برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 837 , پاسخ ها : 2
موضوع: ارور پریمیری

ارور پریمیری

با سلام
    بدون اینکه اتفاق خاصی بیفته یک روز صبح که اومدم سره کار و خواستم پریمیر رو باز کنم بعداز گذشت زمان طولانی باز نشد و این
    ارور رو داد..چون ظاهره خطا بخاطره درایورهای کارت گرافیک بود من هرکاری که بگین کردم آپدیت و پاک کردن دوباره نصب کردن و...
    ولی انگار نه انگار. ضمنا زمانیکه در device manager در display adapters روی هرکدام از درایورها راست کلیک میکنم و
    گزینه آپدیت رو میزنم در نهایت این پیغام رو میده... ممنون از کمک و راهنمایی شما
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

سلام سوال منم هست لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه من حتی آپدیت کردم ولی باز این خطا میاد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- اطمینان حاصل کنید که مانیتور شما به خروجی کارت گرافیک متصل است و نه خروجی مادربورد. احتمال داره وقتی به دور از دستگاه بودید و یا در هنگام انتقال/تمیز کردن دستگاه/دوستان/.... کابل رو جابجا کردند و اشتباه وصل کردند به خروجی مادربورد.

2- اگر آپدیت جدیدی نصب کردید (یا آپدیت های اتوماتیک) ممکنه مشکل از نسخه جدید درایور باشه، نسخه ای که همراه با کارت گرافیک روی CD/DVD دریافت کردید (یا چند نسخه قدیمیتر از آنچه در سایت تولید کننده به عنوان آخرین نسخه قرار داده شده است) را نصب کنید. بعضی از آپدیت ها در درایور نیاز به آپدیت نرم افزارهای دیگر را برای همخوانی با تغییرات دارد. پس یا از آپدیت اتوماتیک/جدیدترین نسخه درایور دوری کنید و یا اینکه نرم افزار را نیز پس از چنین آپدیتی به روزرسانی کنید.

3- اگر دستگا شما لب تاپ میباشد، بررسی کنید که تنظیماتِ power management روی power saver mode نباشد.

اگه موارد بالا مشکل رو حل نکنه، احتمالات بعدی سخت افزاری هست و یا ویروس و بررسی بعضی هاشون نیاز به هزینه کردن و یا کمک از سمتِ دوستان/تکنیسین/.... داره:

4 - اگر مانیتور با کانکتور/کابل های دیجیتالی به کارت گرافیک متصل است (HDMI/DP/DVI) اتصالات و کابل را بررسی کنید و در صورت امکان یک کابل دیگر و پورت دیگر را نیز تست کنید.

5- گزینه بعدی تست دستگاه با یک کارت گرافیک دیگه است تا اطمینان حاصل کنید که مشکل از خود کارت گرافیک نباشه.

اگر هیچکدام از راه حل های بالا جواب نده، پیشنهاد میشه دستگاه رو برای ویروسی نبودن و یا مشکلات سخت افزاری/نرم افزاری دیگر به یک تکنسین بسپرید.