چند ورژن از درایور کارت گرافیک رو امتحان کردم و بالاخره یه ورژن قدیمیش جواب داد و دیگه برنامه کرش نکرد.

Member Website

شماره کاربری
    28163
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    منم تو ورژن 19 سینما همین مشکل رو دارم و بعضی وقتها گیر میکنه و ایراد کارت گرافیک میگیره(البته کارت گرافیک من قدیمیه).راه حلی که براش پیدا کردم این بود که چند ورژن از درایور کارت گرافیک رو امتحان کردم و بالاخره یه ورژن قدیمیش جواب داد و دیگه برنامه کرش نکرد.
    اخه من مشکلم اینه که اصن کرش نمیکنه هیچ اروری نمیده حداقل بدونیم مشکل از کجاس. اولش فک کردم مشکل از اینه ک پروژم سنگینه بعد یه دونه کیوب معمولی میذارم وسط دو بار ک عقب و جلو میکنم گیر میکنه تا دکمه موس رو ول نکنم کارو انجام نمیده. همه کارامو مختل کرده. تو خودت چند تا درایور رو همزمان نصب کردی؟

اخه من مشکلم اینه که اصن کرش نمیکنه هیچ اروری نمیده حداقل بدونیم مشکل از کجاس. اولش فک کردم مشکل از اینه ک پروژم سنگینه بعد یه دونه کیوب معمولی میذارم وسط دو بار ک عقب و جلو میکنم گیر میکنه تا دکمه موس رو ول نکنم کارو انجام نمیده. همه کارامو مختل کرده. تو خودت چند تا درایور رو همزمان نصب کردی؟
    خب مال منم همینطوری میشد.مثلا یه کیوب دوبار عقب جلو میکردم گیر میکرد.حالا شاید چون سیستمم ضعیف تر هست کلا کرش هم میکنه بعدش.
    همزمان که نمیشه درایور چندتا با هم نصب کرد.دونه دونه تست کردم دیدم ورژن قدیمی جواب داد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین